?> Новини Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Про факти грубих порушень конституційних засад та верховенства права посадовими особами Міністерства соціальної політики України, із забезпеченням прокурорського реагування

Президенту України

Януковичу Віктору Федоровичу

Про факти грубих  порушень конституційних засад та  верховенства права

посадовими особами Міністерства соціальної політики

України, із забезпеченням прокурорського  реагування

В грудні 2005 року, працівниками мінсоцполітики (які працюють і понині), було пролобійовано та прийнято Постанову КМУ від №1293 “Про збільшення розмірів пенсії деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. На підставі якої  Міністерство соціальної політики та ПФУ діючи всупереч частині третій статті 54 Закону №796-ХІІ оскільки  обчислення і призначення пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання,  особам, які не є ліквідаторами катастрофи на ЧАЕС,  з 2006 року, до нинішнього часу стало нараховуватись не з коштів Пенсійного Фонду України, а з державного бюджету.

Постановою   №1293 “Про збільшення розмірів пенсії деяким категоріям громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” було спровоковано прийняття судових рішень з одночасним застосуванням частини четвертої статті 54 Закону 796-ХІІ та вищевказаної постанови зі збільшенням розмірів пенсій у 2,5 и 3,5 рази, де явно проглядається корупційна складова у діях посадових осіб.

Високопосадовцями Міністерства праці та соціальної політики України та Пенсійного фонду України протягом тривалого часу,   не оскаржуються в вищих судових інстанціях судові рішення з вищезазначених обставин. У зв’язку з чим здійснювались протизаконні виплати до листопада 2011 року та продовжуються нарахування з Державного бюджету по нинішній час(Особиста зацікавленість та відверта корупційна складова, може бути виявлена у високопосадовців міністерства праці та соціальної політики, які тривалий час, незважаючи на неодноразові зміни політичного керівництва в Державі Україна, займались проштовхуванням та виконанням постанови КМУ № 1293, з явно корисливою метою,  маючи    родичів та близьких знайомих у зонах радіоактивного контролю, яким встановлено інвалідність у зв’язку з катастрофою на ЧАЕС, при відсутності заробітку при участі в ліквідації катастрофи на ЧАЕС).

Такі дії викликали   дестабілізацію в суспільстві,  з масовим невдоволенням та протестними акціями, які чиновники та їх прикормлені підспівувачі все частіше виставляють як псевдо-потерпілих,  неприпустимо дискредитують ліквідаторів, які врятували від чорнобильського катаклізму не лише Україну, але й Європу.

Явна корупційна складова з протиправним використанням коштів Державного бюджету та  відмовою у виплаті  належних пенсій ліквідаторам Чорнобиля, із розрахунку 6,8,10 мінімальних пенсій, в залежності від групи інвалідності,  зумовлює подальші протестні акції напередодні виборів,  викликає руйнування Державного механізму через критичну масу корупційності з  найбільшим  бюджетним  дерибаном, який продовжується, не дивлячись про відміну дії постанови КМУ № 1293, та свідоме    її використання  працівниками  мінсоцполітики та ПФУ.

Повідомляючи про викладене, просимо дати доручення Генеральному прокурору України,  про проведення детальної перевірки, викладених фактів та належного прокурорського реагування.

Додаток: Копії звернень до Кабінету Міністрів та Міністерства соціальної політики України, - до відома.

Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 11 августа 2012 г. в 0:15
и размещена в разделе Всеукраїнська Рада учасників ЛНА на ЧАЕС, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Новини Всеукраїнської Ради учасників ЛНА на ЧАЕС" 2 комментария

  1. ор53рьмь сказал(а):

    Молодці, не в бровь, а в глаз…!

  2. Виктор сказал(а):

    Только обращаться до президента все равно что на деревню к дедушке.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта