?> НОВІ МАХІНАЦІЇ З КОНСТИТУЦІЄЮ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.12.2011, рубрика "Наше право"

НОВІ МАХІНАЦІЇ З КОНСТИТУЦІЄЮ

Простонародне розхоже твердження, що в Україні закони, як дишло, стало тепер рушієм і для наших конституціоналістів. Щойно оповіщено рішення Конституційного суду на запит 49.53 і 56 депутатів Верховної Ради щодо законності наданого уряду права визначати порядок і розмір соціальних виплат, котре було підступно вписано в Закон України про Держбюджет на 2011 рік . Саме ця норма законопроекту №9127 збурила суспільство і вивела під стіни Верховної Ради, Кабміну, Адміністрації Президента маси афганців, чорнобильців та інших соціально незахищених верств населення. Тепер уже й третя гілка влади знехтувала правами і настроями людей. В останніх ще була надія, що цей зухвалий президентсько-урядовий «бульдозер» зможе зупинити Конституційний суд, як він це робив уже в попередні роки. Та ні,не сталося. Уже й сенсу звертатися до нього про відміну цього ж положення, підкилимно вписаного регіоналами у спілці з «тушками» і в Закон про Держбюджет на 2012 рік,не має.

І скоєно це всупереч 22-ій статті Конституції України, яка забороняє звужувати права громадян. Ця норма тепер офіційно набула статусу декларації. «При прийнятті нових законів,- записано в Конституції,- або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Пояснення доволі маніпулятивне. Виявляється, що конституційні соціально-економічні права наших співвітчизників не є абсолютними. Як це розуміти?! Практично наша влада заново запроваджує сталінсько-радянський принцип – спершу думай про батьківщину! Тепер людина для держави ніщо?! А чого варта фраза конституційного вердикту про якийсь «пропорціональний перерозподіл засобів». Де ж ті пропорції, коли багатії жирують за рахунок бідних. Жаль-жаль, бо тепер маніпуляції та подвійні стандарти, які успішно запроваджені у ВРУ, намертво закріплено і в Конституційному суді. Зламано останній оплот надії та права. Нам залишається задуматися, як довго це зухвальство владоможців триватиме?!

Ярослав ОЛІЙНИК,

голова Івано-Франківської обласної

координаційної ради чорнобильських організацій,

голова Івано-Франківського обласного

ГО " Прикарпатбат Чорнобиль",

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 29 декабря 2011 г. в 19:21
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "НОВІ МАХІНАЦІЇ З КОНСТИТУЦІЄЮ" Один комментарий

  1. Віктор сказал(а):

    Поздоровляю Вас, громадяни України, за півтора року свого президентства Янукович Віктор Федорович встиг узурпувати виконавчу, законодавчу, а після безпрецедентного рішення так званого конституційного суду від 26 грудня 2011 року за № 20-рп/2011, і судову гілки влади. У статті 64 Конституції України ( 254к/96-ВР ) вичерпно визначено такі випадки, а саме передбачено, що в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод людини із зазначенням строку дії цих обмежень, та визначено ряд прав і свобод, які не можуть бути обмежені за жодних обставин. Внаслідок зупинення на певний час дії чинних законів України, якими встановлено пільги, компенсації чи інші форми соціальних гарантій, відбувається фактичне зниження життєвого рівня громадян, який не може бути нижчим від встановленого законом прожиткового мінімуму (частина третя статті 46 Конституції України) ( 254к/96-ВР ), та порушується гарантоване у статті 48 Конституції України ( 254к/96-ВР ) право кожного на достатній життєвий рівень. Отже, відповідно до частини третьої статті 22, статті 64 Конституції України ( 254к/96-ВР ) право громадян на соціальний захист, інші соціально-економічні права можуть бути обмежені, у тому числі зупиненням дії законів (їх окремих положень), лише в умовах воєнного або надзвичайного стану на певний строк. Виходячи з цього конституційний суд вчинив злочин, передбачений ст.375 КК України і лишив права близько 14 мільйонів громадян України не те що на судовий захист законних прав і свобод, а навіть права на звернення до суду, автоматично скасував помимо вимог Конституції та соціальних законів, також вимоги КАС, ЦК, ЦПК, такого безпредєла не має навіть у Росії чи Білорусі. Хоча в кожній діжці дьогтю є і ложка меду, тепер громадянам України не потрібно проходити обов’язкові раніше всі судові інстанції в Україні для звернення до Європейського Суду з прав людини, хоча на даний момент ми і так там передовики виробництва по кількості звернень, попереду нас лише Росія та Туреччина, і в наступному році кількість звернень до Європейського Суду зросте в геометричній прогресії. Бажаю в Новому Році сил і наснаги в відстоювання своїх прав, і на виборах попередньо чим голосувати за банду регіонів рекомендую разів десять подумати, адже за лапшу на вухах та кіло гречки в кишені можна здуру і душу чорту віддати, також приділяйте особливу увагу і мажоритарщикам, яких здебільшого також профінансує ця банда, в них є чим, накрали чимало, і які після виборів стануть в стройні ряди банди регіонів. З Новим Роком Вас!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта