?> Новий всеукраїнський журнал | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.02.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Представляємо новий всеукраїнський журнал для активних людей - “Соціальне партнерство”

Безумовно, сьогодні  важко когось здивувати появою нового журналу в численному ряду масових періодичних видань. І все ж, переконаний, що новий журнал з проблем соціального захисту та реабілітації інвалідів, який має назву  “Соціальне партнерство”, не загубиться серед такого розмаїття.

  Насамперед тому, що наш журнал, започаткований у грудні минулого року, – це не данина моді, не якийсь вигідний комерційний проект або короткоплинна піар-акція, а конкретна відповідь на виклик часу і нагальні потреби майже 2,6 мільйони громадян України, які мають інвалідність. Переживши життєву драму, втративши здоров’я,  ці люди заслуговують на те, щоб попри все продовжувати жити насиченим, повноцінним життям, у  тому числі й мати свій сильний і авторитетний всеукраїнський друкований орган.

 

ЖурналВважаємо закономірним, що засновником і видавцем такого соціально зорієнтованого журналу стало   підприємство громадської організації “Центр соціально-трудової реабілітації та працевлаштування інвалідів” м. Київ. Хто, як не спеціалісти, які працюють з інвалідами, знають  краще, як то кажуть, “з середини”, те, що болить найбільше людям з особливими потребами,  і як практично допомогти їм послідовно  вирішувати нагальні проблеми.

Наш журнал – це в першу чергу  небайдужа розповідь про реальне життя людей з обмеженими можливостями здоров’я, їх радості і біди, думки і турботи, життєві перемоги і поразки.

Свій обов’язок бачимо у тому, щоб допомогти людям з особливими потребами краще знати свої права, гарантовані законом, і з розумінням цього домагатися насправді рівних можливостей, щоб разом будувати справедливе суспільство і світ, зручний для всіх.

У матеріалах, які подає журнал,  наші особливі симпатії на боці тих, хто, не зважаючи на випробування долі, знайшов в собі сили й мужність піднятися над обставинами, перебудувати своє життя і добитися визнання . Хочемо, щоб приклад сильних надихав інших, наочно показував, що,  попри всі негаразди, людське життя – найвищий дар і ним треба скористатися сповна.

У нашому журналі ви знайдете ексклюзивні інтерв’ю з високими посадовцями, які визначають державну соціальну політику; нові законодавчі та нормативні акти, що стосуються соціального захисту людей з інвалідністю та кваліфікований коментар і консультації спеціалістів; проблемні та практичні статті, дискусії з найбільш злободенних питань реабілітації, працевлаштування, залучення інвалідів до суспільного життя; корисну інформацію про установи, підприємства та організації, які займаються розв’язанням зазначених проблем та багато іншого.

Сторінки нашого журналу для вас - сильних і нескорених, амбіційних і самобутніх, талановитих і кмітливих, а головне – люблячих життя.

І ще. Ми дуже хочемо, щоб журнал активно сприяв об’єднанню зусиль всіх, хто вже є соціальним партнером людей з фізичними вадами або хоче ним стати - органів державної влади й управління, науковців і спеціалістів, громадських організацій, центрів реабілітації, журналістів, а також підприємців і промисловців, меценатів, просто соціально активних громадян нашої держави. Тобто, розуміємо соціальне партнерство насамперед як зацікавлену і плідну співпрацю всіх, кому не байдужа доля найменш захищеної частини нашого українського суспільства.

Будемо раді бачити і вас нашими постійними читачами. Щомісячний журнал “Соціальне партнерство” ви можете передплатити в найближчому поштовому відділенні або в редакції журналу. Передплатний поштовий індекс журналу – 91358.

Адреса редакції журналу “Соціальне партнерство”: 01033, м. Київ, вул. Тарасівська,38, офіс 1, тел. 246-61-77, 246-68-20,  факс 220-89-35.

З повагою, головний редактор журналу Віктор Розсоха.

 

 

ВАША ДУМКА ПРО ЖУРНАЛ “СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО”

Сподіваємося, що завдяки нашим спільним зусиллям,  шановні читачі, кожен новий номер журналу буде виходити все цікавішим, змістовнішим, потрібним для роботи і життя.

Тому знайдіть, будь ласка,  трохи часу, щоб заповнити запропоновану Вам анкету.

 1. Ваш вік
 2. Стать
 3. Освіта
 4. Чим займаєтеся
 5. Як до Вас потрапив наш журнал ( одержали в громадській організації, взяли у знайомих, передплатили , інші варіанти)?
 6. Які інші газети та журнали з проблем соціального захисту та реабілітації інвалідів Ви регулярно читаєте?
 7. Чому саме ці?
 8. Як Ви оцінюєте рівень журналу “Соціальне партнерство” в цілому ?
 9. Чи подобається Вам:

-          назва журналу

-          оформлення журналу

-          те, що журнал не кольоровий

Щоб Ви хотіли запропонувати з цих питань

 1. Які рубрики журналу Вам подобаються найбільше?
 2. Які рубрики, на Вашу думку, необхідно доповнити, змінити?
 3. Які статті в журналі Вас особливо зацікавили?
 4. Які статті Вам не сподобалися? Чому?
 5. Які теми Ви хотіли б бачити в наступних номерах журналу?
 6.  Чи можете Ви назвати повчальні життєві історії, адреси цікавого досвіду роботи з інвалідами та  організацій інвалідів, які заслуговують висвітлення в найближчих номерах журналу?
 7. Чи хотіли б Ви оформити передплату на наш журнал?
 8. Яка ціна одного примірника журналу, на Вашу думку,  була б доступною для передплати більшістю інвалідів?
 9. Що треба зробити, щоб вже сьогодні люди з інвалідністю мали змогу

читати кожен номер журналу “Соціальне партнерство” ?

Будемо щиро вдячні, якщо Ви надішлите заповнену анкету за адресою:

01033, м. Київ, вул. Тарасівська, 38, офіс 1, редакція журналу “Соціальне партнерство”.

 

Надруковано «ПЧ» № 2(14) лютий 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 3 февраля 2005 г. в 10:48
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта