?> ОБГРУНТУВАННЯ необхідності добрим співпрацювати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.03.2010, рубрика "Дайджест, Наше право"

ОБГРУНТУВАННЯ необхідності добрим співпрацювати

Історія України свідчить, що скрутна година гуртувала добрих людей, інтереси яких рідко але не раз перехрещувалися у відстоюванні для населення справедливості, вириваючи її з зубів і пазурів безмірно жадібних властителів. Було це й за радянських часів і під час кучмізму, й сьогодні пазурі і зуби ще більше загострені, не щадять своєю вампірською жадібністю жодну особу, хоч всі маємо право від Бога жити з благами не менше.

Тож, звертаємося до всіх добрих для народу праці високопоставлених об’єднань громадян, зважаючи, що з висоти Вашого становища в суспільстві Вам більше відомо, як олігархи-шкуродери народу і суспільства чинять опір нашій з Вами співпраці у боротьбі за закони для народу, за права для народу (а не для олігархів та амбіційних самодурів), бо та частина суспільства, яка не хоче жити зі зла у всякому його прояві, давно чекає лідерів, які б мудро очолювали їхнє єднання для перемоги над злом демократичним цивілізованим шляхом.Шляхом виявлення, висвітлення зла, публічного громадського і процесуального засудження та створення законодавчої і морально-психологічної атмосфери нетерпимості до зла, неминучої кари винуватців у його вчиненні. Бог сказав - кожен гріх буде покараний. Бог сказав, що неправда - гріх, вартий смерті. Бог сказав, що милосердя вище за суд, але перше - суд!

Проте, не може бути суду й правосуддя праведного, якщо його чинитимуть неправедні. Отже, у нас з Вами нелегке завдання, обов’язок перед Богом і чесними людьми, все робити для того, щоб суд і правосуддя чинилися праведно, тобто — праведними людьми.

Суспільство повинно пам’ятати, що живе воно, отримує блага не від олігарха, не від влади, а від людини праці. Від людини часто бідної, а тому, щоб правосуддя і суд були справедливими, необхідно змінити обставини в суспільстві, в яких люди праці контролювали би державну службу, а не олігархи.

Демократія держави Україна після-радянської доби, повинна стати на вищий, ніж у Європі щабель. Бо, якщо Європа не може побороти корупцію, то європейськими стандартами радянську корупцію не здолати. У їхньому законодавстві не виробився імунітет проти отрути радянській корупції. Ми, українці, її відчуваємо щодня, а тому повинні вродити її кінець!

Борці за справедливість, щоденно приймають удар корупції, вислуховуючи скарги та плач розчавлених осіб жахаючими беззаконням і свавіллям методами, а тому можемо виявити і висвітлити ці жахи й публічно судити їх. А Ви, політичний чи громадський борець за справедливість, маєте доступ до перших ешелонів законодавчої, виконавчої та судової влади, і можете перетворити біль і прагнення битого народу у закони. Поєднання цих можливостей бажане чесному українському люду, що давно прагне жити у справедливому суспільстві.

Підготовлені нами з ініціатив громадян законопроекти, впровадженні за сприяння добрих для народу громадсько-політичних сил, дійсно будуть народними і зростатиме імідж тієї політичної сили, яка пропонуватиме їх прийняття законодавцям. Такі зміни законодавства не дадуть корупції і мафії кривдити народ, людей праці, і будуть спроможні перемагати факти жахливого беззаконня, засудити свавілля.

Тому просимо усіх, чиї організації не декларують, а справді борються за справедливе суспільство, надіслати проект угодної Вам угоди про співпрацю у цій царині, який ми негайно погодимо. І переконані, зробивши таким чином злуку справжніх борців за справедливе суспільство в Україні, нарешті консолідуємося на перемогу над силами зла. Частина добрих сил в Україні вже переважає і знає як перемогти спільне зло, і хоч воно чинить шалений супротив, але, об’єднавшись, добрі сили здобудуть і впровадять зміни законів необхідні для перемоги над злом.

Крім викладених у газеті ВМ №3 та №9 пропозиціях змін до Конституції України та інших законів України, нам після публікацій надходять від читачів все нові слушні пропозиції змін. Наприклад, ті хто часто змушений бувати у судах, порекомендували наступне: (опрацював Анатолій Войтко).

- Місцевий суд не вправі приймати рішення (ухвалу, вирок, постанову, наказ) іменем України. На це мають право виключно Верховні Суди України.

- Суддя місцевого суду приймає рішення своїм іменем в ім’я Закону, на підставі законів, і не вправі судити за своїм переконанням (правосвідомістю), на свій розсуд.

- Суддя, два рішення якого (ухвала, вирок, постанова, наказ), прийняті впродовж 15 місяців, відмінялися, як незаконні (незалежно від давності), не вправі займатися юридичною практикою, бути державним службовцем, позбавляється пенсійного стажу державного службовця і всіх пільг.

- Відпустка будь-якого держслужбовця не повинна перевищувати відпусток людини праці і бути не більшою, як один місяць.

- Скарги на державних службовців (в т.ч. міліції, прокуратури і суду) повинні розглядати не їхні керівники (органи), а комісії громадських рад, що складаються не з перших осіб громадських організацій (в т. ч. Церков, які бажають), а з осіб, які потерпіли (в свій час) від неправомірних дій чи бездіяльності органів (чи окремих посадовців) влади. Представники для роботи в цих комісіях обираються колективним виборним органом кожної громадської організації. Комісії (уповноважені нею особи) мають право: витребувати справи; безпосередньо перевірити матеріали; вимагати повторити дії дізнання чи слідства у їхній присутності; порушити будь-яку справу проти будь-якого правопорушника чи злочинця, яку суд зобов’язаний розглянути по суті. Фінансування цих комісій здійснюється державою, скоротивши фінансування на самоконтроль в державних органах.

- Ніхто не вправі розглянути скаргу без скаржника чи його представника, які заявили про таке бажання; керівник органу чи особа, що порушила цю вимогу або не повідомила скаржника про час, порядок і місце проведення розгляду позбавляється права займати керівні та виборні посади.

- Строк покарання злочинців не може поглинатися більший меншим, а повинен накопичуватися, бо той, хто вчинив один злочин і хто вчинив їх десять, не повинні нести однакову кару (за одне вбивство - 15 років, за 10 вбивств - 150 років).

- Партії зобов’язані максимально характеризувати своїх кандидатів виборцям.

Виходячи з цих пропозицій і тих, що опубліковані нами раніше, можна творити чимало законопроектів, вносячи конкретні пропозиції змін до статей конкретних законів. І ми можемо готувати їх, погоджуючи з Вами, а після просити Вас про сприяння їх впровадження.

Якщо в угоду закласти співпрацю не торкаючись інших сторін діяльності по яких погляди не співпадають, то є гарантія сприяння діяльності кожній стороні. Всі протиріччя і непорозуміння будуть за межами цієї співпраці. Але така співпраця звичайно сприятиме, щоб протиріч і непорозумінь не було, та налагодженню дедалі все більш плідної співпраці і взаєморозуміння.

За дорученням ради - голова Ради З’єднання, голова редакційної ради газети “Вісник малозахищених” А.Г. Войтко

Газета “Вісник малозахищених”

http://zbzs.at.ua/

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 29 марта 2010 г. в 7:40
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта