?> НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО

У п’ятницю 13 грудня 2013 року о 15.00 у у Вишгородському будинку культури «Енергетик» рада ветеранів – учасників ліквідації аварії на ЧАЕС провела урочисту акцію «НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО» присвячену до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, а саме відзначення 27-ї річниці дня завершення першого етапу ліквідації аварії Чорнобильської катастрофи. За двадцять сім років, що минули пішли з життя 40 ліквідаторів наслідків аварії Вишгородського району. Згідно рішення ради ветеранів спілки «Чорнобиль-86» керівництво району і міста виділило кошти на матеріальну допомогу.

Після показу короткометражного документального фільму про Чернобильську катастрофу 1986 р, урочисте засідання відкрили голова Вишгородської райдержадміністрації Приходько О.О, заступник Вишгородського міського голови Ростовцева О.М. в присутності інших офіційних представників. У виступах керівництва було висловлено багато теплих вдячних слів, хвилиной мовчання спом’янули загиблих, були направлені представники спілки для покладання корзин з квітами до пам’ятнику автомобілістам і пам’ятнику ліквідаторів.

34м вдовам були вручені: ПОДЯКА, конверт з вкладеними 500 грн. і червона гвоздичка (кожній). 17 ліквідаторам були вручені ГРАМОТИ РДА, міського голови з конвертами по 100 грн. кожному. Після вручення ПОДЯК І ГРАМОТ пройшов організований концерт. Проведення акції було опубліковано у ЗМІ: районній газеті «Слово» та міській газеті «Вишгород».

Копії статей, примірників ПОДЯК вдовам і грамот ліквідаторам додаються.

Ігорь МАГАЛА,

Голова Вишгородського осередку

Всеукраїнської спілки «Чорнобиль-86»

 

 

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 17 декабря 2013 г. в 8:46
и размещена в разделе Новини, Новини Спілки "Чорнобиль-86".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта