?> Новини ВАСУ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.03.2011, рубрика "Наше право, Новини"

Михайло Цуркан: «Зміни, які пропонуються у законопроекті про гарантії держави щодо виконання рішень суду, звужують зміст та обсяг існуючих прав громадян»

Офіційний веб-сайт Вищого адміністративного суду України, 28.02.2011р.

Михайло Цуркан: «Зміни, які пропонуються у законопроекті про гарантії держави щодо виконання рішень суду, звужують зміст та обсяг існуючих прав громадян»

«Зміни, які пропонуються у законопроекті про гарантії держави щодо виконання рішень суду, звужують зміст та обсяг існуючих прав громадян. Зокрема, йдеться про обмеження або скасування соціальних гарантій, установлених для певних категорій населення України, що є неприпустимим без відповідної компенсації», – таку позицію Вищого адміністративного суду України висловив заступник Голови ВАСУ Михайло Цуркан.

Нагадаємо, що постійним парламентським комітетом з питань правосуддя обговорюється проект закону про гарантії держави щодо виконання рішень суду, перехідними положеннями якого пропонується внести зміни в закони України «Про міліцію», «Про прокуратуру», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний захист дітей війни», «Про основні принципи соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні». Питання щодо встановлення порядку і розміру щорічних виплат пропонується передати до компетенції Кабінету Міністрів України, який ураховуватиме реальні фінансові можливості держави.

Як зазначав раніше Віце-прем'єр-міністр України – міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, лише цього року держава має витратити на соціальні виплати близько 160 мільярдів гривень. Крім того, залишаються нерозглянутими понад мільйон позовів щодо соціальних виплат.

http://www.vasu.gov.ua/ua/news_vasu.html?_m=publications&_t=rec&id=1729

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 марта 2011 г. в 20:46
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта