?> Объединительный съезд ПР. Фото | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.03.2012, рубрика "Дайджест"

Объединительный съезд ПР. Фото

Наталия Ромашова

obozrevatel.com, 17 марта, суббота, 2012 15:51

В Киеве прошел съезд Партии регионов. Делегаты приняли решение об объединении с партией "Сильная Украина". Лидер "СУ" Сергей Тигипко избран заместителем главы ПР.

http://obozrevatel.com/politics/52304-obedinitelnyij-sezd-pr.-foto.htm

Комментарий от редакции: Где Вы, товарищ Андреев, в Партии Регионов или председателем в Социально-экологической партии «Союз. Чернобыль. Украина»?

Или это очередной «кидок», типа из «СВЕЧИ» в «ЕДУ»?

Или на правах дорогого гостя на съезде Партии Регионов?

Тогда за что?

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 17 марта 2012 г. в 20:27
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Объединительный съезд ПР. Фото" 7 комментариев

 1. Назар Івано-Франківськ сказал(а):

  Ну і гнида цей Андреєв.А чи нема там десь Кайдашихи ?Ці люди знають , де їм потрібно бути і в який момент.На превеликий жаль. такі реалії, що зняти їх з посад неможливо.Та люди вже дали їм оцінку.Таким не соромно за свої дії.

 2. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  НАДО ПРИОСТАНАВЛИВАТЬ ЧЛЕНСТВО В ЭТОЙ ООО И ДРУЖНО. РУКОВОДСТВО ЗАПОЛИТИЗИРОВАНО. А ЭТО ЧРЕВАТО ДЛЯ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ.

 3. Василь Львів сказал(а):

  Ви, Борисе, повністю праві. Але куди іти, коли всі вийдуть від Андреєва. Хотіли взяти владу в свої руки і не вийшло. А чому? Бо на місце Андреєва мітив ще один вискочка – Проскурін. Адже уже всім відомо, що пан Володимир хоче іти до Верховної Ради. Його піарять. Не випадково його частіше показують по телевізору, ніж Ющенка. Але той надворив багато дурниць, а цього піарять за наші ж гроші. Правда, дуже примітивно піарять. Бо можна набагато серйозніше це робити.

 4. Сергей сказал(а):

  Василь из Львова. Вы просто провокатор. Меньше болтайте – больше делайте. Мы же должны выбирать в ВР наших представителей. Или Тигипко предлагаете? Лучшего друга чернобыльцев, афганцев, детей войны и всех пенсионеров…. Слава богу он теперь в партии власти и всё встало на свои места. Думайте пожалуйста, прежде, чем сделать свой выбор.

 5. Віт сказал(а):

  @ Василь Львів: Я щось не бачив Проскуріна на ТВ. Може ви його з Королевською переплутали?:)

 6. Сергей сказал(а):

  Для появления на ТВ нужны большие деньги и у ВОВЧ, которая создана совсем недавно, их по моему в настоящее время просто нет. Я думаю они решат и этот вопрос.

 7. Valeriu сказал(а):

  Варто уважно придивитись до потоку інформації і чітко випливає висновок, що не допоможуть нам ні регіони, ні юльки, юрки чи яцеки, всі вони одним г…ном мазані. Прорватись же до влади чорнобильцям може вдатись лше за команди з самого верха. звісно, що скомпроментований Андреєв із кількома поплічниками навіть самій владі тепер не до смаку!
  Нам же відсидітись дома за чотирма стінами, це все рівно, що лити воду на млин корумпованої бандократії, і варто памятати, що ми ще можемо допомогти собі, дітям та онукам, якщо не фізично то психолгічно, включившись в протестний рух, адже лише декілька змін влади під тиском народу зможе привести до покращення ситуації в Державі, щоб не загубити хоч те, що залишилось не розграбленим!
  Валерій.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта