?> Новини НАІУ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
31.01.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

В Києві відбувся навчальний семінар

16-17 грудня 2004 року в м. Київ відбувся навчальний семінар "Підбір та використання компенсаційної техніки та адаптивних пристосувань в реабілітації дітей з порушеннями опорно-рухового апарату".

Семінар пройшов в рамках програми НАІУ "Підвищення професійного рівня фахівців організацій, що вирішують проблеми дітей-інвалідів та їх сімей". В роботі семінару взяли участь фахівці дитячих реабілітаційних установ та освітніх закладів Київської, Львівської, Одеської, Харківської, Луганської, Донецької, Чернігівської, Черкаської та Закарпатської областей.

clip_image001

Протягом двох днів роботи учасниками було визначено та обговорено наступні теми:

– Види адаптивних пристосувань в реабілітації дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Методи та способи використання.
– Проблеми розвитку рухової сфери дитини з ЦП. Виявлення потреб дитини з порушеннями опорно-рухового апарату в допоміжних пристроях.
– Адаптація середовища в залежності від потреб дитини.
– Пристосування для ходьби. Адаптивні сидіння. Пристосування для вертикалізації дитини. Поради та застереження.
– Типи дитячих візків. Параметри підбору. Поради та застереження.
– Контрактури та деформації. Причини виникнення. Чому важливо знати про контрактури?

Під час семінару також відбулось ознайомлення учасників з діяльністю Філії "Ортез-про" Центру соціально-трудової реабілітації інвалідів м. Києва. Учасники мали можливість поспілкуватись з керівництвом Центру та його фахівцями, поспостерігати за процесом ортезування дорослих та дітей із порушеннями опорно-рухового апарату та безпосередньо за виготовленням ортезів, а також прослухати лекцію на тему: “Ортезування, як засіб реабілітації дітей з вадами опорно-рухового апарату”.

www.naiu.org.ua

Надруковано «ПЧ» №1(13) січень 2005

Запись была опубликована: (ом) Понедельник, 31 января 2005 г. в 10:11
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта