?> Нас у черговий раз обдурили | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Нас у черговий раз обдурили

Шановні побратими-чорнобильці!

Наші найгірші очікування таки справдилися. Нас у черговий раз обдурили, потоптавшись по наших душах, походивши по наших головах, травлячи нас газами, луплячи дубинками вони, зрештою вичавили із себе обіцянку про нібито європейські пенсії для чорнобильців. Але замість обіцяних 3, 4, 5 тисяч гривень ми одержали з 1 січня 1 800, 2 000, 2 500 гривень за 3, 2, 1 групу інвалідності відповідно. Нічого не скажеш, гідна пенсія для героїв-ліквідаторів, як вони люблять нас називати на всіляких урочистостях. Мимоволі розкладаєш свій сімейний бюджет і розумієш, що цих грошей вистачить лише на тиждень лікування, а для підтримки своєї життєдіяльності ми змушені лікуватися щонайменше два тижні щомісяця. Про решту видатків вже мова і не йде. Забираючи ці кошти із сімейного бюджету, ми стаємо дармоїдами і тягарем для рідних і близьких.

У той же час для декого при нарахуванні пенсії врахували умовно нараховану заробітну плату за 1986 як за 2002-2003 роки, тому наші «лизунчики» і одержали від 3,5 до 7 тисяч гривень. А це знову створює напругу і гризню між нами, провокує на протести, а різноманітні кухонні, диванні, кишенькові громадські організації знову активізувалися, сіючи між нами розбрат. Міський соцзабез вже півтора року ігнорує рішення судів про виплату належних нам коштів, хоча мова йде не про мільйони, як заявляли з високих трибун, а про тисячу – вісім тисяч гривень. Судді апеляційного суду собі «колядують», чиновники з усмішками на обличчі співають нам осанну. А наші справи так ніхто і не розглядає і вони припадають пилюкою у чиїхось шухлядах.. Така ж картина і в інших областях. Тому ми пропонуємо на виборах не підтримувати жодну із партій. Нам важливіше на 26 квітня і 14 грудня зустрітися біля каплички «Чорнобильський Спас», пом’янути тих, хто вже відійшов у за обрій, відвідати на Провідну неділю могили своїх родичів, тішитися життю, радіти тому, що прожили ще один рік і в міру своїх сил докладати зусиль до побудови своєї держави. Бо попри незгоду із діями чиновників залишаємося і є патріотами України, націоналістами, якщо хочете.

З Новим роком і Різдвом Христовим Вас, дорогі побратими, Божого благословення Вам та вашим родинам!

Віктор Познік,

голова Коломийської громадської організації

інвалідів «Союз Чорнобиль України»

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 4 января 2012 г. в 17:57
и размещена в разделе Наше право, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Нас у черговий раз обдурили" 42 комментария

 1. А,В, сказал(а):

  А що – знову “проти всіх”?Коли Ви вже навчитеся виносити уроки?!При такому способі голосування при владі залишиться та ж сама “більшість”!!!

 2. XE сказал(а):

  Дурить влада, як може…. Ганьба)))

 3. західняк сказал(а):

  пане вікторе, хто ці лизунчики. можливо.ви знаєте.ви правильно пишете, але краще розкажіть, як ви забирали приміщення в коломийської організації ” спілка чорнобиль”, створивши свою ” союз чорнобиль україни ” . щоб бути ближче до зрадника андреєва.як ви їздили до андреєва на засідання та конференції, як там зустріли конкурента зі сторони кайдаш. яка ніколи не була ліквідатором,але розмір пенсії у неї 8200 грню.розкажіть, як ви розповідали журналістам . що мітинги в києві відбувалися за вашою ініціативою.а тепер ви підете до проскуріна створювати нову чорнобильську організацію.не забудьте взяти туди біленчука та олійника. а не краще приєднатися до обласної ” спілки чорнобиль”, яка на протязі 4 років бореться за права чорнобильців.

 4. !!! сказал(а):

  А будет еще хуже…

 5. !!! сказал(а):

  “Народ,не имеющий национального самосознания-навоз,на котором произростают другие народы.”(Петр Аркадьевич Столыпин.Великий руссский реформатор)

 6. Луганск сказал(а):

  За эту грёбаную партию не будет голосовать Донбасс !!! Прошу прощения у жителей Украины ,за то ,что голосовал за этих уродов .
  З Різдвом Христовим !!!

 7. Віктор сказал(а):

  Да Бог простит, то уже прошло, новые выборы на осень.

 8. Сливинский 2 сказал(а):

  А почему господин Позник озвучил минимальные размеры пенсий, может потому что сам и получил минимальную выплату. А не пробовал справку о ЗП принести в ПФУ, или нет таковой, а где она? А может и не было? А может и в зоне не был? А враги “чернобыльцев” в ПФУ требуют справочку, вот гады, а где ее взять, коль априори в зоне не был.
  p.s. инвалиды Ликвидаторы 86 года по 1 части статьи 54 Закона в средне выплата по Украине 5 800 грн.
  Ликвидатор займись своей ЗП за работу в зоне, сегодня реально поднять ее для назначения пенсии. Многие оплатные документы шли под грифом секретно (премии, дополнительные выплаты, сверхурочные и т.д.).

 9. Микола сказал(а):

  А я служив строкову службу ЗП у мене була 28 рублів.І що я маю робити.Пенсія мінімальна.

 10. Законник сказал(а):

  @ Микола:

  сегодня мусируется вариант для срочников в размере 10 мин ЗП 1986 года = 700 рублей, что примерно составит основной размер пенсии при 100% потери трудоспособности 3600 грн. + доплаты и надбавки = 4 000.

  мое видение ситуации которая возникла с судами, если бы Харьков и еже сними не зарвались с размерами пенсии под 30 000 грн., ликвидаторам оставили 6-8-10. Может только 86-87 год, для 88-89 меньше. потерпевшим еще меньше и это правильно.

  З 1 січня поточного року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», метою якої є поліпшення у 2012 році пенсійного забезпечення осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
  Так, наприклад, середній розмір пенсій учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС збільшиться майже в 2 рази і становитиме:
  · для інвалідів І групи – 5439,52 грн. (в 2011 році – 2442,98),
  · для інвалідів ІІ групи – 5128,73 грн. (в 2011 році – 2195,21),
  · для інвалідів ІІІ групи – 3941,53 грн. (в 2011 році – 1421,61).
  Вперше запроваджено гарантовані мінімальні виплати для інвалідів-ліквідаторів у відсотках до прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною):
  · для інвалідів І групи –2399,70 грн. (в 2011 році – 1321,0 грн.)
  · для інвалідів ІІ групи –2147,10 грн. (в 2011 році – 1199,0 грн.)
  · для інвалідів ІІІ групи –1894,50 грн. (в 2011 році – 1008,0 грн.)
  При цьому важливим є те, що за умови зміни розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, розмір виплати буде збільшуватися.

 11. Луганск сказал(а):

  Я ЛПА май-июнь 1986г, 18 выездов 3 зона .Есть архивная справка ,запись в военном билете ,карточка доз облучения (25 рентген) ,а пенсию получил 2090грн.п.ч. заработная плата была маленькая – водитель…вот и весь сказ/

 12. Віктор сказал(а):

  Законник, что-то ваши байки не соответствуют действительности, вы случайно не тигибко, после ноябрьского грабежа мне дали пенсию в 1720 гривен, инвалиду войны 2 группы, сейчас я получил 2160, какое увеличение, какие 5, даже 3 тисячи, всё это азаровская туфта.

 13. !!! сказал(а):

  Какой сказочник ЗАКОННИК!!!Ох,как надоели эти сказки!!!Но ничего:выборы не за горами!!!Они нам устроили суд Линче и мы тем же ответим!!!А вот еще тех кто в зонах живет ст.39 ст. 51 отсудили и вот 3 месяца кукишь нам государство показывает!Ничего:вiзок за гробом неповезуть!!!Все останется здесь ,а их дети и правнуки ответят за все!”Каждая овечка будет подвешена за свой хвостик”.(СВ.блаженная матушка Матрона)

 14. західняк сказал(а):

  як би ми цю владу не критикували, але все ж дійсно нам, ліквідаторам, підвищили розмір пенсій, хоч і вони значно є меншими, ніж відповідно до базового закону,але я згідний з тим, що харків”яни та іже з ними уже мали по 24 – 30 тис. грн. пенсії.крім того, були так звані радіаційні зони, де люди масово почали ставати інвалідами.ото ж ми самі викликали з лісу вовка, бо дійсно уже були пенсії захмарні.давайте. подумаймо тверезо,інваліди війни мали по 1500-2000 тис.грн., а ліквідатори по 30 тис., та ще й заборгованість вигравали по 1 млн грн.я розумію. хто при владі, але інші люди теж люди.
  треба реально дивитися на життя.крім того,чому діяли розрізнено харків”яни, донеччани, луганчани…

 15. Законник сказал(а):

  @ Віктор:
  Виктор, посмотрите свою справку о ЗП в зоне, какая кратность, премия, сверхурочные (не помню у водителей были или нет), но и надо не забывать какая потеря трудо способности.

 16. Javis сказал(а):

  Зараз, на мою думку піде масовий перерахунок зарплат за роботу в зоні, викладаю порядок нарахування, розсекречений тільки 2002 року “Порядок перерахунку пенсії в розмірі відшкодування фактичних збитків” та “Про оплату праці у зоні відчуження ЧАЕС у 1986-1990 рр.“, свого часу отримав з великими зусиллями, там також передруковані мої статті ще 2008 року,”Влада черговий раз смачно плюнула в обличчя Чорнобильців.“, “Отже, збільшили, чи в черговий раз пограбували?“,
  ситуація повторюється.
  Сайт http://chernobul.net/

 17. Javis сказал(а):

  Не буду много писать, тема очень обширная, на сайте много материалла, знакомьтесь перепечатывайте, будет больше.
  Сайт http://chernobul.net/

 18. Віктор сказал(а):

  @ Законник:
  Законник, какая зарплата, какая премия, я только с армии пришёл, снова обули в сапоги и вперёд партизанить, 36 дней в зоне сутками спали в палатках, ели, работали, дозиметра даже в батальйоне не было, справка была, я её отдал на работе, там она и ухнула, да и нахрен мне та постанова, у меня по закону и суду пенсия была 7230, а то что учудили эти жидовские безпредельщики, то рано или позно, а сидеть будут.

 19. Василь сказал(а):

  Шановні ліквідатори ! Вітаю нас усіх з Різдвом Христовим і дякую Богу що допоміг нам усім дочекатися сьогоднішнього дня. Про те що Коломийчани пишуть я частково з ними не згідний, по тій причині що не люблю противсіхів. І у мене є поважна причина за що я не довіряю цим людям бо противсіхи допомогли стати при владі нинішньому режиму. І я категорично проти таких думок не говорячи про голосування. Я знаю що серед нас є свідомі ліквідатори які за обіцянки покращення не будуть голосувати за нинішній режим під любим соусом як говориться.Поважаймо себе самі і нас почнуть поважати всі інші . І не звертайте увагу на всіх “західняків”,це все вода на колесо влади.Закон один для усіх s повинен бути виконаний. Хто проти ? Косів 07.01.2012р.

 20. !!! сказал(а):

  Вiктор,я вот читаю Ваши коментарии,я так с Вами согласна,у меня просто слов нету!Мы дождемся ,что всех этих жидов посадят!Они ведь там не были,у них сейчас все в “масле”,но и оно у них закончится,а ЗАКОННИК?!!

 21. Василь сказал(а):

  Не вірте таким як “західняк”це брехуни які бояться світла як таргани . І у нас у районі є таких кілька, що до влади бігають як по солену воду і Луганчанину я співчуваю бо я такий самий, і теж шофер і ставка 0,65коп. год.І з цого тепер у мен розрахована пенсія.Косів 07.01 2012р.

 22. Василь сказал(а):

  Ти з якого дуба впав без шнурка ? Пенсії ліквідаторам присуджувались 6-8-10 а не такі як ти тут гониш .Н дури людей партійною побрехенькою.Ти напевно такий ліквідатор як я Якудза.

 23. Ігор сказал(а):

  З святами! А хто ж мені дасть конкретну відповідь, чи буде затвердженно в законі нашому , чи в постанові нашого брехливого уряду положення про затвердження виплати пенсії виходячи з 10 мін ЗП в 1986 для строковиків 1986р.(4міс. 2 та 3 зони) Про це брехав Тигіпко але мабуть в черговий раз забрехався. Всім Чорнобильцям здоров’я в Новому році.

 24. Валерий сказал(а):

  Уважаемы Виктор у меня такая же ситуация ,в ноябре 1985г пришёл с армии ,а 5го мая призвали на сборы. Была пенсия 7200 , а сейчас 2160грн. 2 гр инвалидности.

 25. Луганск сказал(а):

  12 го января ,мой друг-чернобылец собирается в Киев к Андрееву. Через него я хочу передать все свои документы ,что бы Юрий Борисович объяснил , исходя из каких соображений нам насчитывают пенсии ,ведь большенсво ликвидаторов не имели высоких зарплат ,но долг перед Родиной выполнили с Честью ! Есть чернобыльцы которые сейчас получают 8200грг -это факт п.ч. была хорошая зарплата на производстве ,ну не могли все ликвидаторы быть начальниками…
  Честь и Слава вам братья ликвидаторы !!!

 26. Альбина сказал(а):

  ЛИКВИДАТОРЫ обращаюсь к Вам с вопросом : Чем отличается житель Припяти или Чернобыля от ликвидатора – водителя, кот. вывозил людей из чернобыльской зоны. Затрудняетесь? А я Вам отвечу : В 1986 году у жителей 30 км зоны, так же как и у Вас забрали здоровье, а в 2012 году у нас эвакуированных забирают ЖИЗНЬ Выжить на пенсию (к примеру инвалиду 2 гр.по ЧАЭС) в размере 1080 гривень не вохможно. Нас эвакуированных забыли еще в далеком 1997 году. Сначала уничтожать стали эвакуированных, сегодня уничтожают ликвидаторов, а завтра….. ВАШИ дети. Нас разделяют на групки и мы все проглатываем . Может быть настала пора не выделять ликвидаторов. Ведь радиация не спрашивала : ” Кто ты ликвидатор или эвакуированный?” Только все вместе мы сожем отстоять свои права. Ведь нас так осталось мало особенно жителей ПРИПЯТИ.

 27. Альбина сказал(а):

  Что значит “Ваш комментарий ожидает проверки”. Или эвакуированным уже даже нельзя высказывать свою точку зрения?

 28. КЕП сказал(а):

  я имею статус потерпевшего 1 категории прожил в зоне \безумовного отселения\8лет инвалид 3 групы первую операцыю перенёс в 1996 на сегодня уже три нет части печени одной почки гипертания АД220\140 и так далее. А мне 41год как прожить на пенсию в 940гр ?и кто скажет что пострадавшие постродали меньше?

 29. назар сказал(а):

  вітаю всіх учасників ліквідації аварії на чаес зі с вятами.бажаю вам гарного здоров”я. терпіння і не зупинятися в боротьбі за свої законні пенсії відповідно до чорнобильського закону та конституції україни.
  ви заробили ці пенсії чесною працею,але завдяки зраднику андреєву та к.азаров зробив подарунок героям, які більше здоров”я залишають в боротьбі за свої права. ніж у боротьбі з атомом.
  живіть і тіштеся життю. виховуйте внуків,хай господь охороняє вас на кожному кроці.

 30. Турбаївський Ігор Васильович сказал(а):

  Доброї ночі брати-Чорнобильці.Ознайомившись з усіма коментарями прийшов до висновку,що влада зробила так як хотіла, хотіла нас розісрати, вибачте за таке слово, так і зробила. Ми і так ніколи не були згуртованими, а зараз після “осучаснення ” наших пенсій і подавно. Хтось там збирається до Андреєва в гості, а вдруг він допоможе, можу зразу дати відповідь недочекаєтесь.Ситий голодному не товариш. Да доречі його номер моб. телефону-0956158899.Хтось може запитати, а звідки він все знає? Відповім, я 22-роки займаюсь чорнобильськими питаннями, от як відправила 25-спец.мсек на групу в 1990році, так і зайнявся цією парафією. Спочатку створив чорнобильський рух в своєму місті в Олександрії, це на Кіровоградщині. В 2001-році відкрив пам*ятний знак, щоб було куди пійти на нашу дату, подумати, а там думається дуже добре. Бо серце болить.Ми кажемо, що система винна, нас не поважають, а за що нас поважать коли ми самі себе не поважаємо. Нас в Україні 2,5 мільйона чоловік, це без наших сімей, а це сила і дуже велика сила. Невже ми не можемо зрозуміти, що якщо хтось не буде лобіювати наші питання в ВРУ толку не буде.На всіх пільговиків грошей в бюджеті не хватить. Ці правдолюби понастворювали законів для людей, щоби пролізти в ВРУ, а грошей під ці закони не заклали. Вже використали інвалідів війни, потім нас чорнобильців, афганців,дітей-війни, а хто наступний мабуть діти Незалежної України. їм вже можна голосувати.Суди для нас закриті,банда при владі, я даже можу сказати, що свавільники, а свавілля наказується тільки свавіллям, залишається одне-брати вила, і гнати цю владу під три чорти.Да забув хтось може подумати,що у мене пенсія як у Андреєва під 17000.то помиляєтесь. На ліквідації я був тричі в 1986 році, з 2-травня, є така професія захищати Батьківщину,спочатку ти повинен виконати наказ, а потім його оскаржити, так мені було сказано коли я почав задавати лишні питання чого мене посилають весь час в Чорнобиль. Отримав все і 25-рентген, а посадовий оклад був всього 120руб.Так ось коли я отримав осучаснену пенсію в суммі 1850грн, а до цього вона складала 1530грн, я задумався, що далі, як далі жити, і придумав після свят піду в КРУ хай витребують мою справу з 1990року, якщо там немає довідки про заробітню плату,тільки правильну, а я знаю, що її там не має, бо для нас ліквідаторів-військових крім 3,50 добових,іще чогось небуло. Нам було сказано так коли ми почули про кратність:яка кратність ви виконуєте урядове завдання.І все, а потім було 8,5місяців стаціонарного лікування, і з 1990року-інвалід Чорнобиля, спочатку 2-групи, а з 1998-3групи. І до сих пір не дають пожиттєву групу, кажуть молодий. Да в Чорнобилі був коли мені було 20-років.Вже половина життя на групі, і всі 22 роки боротьби з владою, з різною:і з червоними, і з синіми, і з білосердешними. Ви пам*ятаєте, хто у нас починав забирати наші пільги та пенсію. Згадайте рішення КСУ від 22.05.2008року. Так що надіятись потрібно тільки на себе…

 31. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  СНОВА ОБ АНДРЕЕВЕ. ОН ЧТО У ВАС ПОБОРНИК СПРАВЕДЛИВОСТИ ?? ДА НАДО ДРУЖНО ВСЕЙ УКРАИНОЙ ВЫЙТИ С ОРГАНИЗАЦИИ И НАЧИНАТЬ ПОДГОТОВКУ К МАССОВОЙ АКЦИИ В КИЕВЕ НА АПРЕЛЬ МЕСЯЦ И АКТИВИЗИРОВАТЬ ВЫСТУПЛЕНИЯ НА МЕСТАХ ПОЧИТАЙТЕ МАНИФЕСТ ГОЛОДОВАВШИХ В КИЕВЕ. АНДРЕЕВ И ПРЕДСЕДАТЕЛИ ОБЛ ОРГАНИЗАЦИЙ РАБОТАЮТ НА ВЛАСТЬ Т К ПОЛУЧАЮТ С БЮДЖЕТА ДЕНЬГИ. ТОЛЬКО 2011 г ПОЛУЧИЛИ 1200000 гр ЧТО К НЕМУ ОБРАЩАТСЯ ?? ОН УЖЕ СДЕЛАЛ ЧТО НАДО ВЛАСТЯМ.

 32. назар сказал(а):

  радий бачити в коментарях ігоря турбаївського, з яким уже років 5 боремося за справедливі пенсії чорнобильцям,знаю тебе ,ігоре, і ти знаєш мене дуже добре, ми боремося не тільки з владою, але і її прихвоснями. які служать їй . як ті песики.пам”ятаєш, коли років п”ять назад ми виступали проти андреєва. а інші думали, що щось у нас є особисте. але тепер побачили , що ми були праві.
  нам дійсно потрібно створити нову потужну організацію, показати, хто ми є і заставити владу рахуватися з нами, але для цього потрібно, щоб цю організацію очолили люди, які мають незаперечений авторитет.
  не потрібно робити різниці між ліквідаторами і переселенцями, бо останніх звозили з облаштованих квартир, з рідних місць,це декому не зрозуміти. бо тільки люди , які це пройшли , можуть оцінити це. гуртуймося , друзі,

 33. назар сказал(а):

  шановний пане проскурін, я прошу вас. якщо хочете створити нову організацію, то робіть це негайно,бо ми уже запізнилися. коли нас було в києві 10 тисяч , то тігіпко бігав між нами та кабміном, бо побачив нашу силу, а пізніше уже перестали нас боятися.
  ми з вами пекрасно знаємося. ото послухайте мене і негайно проводьте заходи по створенню організації, знаю, що ігор турбаївський з олександрії давно відійшов від андреєва. ото ж залучайте його, залучайте людей, які мають авторитет , можуть повести за собою людей.
  в даний час влада дальше продовжує роботу над нашим роз”єднанням,протиставмо їй згуртованість, силу, єдність. зі святами всіх і вірмо в кращу нашу долю.

 34. Альбина сказал(а):

  СУПЕР !!! Молодчага !!! Вот об это и надо обсуждать. Если каждый чернобылец в районе, городе, области не побоится выйти и в глаза сказать как власти, так и “чернобыльским отбросам” (я имею ввиду Андреева) правду вот в этом и есть наша сила. Для этого нужна обьединяющая сила. Но мы все прекрасно понимаем и видим кто есть кто. 26 апреля не за горами .

 35. назар сказал(а):

  шановна альбіна і інші чорнобильці, не байдужі до ситуації, в якій опинилися ліквідатори та постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС,я знаю багатьох чорнобильців, як гот ові стати на захист своїх прав.однак. хочу вас попередити про те. що коли нас виходитиме на вулиці сотні тисяч. то влада перестане проводити “профілактичні” заходи з лідерами, як це було з прокопенком та проскуріним,а буде захищати себе . а не відщепенців. але що виходить:виходять ті . клго безпосередньо стосується . а потрібно виходити всім.якщо би вас хтось обікрав. то ви кликали б на допомогу дітей. онуків. а тут хіба не аналогічна ситуація..
  нам не потрібно чекати до 26 квітня , а виходити значно швидше. а для цього потрібно, щоб була створена нова чорнобильська організація.проскурін, вперед, а ми підтримуємо.і ще одне.були свята і це добре, але вони вже закінчилися…

 36. игорь сказал(а):

  я полностью согласен с назаром.давайте, будем продолжать бороться за свои права , за исполнение решений судов, которие приняти именем украини.увидите. что єто єще не конец, нас ждут еще много новшеств, где власть понемножку , но постоянно будет стремиться нас “отблагодарить” за героизм в зоне, чтоби ми имели минимальние пенсии.

 37. Віктор сказал(а):

  До фени все те организации, никто за вас самих вас защищать не будет, мы уже все же люди взрослые, то давайте и думать по взрослому, наша дорога снова в суд, наша песня хороша, начинай сначала, сегодня закончил писать административный позов, отдаю свою интелектуальную собственность безплатно, кому надо, обращайтесь vdemochko@mail.ru

 38. ZURBAGAN сказал(а):

  @ Сливинский 2:
  Какие же мы умные! Я ликвидатор 86 года и муж тоже, данны о зарплате нет не потому, что мы ликвидаторы липовые, а потому что мы бывшие военнослужащие. И пока приехали ребята за хорошей зарплатой, мы вовсю копались в радиоактивном дерьме. У большинства военнослужащих такая ситуация.

 39. Альбина сказал(а):

  Назар а я и не говорю, чтобы мы ждали 26 апреля. Нас вспоминают только 26 апреля поэтому не они(власть и им подобные) а мы должны о себе напомнить до 26 апреля. И у нас остался последний шанс – обьединится. Ведь в ноябре и декабря у власти треслась земля под ногами и нас поддерживали не только чернобыльцы и афганцы, в те дни мы вселяли надежду людям УКРАИНЫ, как это было в 1986 году.

 40. Владимир сказал(а):

  Уважаемые однополчане! Я крымчанин.У нас муссируется идея продвигать в ВР Украины на выборах своих делегатов, которые потом могут отстаивать наши права в Парламенте.Другого выхода нет.Нас, действительно обманули, как многие и предвидели. Я тоже получил как и многие маленькую пенсию.Устал бороться с этим государством. Нет, я люблю Украину, но государство ненавижу.А проводить митинги протеста, акции в рамках закона это нужно делать.Надо не давать им покоя. Завалить областные прокуратуры исками заявлениями о невыполнении областных ПФ законодательства Украины. Альбина сказала правильно, нам нужно объединиться для решения своих проблем. Надо создать новую организацию “Союз братьев- чернобыльцев Украины”. Подобное мнение имеется на сайте я чернобылец.Спаси нас Бог и помоги нам.Всего хорошего.

 41. Likvidator сказал(а):

  Сенодня получил повышенную с 1600 аж до 2100 грн., вместо обещанных 5128 грн. по 2-ой групе 80 % утраты трудоспособности. Был на ЛПА пожарным сержантом вн.службы 1-го службы с окладом 120 руб. ДЯКУЮ !

 42. Турбаївський Ігор Васильович сказал(а):

  Радий тебе почути Назаре.Скільки ми вже не бачились???Бачиш правий я був тоді, коли я тобі казав, що ту жабу потрібно було гнати всраною мітлою, вибачаюсь за такі слова, бо так вже напекло. Ти представляєш ми для нього піна. Я спілкувався недавно з Припятчанами,пояснював їм,що ця постанова КМУ№1210 зіграє тільки для станційників, та шахтарів з Донбасу в кого були на той час зарплати від1500крб і вище.Да хочу тобі сказать, що хлопці з Харкова зі мною спілкуються по поводу створення альтернативної організації Союзу-Чорнобиль, що з цього получеться будемо бачити.Віриш серце болить коли я бачу, що ця іуда зробила з організацією, в яких ми муках народжували цей рух.Залишаю свій моб.(067)3493979,якщо буде бажання то позвониш. Так класно, що є цей сайт.Ось поспілкувався і відпустило…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта