?> Неоголошений виступ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Неоголошений виступ

На парламентських слуханнях завжди комусь не вистачає часу висловити свої думки з трибуни парламенту. На цих слуханнях не вистачило часу для шістьох представників громадських організацій чорнобильців. Серед них і Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86». У нас є можливість озвучить свій неоголошений 5 хвилинний  виступ на своєму сайті.

2011 рік – це не тільки рік трагедії світового масштабу, це і річниця величі колективного подвигу ліквідаторів 1986 року, які ціною свого здоров’я і, навіть, життя зупинили ядерного монстра замурувавши його в бетонний «Саркофаг».

Ліквідатори України сподівались, що саме на 25 річницю Держава згадає про цей подвиг, який тоді здивував увесь світ. Коли на збудованому «Саркофазі» герої-ліквідатори ставили свої автографи, як колись їх батьки та дідусі на стінах Рейхстагу в Берліні. Гадалось що пам'ять про це буде на віки.

Але ганебний нетямущий демонтаж всього сущого в Україні, тепер перекидається на  Чорнобильське законодавство  та  13 статей Конституції України,  міжнародні договори, ратифіковані Україною, при чому,  без  жодного конкретного визначення чи встановлення дати закінчення цих обмежень.  Навіть оголошення надзвичайного стану  може  лише частково обмежити права громадян на  чітко визначений термін.

Звернення  та  пропозиції громадських чорнобильських організацій, щодо  способів виконання чинного законодавства  всіляко затягуються та лобіюються спробами формульних нарахувань пенсій, свавільного розподілу коштів та  санаторного лікування по схемах вигідних для корупційних  маніпуляцій на  всій вертикалі Мінпраці.

При цьому  жоден чиновник, чи суддя, який частіше свідомо, ніж з примусу, порушив права потерпілого а то й прикутого до ліжка інваліда, ще не поніс заслуженого покарання, хоча, безумовно,  повинен понести покарання, як сам особисто, так і його керівник.

Правовий нігілізм і лицемірство української влади не можуть не викликати відповідну реакцію як з боку громадськості України, так і   суспільних інститутів європейських держав особливо з огляду на  те,  що для досягнення своїх непорядних цілей українська  влада некоректно використовує, як маскувальне прикриття окремі рішення й вимоги робочих органів Євросоюзу.

Не приховане зверхзбагачення новітнього панства на фоні зубожіння та подальшого повного вимирання  ліквідаторів-інвалідів Чорнобиля, а далі  і значної частини населення України не допустимо  за  можливості  повторення африканських подій.

На очах усього світу відходять у небуття беззахисні ліквідатори. Після такого ставлення до них, якщо станеться нова катастрофа, хто погодиться взяти участь у її подоланні? На жаль, можливість нового лиха в Україні, страшнішого за Чорнобиль 1986 року, – не наша вигадка. Навіть у Японії, з її високотехнологічним рівнем, з високою культурою безпеки,  ядерні реактори виявилися небезпечними для суспільства. Як не згадати потенційно небезпечний Дніпровський каскад, ядерні реактори Енергодара, хімічні підприємства та інші об’єкти, які за відсутністю надійної техногенної безпеки можуть привести до  небаченого  катаклізму,  з яким  чи й  впорається вся світова спільнота?

Сьогоднішні події в Японії на атомних енергоблоках «Фукусима-1», які пов’язані із землетрусом та, як наслідок, цунамі, призвели до аварії надзвичайного рівня 6-го ступеню. На ЧАЕС був 7-й.

Ми глибоко співчуваємо японському народу, підтримуємо всі дії японського уряду по локалізації катастрофи. Впевнені, що японський народ впорається з викликом стихій природи.

Земля  надто маленька,  щоб  скористатись  схованими далеко за  межами України статками,  тому владі  давно настала пора повернутись лицем до зубожілого народу  України,  а особливо  до тих, хто  ціною  власного здоров’я,  а часом і  життя, захистив  світ від атомного лиха, тоді  ми  зможемо сподіватись,  що  вищі  сили дадуть нам можливість  жити, працювати і нарощувати свій потенціал.

Дякую за увагу.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 17 марта 2011 г. в 7:39
и размещена в разделе Новини Спілки "Чорнобиль-86".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Неоголошений виступ" Один комментарий

  1. иуки сказал(а):

    И подлые удары в наши спины
    Не заберут у нас
    СВОБОДНОЙ УКРАИНЫ!!!
    ЕСЛИ ВЫ НЕ ИНТЕРЕСУЕТЕСЬ ПОЛИТИКОЙ – ПОЛИТИКА ЗАИНТЕРЕСУЕТСА ВАМИ…! Это теория, а теперь это-же мы имеем на практике!!! У нас ничего не выходит потому, что они с нами о политике, а мы с ними о законе. А это разные вещи – политика всегда велась вне закона, ЧТО МЫ СЕЙЧАС И НАБЛЮДАЕМ! Мы розговариваем на разных языках. Если они не хотят на нашем языке, тоесть законно, тогда надо с ними розговаривать на ихнем языке, тогда они нас услышат!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта