?> Назарова: “Замовчувати ядерну загрозу для киян далі не дозволимо | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.08.2012, рубрика "Дайджест"

Назарова: "Замовчувати ядерну загрозу для киян далі не дозволимо

vidgolos, 11.08.2012, 21:12

Замовчувати про ядерну загрозу для киян далі неможливо, про це заявила сьогодні під час прес-конференції в інформаційному агентстві УНІАН лідер громадської організації "Київський форум" Рена Назарова, пише Gazeta.ua .

"Якщо зараз громадськість буде мовчати про небезпечний прецедент, який пов'язаний зі смертю відомого еколога Володимира Гончаренка, то в майбутньому будь-хто може опинитися в такій ситуації. Сьогодні – еколог, завтра – журналіст, післязавтра – пересічний громадянин. На жаль, ми не змогли запобігти одній смерті, але ми цілком спроможні попередити загибель сотень тисяч людей", – зазначила Рена Назарова.

Крім того, вона наголосила, що вже прийнято рішення вищих органів державної влади, згідно з яким поблизу Києва мають побудувати сховище відпрацьованого ядерного палива. Але навіть найбільші прихильники ядерної енергетики не можуть нам гарантувати стовідсоткової безпеки таких об'єктів. І трагічний досвід Чорнобиля та Фукусіми є доказом цього.

"Чиновникам, які прийняли таке злочинне, по відношенню до всіх нас, рішення, абсолютно байдуже наша з вами доля, доля наших дітей. На жаль, ніхто не доносить до пересічного громадянина інформацію стосовно "ядерного могильника" під Києвом. На сьогодні, єдине, що залишається громадськості – бити на сполох, боротися за своє невід'ємне право на безпечне життя", – повідомила лідер ГО "Київський форум".

Наостанок Рена Назарова повідомила, що Громадська організація "Київський форум" планує збір підписів під зверненням до Президента України та Верховної Ради з вимогою негайно відмінити рішення про будівництво під Києвом "ядерного могильника".

Джерело: Gazeta.ua

http://vidgolos.com/172642-nazarova-zamovchuvati-yadernu-zagrozu-dlya-kiyan.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 11 августа 2012 г. в 21:39
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Назарова: “Замовчувати ядерну загрозу для киян далі не дозволимо" Один комментарий

  1. Валерій сказал(а):

    <pre lang="php" lineСкільки б не зібрали підписів, 10 тисяч, 100 тисяч чи то й мільйон, Злочинна владність, чи то продажний суд, в черговий раз зможуть сказати, що це ще не всі громадяни України… Та продовжуватимуть своє.
    Ця вліда розуміє лише силу!
    Валерій.a21d

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта