?> Низка видань передрукували новину про “призначення” Шевченка на посаду голови Пенсійного фонду | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.12.2012, рубрика "Новини"

Низка видань передрукували новину про "призначення" Шевченка на посаду голови Пенсійного фонду

"Бигмир Онлайн", Вчера, 11:17

Учора, 26 грудня, низка відомих інтернет-видань розмістили придуману новину про "призначення" футболіста Андрія Шевченка на посаду голови Пенсійного фонду.

Шевченко із соратниками під час виборів у Раду /uareview.com

Зокрема, фейкова новина з'явилася на таких виданнях: Спорт-Экспресс в Украине,Газета.ruСоветский спорт, Sports.ru, Eurosport.com. Варто зазначити, що два останні сайти через деякий час зняли ці новини.

Замітка про Шевченка з'явилася на сайтіUaReview, який спеціалізується на публікації вигаданих новин.

Автори новини також "процитували" Наталію Королевську, яка разом з Шевченком провалилася на виборах Верховної Ради: "Андрій Шевченко, протягом всього часу нашої з ним співпраці, показав себе як людина серйозна і відповідальна. Він не раз заявляв, що прийшов у політику всерйоз і надовго. До того ж, Андрій вже завершив свою футбольну кар'єру, а тому прекрасно розуміє потреби людей, які виходять на пенсію. Я впевнена, що це розуміння, разом з його професіоналізмом, допоможе Шевченку стати гідним головою правління Пенсійного фонду".

Нагадаємо, раніше низка видань, а також впливове агентство Інтерфакс розмістили вигадану новину видання UaReview про священика, який нібито побив кадилом чотирьох учасників панк-групи Dick Revolt, які прийшли до церкви з інструментами, надівши на голову панчохи.

Эта же новость на Корреспондент

http://news.bigmir.net/ukraine/655405-Nizka-vidan-peredrykyvali-noviny-pro-priznachennya-Shevchenka-na-posady-golovi-Pensiinogo

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 28 декабря 2012 г. в 8:19
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта