?> НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ “ЧОРНОБИЛЬ” РОЗШУКУЄ… | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

МУЗЕЙ РОЗШУКУЄ…

Дітей, які народилися у евакуйованих та ліквідаторів у 1987-1988 роках

На символічних табло управління реактором РВПК -1000 у експозиційному залі музею розміщені фотографії дітей, які народилися у 1987-1988 роках та жили у Києві у 1996 році. Їх батьки - ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та евакуйовані з Прип’яті, Чорнобилю, інших населених пунктів.

Подивиться уважно на обличчя цих дітей - зараз їм 25-26 років.

Може Ви упізнаєте себе, свого друга або сусіда. Розповість нам про це.

Музею цікаві Ваші історії. Сподіваємось на відповіді, шановні відвідувачі сайту!

Контактна інформація – на сайті: http://search.chornobylmuseum.kiev.ua/

Авторів листів 1986 року

У перші місяці після аварії до дирекції Чорнобильської АЕС, місцевих і центральних органів влади, комітетів компартії України, на центральне і республіканське телебачення надійшла величезна кількість листів та телеграм від пересічних громадян Радянського Союзу з пропозиціями надання допомоги евакуйованим із зони катастрофи людям, розшуку своїх рідних, листи-прохання добровільно взяти участь у роботах з ліквідації аварії, з інженерними пропозиціями щодо приборкання атомного реактора, що вибухнув.

У фондах музею зберігаються майже 1500 таких листів та телеграм, що були відправлені людьми різного віку, різних професій та національностей зі всіх куточків Радянського Союзу: України, Білорусі, Росії, Грузії, Вірменії, Казахстану, Таджикистану, Туркменії, Молдови, Узбекистану, Киргизії, Литви, Азербайджану.

Публікуємо оригінальні зображення конвертів частини цих листів, які розташовані у окремих папках по республікам колишнього Радянського Союзу, конверти з України – по областях.

Музей розшукує авторів листів, їх близьких, знайомих, з метою дізнатися подальшу долю людей, які 25 років потому, у далекому 1986-му, виявили себе небайдужими до біди, що трапилася і були готові від щирого серця надати будь-яку допомогу, що спонукало їх до такого вчинку.

Музей сподівається на ваші відповіді та допомогу, шановні відвідувачі сайту!

Контактна інформація – на сайті: http://search.chornobylmuseum.kiev.ua/

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 9 ноября 2012 г. в 12:56
и размещена в разделе Національний музей "Чорнобиль".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта