?> «Народна влада» та «Діти Війни» виступили проти антинародної влади в Івано-Франківську | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.10.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

«Народна влада» та «Діти Війни» виступили проти антинародної влади в Івано-Франківську

4.10.2011

4 жовтня, у вівторок, в 11.00 в Івано-Франківську відбувся мітинг протесту під стінами ОДА проти сваволі влади, зібраний з ініціативи обласної спілки «Чорнобиль».

На мітинг прийшли «чорнобильці», «афганці», активісти політичних партій «Народна влада», "Діти Війни", проте лідери громадських організацій «чорнобильців» та «афганців» не появилися, оскільки за твердженнями учасників мітингу, їх різним чином місцева влада залякала та підкупила.

Учасники намагалися привернути увагу чиновників до своїх проблем плакатами з написами: «Владо! Вам майбутнє – нам ваше сьогодення», «Пане президенте, ви обіцяли почути кожного – почуйте і дітей війни».

Нагадаємо, що в Луганську та Харкові, відбуваються протестні акції на підтримку подій біля Верховної Ради. А у Полтаві, в Чернівцях, у Краматорську, в Рівному - безстроково голодують воїни 731-го батальйону. Івано-Франківськ одним з перших в Західній Україні долучить до цієї акції.

Біля Адміністрації президента України розпочалося безстрокове голодування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, на яке зібралося понад сотню осіб.

http://www.octpib.info/FotoDays.aspx?idFotoDay=10751

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 4 октября 2011 г. в 19:52
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта