?> No comments | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.02.2012, рубрика "Сторінка читача"

No comments

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 13 февраля 2012 г. в 14:47
и размещена в разделе Сторінка читача.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "No comments" Один комментарий

 1. Михайло сказал(а):

  За київськими бомжами ходять спеціальні люди і дивляться, щоб вони не замерзли
  09 лютого 2012 13:35

  При Будинку соціальної опіки працюють бригади соціального патрулювання. З 1 грудня до 1 квітня 3 автомобілі за графіком обслуговують 8 основних пунктів, які розміщені на столичних ринках та центральному залізничному вокзалі.

  У таких пунктах безпритульні мають можливість поїсти гарячу їжу, а також отримати консультацію соціального працівника. Зараз там присутні і медики для оперативного надання першої допомоги. З початку зими виїзними бригадами соціального патрулювання виявлено 704 бомжів, видано 13400 порцій гарячого харчування та 470 осіб отримали теплий одяг і взуття.

  З 15 січня Будинок соціального піклування (вул. Суздальська, 4/6) переведений на цілодобовий режим роботи. У Будинку соціальної опіки та Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання (с. Ясногородка) додатково облаштовано 140 ліжко-місць.

  «Столична влада виділила додатково 160 000 гривень для здійснення соціального патрулювання. Всього на утримання Будинку соціального піклування в 2012 році міським бюджетом передбачено 4,5 млн. гривень», – повідомила начальник Головного управління праці та соціального захисту населення Тетяна Костюренко.

  За матеріалами: «Обозреватель. Кияни».

  А кому ми такі потрібні?

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта