?> Нестор Мартинець | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.02.2012, рубрика "Поезії"

Посадімо квітки...

Тим, кого з нами нема, присвячую...

Посадімо квітки,

Запалімо свічки

В пам"ять тих , кого з нами нема.

Проти атома йшов

За життя хто й любов.

Кого атом забрав, мов війна.

Діти й внуки живуть,

На могили ідуть

До людей найрідніщших своїх,

Щоб згадати про них,

Про таких дорогих,

Мов за чийсь відпокутувать гріх.

Помолімось і ми

Разом з цими дітьми,

Із онуками їхніми теж,

Що життя віддали,

Щоб втішалися ми

Світом цим. що для нас ще цвіте.

А для них далина

Невідома така,

Бо ще звідти ніхто не вернувсь,

І сердечна сльоза

По щоці потекла,

Зажиття мов подяка комусь.

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 3 февраля 2012 г. в 17:59
и размещена в разделе Поезії.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Нестор Мартинець" 6 комментариев

 1. Михайло сказал(а):

  Повірте, я не проти людини Нестора Мартинця і теж не раз себе пробував у юнацькі роки у поезії та нікому не давав читати, бо аналізуючи бачив, що є різниця між бажанням і талантом.
  Нестор любив не раз говорити, що у минулому надмірно вживав алкогольні напої і це чистосердечне признання та нормально з моральної сторони.
  У мене питання ” А чи можна пропити талант?”.
  Все інше без слів…

 2. ігор львів сказал(а):

  Пане Несторе, спасибі за прекрасного вірша, та не тільки цього, спасибі за відданість Україні. спасибі. що ти є, я прочитав книжку ” Знищений Чорнобиль мені сниться”, слухав твої пісні. зустрічаючись з Тобою, відчуваю велику любов до Людини, до України, відчуваю переживання за свою Державу.
  Будь ласка, не звертай уваги на михасів, бо вони гнидами були , ними і залишаться. михасі заважають іншим. бо самі не мають ні талантуф. ні совісті.

 3. світлана тернопіль сказал(а):

  спасибі, несторе, що ти є, що стоїш за чорнобильцями. наскільки мені відомо . тобі вдячні чорнобильці нашого монастириського району. кому ти допоміг вибороти пенсії через суди.правда.зараз не виконуються рішення, але це інше питання. слухала твої пісні про чорнобиль. то просто бере за серце.пиши, дерзай. адже це твоє.Ще раз дякую, що ти є.

 4. Виталий Кировоград сказал(а):

  Здасте, Нестор, неужели єто ти. я помню тебя по дитяткам. где ми вместе бандитов вилавливали. коториє убегали в зону. чтобм там прятаться от правосудия.ти т огда нам что – то читал, насколько я помню.я очень рад с тобой общаться. Звони на номер 0995876554

 5. володимир івано-франківськ сказал(а):

  якщо ми цікавимося літературою то знаємо про те що вживали спиртне і шевченко і франко і висоцький і інші творчі люди.наскільки мені відомо то пан нестор уже більше 20 років не п”є. але справа не в тому.
  мартинець є членом національної спілки журналістів україни головою правління івано-франківського творчого об”єднання асоціація діячів естрадного мистецтва україни, він є заслуженим діячем естрадного мистецтва україни.в його доробку більше 20 книг, в тому числі повість про чорнобиль.і дуже дивно коли люди типу біленчука бо я також працюю з сайтами хоче оббріхувати людей. михайле тобі вже дали оцінку і прості люди і лікарі. не секрет що ти перебуваєш на обліку в психлікарні.піди краще полікуйся.

 6. ярослав коломия сказал(а):

  люди не звертайти увагу на біленчука. він же хворий. я думаю що про це вже всі зрозуміли.
  біленчук завжди провокував і тепер є провокатором.він сам не відає що хочит але дивно що нема кому їго спамїтати а господа він не боїтся

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта