?> Напад на Верховну Раду засвідчив — українці готові змести “регіоналів” | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
20.09.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Напад на Верховну Раду засвідчив — українці готові змести “регіоналів”

Експрес online, 20.09.2011 13:50

Нинішній штурм “афганцями” Верховної Ради показав, що влада перейшла межу, яка утримує простих людей від насильницьких дій. Про це в коментарі «Хвилі» заявив директор Центру політичного аналізу «Стратагема» Юрій Романенко.

«Влада звикла безкарно вбивати народ, вирізаючи ідіотськими реформами цілі категорії населення, тому штурм “афганців” застав парламентських кнопкодавів зненацька», - заявив він. «Дії “афганців” показали, що коли люди захищають свої права організовано і масово, то жоден «Беркут» їх не зупинить», - вважає Романенко.

На його думку, «сутичка під Верховною радою - ще один тривожний дзвінок для Януковича і його команди, які ніяк не можуть зрозуміти, що не можна забирати у людей останнє і класти десятки мільярдів гривень собі в кишеню за рахунок програм начебто Євро-2012»

«Терпінню народу приходить кінець і невдоволення людей не зупинити ніякими телевізійними шоу, танцями на Майдані та іншої дурнею, якою намагаються відвернути увагу від бурчання в голодному шлунку», - говорить Романенко. Ця ситуація ще раз показала, що Україна знаходиться в передреволюційній ситуації і соціальний вибух може відбутися в будь-який момент, - резюмував експерт.

http://www.expres.ua/news/2011/09/20/50463

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 20 сентября 2011 г. в 19:58
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта