?> ОБРАЩЕНИЕ К НАРОДУ УКРАИНЫ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.01.2010, рубрика "Соціальне партнерство"

ОБРАЩЕНИЕ К НАРОДУ УКРАИНЫ

Первая в Мире международная Чернобыльская общественная организация.

Постановление Совета Министров УССР № 113, 17.05.1990

Международный  союз общественных организаций  пострадавших

«СОЮЗ РАБОЧИХ ЧЕРНОБЫЛЯ»          Офис Президента, Украина, 02156, г. КИЕВ, ул. Маршала Жукова, 27,

                                                      р/с – 2600602281995 в Государственном  экспортно – импортном  банкеУкраины в г. Киеве МФО - 322313,

т/ф (044) 544-30-38, 513-35-90,   Моб. 8-095-825-50-70

E-mail:ASKLEP@UKR.NET      в Чернобыльской АПТЕКЕ Союза  545-27-48, 546-49-73, Идент. Код  -2007876

 

№ 10-0005, 4 января 2010 г.                                                                                                

К   НАРОДУ   УКРАИНЫ,

ко ВСЕМ общественным организациям, Партиям и Блокам

участникам процесса «ВЫБОРЫ-2010»,

СРЕДСТВАМ  МАССОВОЙ   ИНФОРМАЦИИ

ВСЕМ!  ВСЕМ! ВСЕМ!

ЛЮДИ! Будьте бдительны!

ЗВЕРНЕННЯ

ШАНОВНІ МОЇ БРАТИ І СЕСТРИ!

   ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!

Влада ніяк не може зупинитися у своїх необмежених планах пограбування усієї країни та її населення  під брехливим ГАСЛОМ «Почую кожного… В. Янукович»

У Головному Штабі Країни засіли ділки, котрі далекі від вміння господарювати та подвоювати економіку та виробництва в усіх галузях народного господарства країни, а тільки й вміють що розпродавати за безцінь здобутки минулих поколінь: заводи, шахти, фабрики й усе навкруги

  Усе, що за Конституцією належить ВАМ. … та брати кредити МВФ, через невміння господарювати на найродючішій у світі землі, покладаючи свої БОРГИ, на дітей, онуків й на усі прийдешні майбутні покоління Українців.

Через владних шахраїв Ви не отримали свої СЕРТИФІКАТИ на Землю, на частку державного майна заводів, фабрик, шахт, газет,  пароплавів, природних ресурсів, усього того, що є історичним надбанням суспільства та відпливає у невідомі далі, у офшорні зони,  а через комерційні банки,  здебільшого закордонних власників, з країни вивозяться й капітали,…  з привласненням Вашої праці, Вашої долі та долі дітей і онуків, перетворюючи Народ України у суспільство жебраків з боргами, для Усіх Нас, дітей та онуків, усіх майбутніх поколінь.

 Покращення Життя вже сьогодні

 ВИ відчуваєте на собі   щоденно   через  невідповідну праці платню та злиденні пенсії  і у крамницям і ринках де ціни на найнеобхідніше для життя стрімко зростають  перетворюючи населення  України у ЖЕБРАКІВ.

Чому так відбувається?

Та тому, що ми мали негоду підтримати чудові Програми Партії Регіонів, котра вже приходила до  Влади  зі своїми прикрашеними до невідповідності обіцянками…

У Головному Штабі країни посіли її представники, які далекі від знань та досвіду господарювання в країні, та котрі  лише вміють розпродавати за безцінь те,  що за Конституцією України належить ВАМ, Народу України!

Через декілька днів ВИ прийдете на виборчі дільниці.  Тож, замислитися й знову не віддайте свої голоси ТИМ, ХТО ЗРАДИВ ВАШИМ ІНТЕРЕСАМ! ТИМ, ХТО ПОЗБАВЛЯЄ УСІХ ВПЕВНЕНОСТІ, А ДІТОЧОК – МАЙБУТНЬОГО…

БО ЩЕ ОДНІ ТАКІ ВИБОРИ  І ВІД КРАЇНИ НІЧОГО НЕ ЗАЛИШИТЬСЯ!

Це звертаюсь до ВАС,  Я, Нащадок Воєводи Київської Русі Яна Тишкевича (1600-1624)

 ТИШКЕВИЧ Анатолій Антонович, ПОСОЛ МИРУ ВСЕСВІТНЬОГО ПОСОЛЬСТВА, Президент Першої у Світі Міжнародної спілки громадських організацій постраждалих «СОЮЗ РОБОЧИХ ЧОРНОБИЛЯ», котра своєю працею й самовідданістю захистила мільйони постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи…

Дипломований механік, патентознавець, плановик, економіст, вчений агроном, винахідник – Почесне Звання «Кращий раціоналізатор с.г. СРСР» ,автор понад 1000 раціоналізаторських пропозицій майже в усіх галузях народного господарства і у т.ч. на подоланні аварії у Чорнобилі –Посвідчень № 1 та № 2, кажу як людина, котра пройшла життєвий шлях від вантажника і кочегара до керівника підприємств і організацій без Партійного квитка ще у радянські часи, як людина, котра відпрацювала на подоланні аварії у Чорнобилі, окрім сплачуваних Вахт ще БЕЗКОШТОВНО – 188 діб, а зароблені на вахтах гроші не поклала у схованку, а витратила на захист України та її населення у Москві, виборюючи та обґрунтовуючи необхідність прийняття Перших законодавчих актів й виїхала з Москви лише після оприлюднення Перших Законів на захист мільйонів людей та проведення Першого всесвітнього Телевізійного Марафону 26 квітня 1990 року, котрий привернув увагу Світу до України,  спрямувавши допомогу в Україну… на подолання Чорнобильської катастрофи…

Саме спілка «СОЮЗ РОБОЧИХ ЧОРНОБИЛЯ» мала мужність видати в Україні перші тисячі посвідчень дійсним Учасникам ЛНА на ЧАЕС, жодного разу не помилившись  й примусила державу дбати про тих, хто втратив своє здоров’я, захищаючи ВІТЧИЗНУ, рятуючи УСІХ.

ЧОРНОБИЛЬЦІ!

Інваліди і Ветерани ВВВ, Афганістану!

Інваліди Праці та інших категорій,… малозабезпечені верстви населення  багатостраждальної України!

Особисто я ЗАЯВЛЯЮ, що у минулій каденції усіма силами і можливостями підтримував саме ПАРТІЮ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ з погляду на її найкращі передвиборчі ПРОГРАМИ.

Саме я віддав свій власний автомобіль на цю справу, який провіз Знамена ПР Регіонів по усій країні, по атомним станціям України, по Семи губерніям Російської Федерації та її прилеглим до кордонів України атомним електричним станціям пропагуючи за ПР України.

Я виступав с Знаменами ПР на переповнених стадіонах, на мітингах, на пагорбах Слави всупереч усім партіям, які йшли на Вибори у 2003-2004 роках.

Мій екіпаж мого авто з атрибутикою ПР та його Знаменами посів Перше місце у Міжнародному авторалі «СРІБНА СТРІЛА» з відповідними публікаціями та зйомками засобів масової інформації.

Дивлячись на нашу ефективну роботу на імідж ПР мені пропонували вступити до лав Партії Регіонів і у Києві і у Чернігові, і у Полтаві і у Миколаєві та Криму…

Але я відповідав, що спілка, яку я очолюю має прихильників різних партійних уподобань і вступивши у лави ПР я вже не зможу так незалежно підвищувати імідж ПР, як незалежний її прихильник.

Моє авто у цих справа, командиром екіпажу якого був я,  пройшло майже 12.000 км, а штурманом екіпажу був майстер спорту Міжнародного класу.

Моя совість чиста, бо не отримував від Партії Регіонів за усю цю неабияку роботу жодної гривні, жодної копійчини, хоч на підтримку екіпажу надали кошти Ново-Воронежська АЕС – 1000 рублів РФ (на той час це складало близько 200 грн.) та у крайніх випадках приходилося займати кошти у Чорнобильців по шляху слідування, які я їм потім повертав зі своєї неабиякої Пенсії.

Мій виступ на центральній площі м. Сімферополя на підтримку Партії Регіонів ще довго згадувало керівництво АРК, про що розповіло вже на фінішному банкеті Міжнародного авторалі.

За результатами нашої роботи на підтримку Партії Регіонів Віктор ЯНУКОВИЧ став Прем’єр-міністром України.

Подальші події, пов’язані з викраденням мого авто, (разом з атрибутикою Партії Регіонів), яке стало знаменитим, посівши Перше місце у Міжнародному авторалі «СРІБНА СТРІЛА» ВИКРАЛИ серед білого дня на очах людей, котрі були у офісі, але офіс був заблокований з двору, лінії зв’язку обрізані, а міліція, котра з’явилася лише через 42 хвилини й відкрила Кримінальну справу не на розшук, а на власника викраденого авто.

Наші дві дюжини звернень до В.Януковича, як Прем’єр-міністра України (на той час) та інших високо посадовців від Партії Регіонові, наприклад, таких, як Клюєв, Рибак, Самофалов та інших, взагалі залишилися без відповідей, не те, що допомоги та повернення викраденого й хоч найменшої компенсації за працю на підтримку ПР.

Згадайте, що саме Ваші кошти на безкоштовні ліки, що передбачені Державним бюджетом країни,  прокручуються у комерційних банках, раніше ніж почнуть ВАМ виписувати життєво необхідні Ліки, перешкоджаючі у можливості взагалі отримати допомогу, гарантовану державою, при зростаючій СМЕРТНОСТІ!

ЖІНКИ та МАТЕРІ!

Згадайте, відправляючи напівголодних дітей до школи, про те, що їх обікрали ділки – високі посадовці, Партії Регіонів України, котрі привласнили заводи і фабрики, замість Вас, Трудових династій, Народу України, забезпечили собі мільярдні прибутки та заобрійні посадові оклади й привілеї, обікравши й діточок!

Побалакайте з Вашою Родино, з чоловіками та лицарями!

Кого Вони знову будуть обирати для Вас?

Невже знову Партію Регіонів з її необмеженими обіцянками  покращення життя вже сьогодні?

Згадайте хоча б телевізійну рекламу ПР, у котрій зухвало заявили: «Ми забезпечимо своє майбутнє»

(ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, НЕ ВАШЕ, А СВОЄ».

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ вже давно прикупила собі декілька партій, у тому числі, «КРАСИВУ УКРАЇНУ» й таких відомих у країні людей, як Тарас Чорновіл та Інна Богословська, котрі, мабуть, поступилися своїми принципами заради депутатських мандатів у фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Та не всі ж повинні поступатися своїми принципами й долею своїх дітей, долею країни!

Й, насамперед ті, хто має власну свідомість  та природну мудрість!

Адже при розпродажу землі, заводів, комбінатів, шахт, фабрик та іншого саме Трудові династії  по шахрайську позбавляються частки своєї власності. Ми маємо безліч фактів, як під приводом ПР відбувається знищення демократичних засад у суспільстві, знищення чорнобильських організацій за участю депутатів від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ…

Депутатики від Партії Регіонів  вже у 2009 році рейдерськи захопили усе майно, навіть без оцінки, Єдиної в Україні благодійної Чорнобильської АПТЕКИ.

Ще донедавна був час, коли наша спілка, як і більшість Народу України вірила у чудові, найкращі програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ й віддавала своє Конституційне право обирати цій політичній силі…

Та більшість людей в Україні виявилися ошуканими красивими обіцянками КРАЩОГО ЖИТТЯ від ПР  ВЖЕ СЬОГОДНІ…

Саме сьогодні кожна людина відчуває над собою знущання тарифами й стрімким зростанням цін на усі важливі послуги й продукти харчування, котрі зросли від  20 до 300 разів з часів незалежності…

Продовжується пограбування й розпродаж здобутків держави, котрі за конституцією України належать кожному з нас. Прикрим прикладом чергового пограбування держави та Народу України є по дарування Луганського тепловозобудівного заводу на підставі символічного «продажу»,  за невідповідну  ціну,  черговим олігархам замість видачі Сертифікатів Трудовому колективу.

У тому ж Луганську шахраями захоплена База монолітного домобудування ПСА «ДЕМІУРГ» та два побудованих  16-ти поверхових новітніх будинки.

Шахраї розпродають чуже, неналежне їм майно. МВС, Прокуратура й Суди на ці злодіяння не реагують, навіть тоді, коли розбирають залізничні колії, навіть на доручення Генеральної прокуратури України.

У місті Києві Владою привласнені кошти 18.000 інвалідів, внесених на пайове будівництво житла та офісів Чорнобильців й Влада не знайшла нічого розумнішого, як припинити листування зі спілкою.

Постійна комісія з питань приватизації та управління комунальною власністю Деснянської районної у місті Києві ради, очолювана депутатом від Партії Регіонів  А. Аракеляном, (котрий невідомо що зробив для партії, але став від неї депутатом) взагалі,  відмовила Центральній Раді інвалідів Чорнобиля Першої у Світі Міжнародної спілки громадських організацій постраждалих «СОЮЗ РОБОЧИХ ЧОРНОБИЛЯ» та Чорнобильській АПТЕЦІ,  котра єдина працює в Україні за безприбутковою схемою багато років не отримуючи навіть мінімальної заробітної плати щоб не зростала ціна ліків для інвалідів…

ВІДМОВИЛА    у отриманні Договору оренди займаного приміщення,  у тому числі приміщення, котре було реконструйовано та капітально відремонтовано за власні та запозичені кошти Трудовим колективом Чорнобильської аптеки,   відмовила, щоб сприяти шахраям у привласненні й здобутків Трудового колективу аптеки, … а не то, щоб надати підтримку чорнобильським організаціям, згідно Закону України «Про місцеві державні адміністрації» відповідно до ст. 22, ст. 23.

Партійці від ПР роблять у захопленому таким чином приміщенні Чорнобильської аптеки  свою партійну аптеку. Що їм до мільйонів постраждалих  внаслідок Чорнобильської катастрофи…

Адже Чорнобильська  АПТЕКА, хоч і дозволяє людям і державі заощаджувати ТРЕТИНУ БЮДЖЕТУ, але не має статті на хабарі, оскільки працює на виживання людей, а не на прибуток і ім., депутатам від Партії Регіонів, схоже,  не це не цікаво…

Саме існування такої Чорнобильської аптеки стоїть поперед дороги тим депутатам, котрі банкують бюджет у комерційні аптеки та фірми, туди, де є «відкат», а не заощадження бюджету… Саме тому у продовж багатьох років Влада безперервно подає ПОЗОВИ до судів про виселення, тобто знищення і Чорнобильської спілки і Чорнобильської АПТЕКИ.

Тільки у вересні місяці 2007 року було 4  судових засідання а у Новому 2010 році, у січні місяці вже відбулося 3 суди, у яких ми намагаємося захистити долю мільйонів, всупереч діям Партії Регіонів, яка втратила совість і розум.

Нещодавно  спілка звернулася до Кабінету Міністрів з воланням допомоги інваліду Чорнобиля,  Учаснику ЛНА на ЧАЕС 1986 року АРЗІМАТОВУ Рахіму Сабіровичу,  інваліду Чорнобиля 1986 року, Посвідчення Серії А № 931578, котрий знаходиться на лікуванні у Києві, котрому потрібна  заміна серцевого клапану, його моб. Тел..093-462-84-56.

Арзіматова Р.С. лікарі направили у інститут серцево-судинної хірургії АМН України ім.. М.М. Амосова де з нього забажали 5000 у.е. за операцію на серці. При повторному зверненні Арзіматова до цього медичного закладу з нього забажали отримати вже 300.000 грн.

Звісно, що у інваліда Чорнобиля, який рятував Україну та Всесвіт таких грошей немає.. Шукаючи порятунку та допомоги він звернувся і до нашої безприбуткової обікраденої Владою з усіх боків спілки…

Хоч ми вже добре відчули на собі, який у нас є УРЯД, але загроза життю людини вимусила нас ще раз звернутися до Кабінету Міністрів з приводу пошуку шляхів допомоги інваліду Чорнобиля Арзіматову Р.С.

І що б Ви думали… Через 3 дні ми отримали Великий конверт з Кабінету Міністрів України, у якому було повернуте наше звернення з приписом «ПОВЕРТАЄТСЯ БЕЗ РОЗГЛЯДУ».

Цьому передували наші чисельні листи до В. Януковича, М. Азарова, Ю.Клюєва, В.Рибака, Д. Табачника та ін.., які також, взагалі, залишилися без будь-якого реагування й будь-якої відповіді, начебто ми зверталися не до УРЯДУ нашої країни,  а до пустопорожньої КОЛОДИ.

То про які передвиборчі обіцянки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Народу України можна вірити, коли усі найвищі посади у цьому Головному Штабі країни зайняті не тими людьми, котрі здатні відтворювати економічну могутність країни, а тими, хто банкує, сподіваючись на нерозуміння Народом України широкомасштабного пограбування здобутків усієї країни й минулих поколінь, залишаючи нам, дітям та нашим онукам жебрацтво та невичерпні борги Уряду, котрий знищує і країну і її населення…

Неодноразово пограбоване майно спілки та Чорнобильської АПТЕКИ.

 Жодне з злодіянь не розкрите, а відомі шахраї не притягуються до відповідальності, навіть тоді, коли викрадаються автомобілі інвалідів, машини з Червоними номерами ООН, коли знищуються «ШВИДКІ допомоги», котрі працювали на Державну Програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Викрадено й останній автомобіль спілки холодильник для перевезення вакцин та ліків, котрий забезпечував доставку ліків у Чорнобильську АПТЕКУ по обслуговуванню постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Цей останній автомобіль викрадено за участю працівника МВС України Ю.В. Смоляра. За таких обставин ані Суд Деснянського району міста Києва, а ні прокуратура не вбачають складу злочину й справи закривають. Адже усі пов’язані у злодіяннях проти власного народу.

Депутати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Деснянському районі міста Києва прийняли рішення на знищення Першої у Світі Міжнародної Чорнобильської спілки «СОЮЗ РОБОЧИХ ЧОРНОБИЛЯ» та Чорнобильської АПТЕКИ. Сподіватися на порятунок від депутатів Партії Регіонів марно, бо і Прокуратура району і Прокуратура міста Києва сповіщають, що не вбачають складу злочину у діях Владних Регіонів.

 Мерія міста Києва та Заступники Голови Київської міської державної адміністрації, попередники котрих привласнили кошти понад 18600 інвалідів Чорнобиля внесених на пайове будівництво, та 2.300.000 у.е. завдяки яким спілка раніше виконувала науково-дослідні роботи по створенню засобів виживання після Чорнобиля усіх людей, а не лише чорнобильців й спілка, завершені науково-дослідні роботи передавала суспільству БЕЗКОШТОВНО, також сповіщають про припинення будь-якого листування зі спілкою, котра виборює права чорнобильців.

Звичайно, що злодіяння,  близькі по духу,  підтримують депутати від Партії Регіонів, припиняючи з нами навіть листування, не то що виправляючи становище та захищаючи інвалідів Чорнобиля хоч у чомусь їм допомогти.

ЗРАДА Є ЗРАДА!

Знищення відбувається за простою МОНОПОЛЬНОЮ Владною схемою не продовження договорів оренди приміщень.

 При цьому Трудовий колектив Чорнобильської АПТЕКИ за запозичені та власні кошти, не отримуючи упродовж років навіть мінімальної заробітної плати виконав реконструкцію та капітальний ремонт занехаяного й зруйнованого приміщення колишнього ГРОМАДСЬКОГО ТУАЛЕТУ, куди примусово й застосуванням сили був переселений власними ділками, до вимог МОЗ України і, як тільки завершив цей ремонт його знову виселили, також, як і з попередньо займаного приміщення, з якого виселили по шахрайську і з застосуванням сили.

Усі знають, що кошти, передбачені державним бюджетом України на так звані «безкоштовні рецепти ліків» для 36 пільгових категорій населення   багато  місяців людям не видаються, у тому числі і інвалідам Чорнобиля, а, схоже, прокручуються у комерційних банках, здебільшого закордонних власників, грабуючи та знищуючи населення України.

Я звертаюсь до усіх!

Не віддавайте своє виборче право тим,  хто вже зрадив своїм власним програмам та обіцянкам!

Не голосуйте за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ у виборчому списку  «ВИБОРИ-2010».

Поважайте Себе!

Анатолій ТИШКЕВИЧ,

Президент МСГОП «Союз Робочих Чорнобиля»,

Голова Палати  «ЧОРНОБИЛЬ та ЕКОЛОГІЯ»

ГРОМАДСЬКОЇ  РАДИ   УКРАЇНИ

Посол Миру  Всесвітнього  Посольства

СЕРТИФІКАТ ПЕРШОЇ СТУПЕНІ  F11060426,

Кращий раціоналізатор м.с.г.  СРСР

Учасник ЛНА на ЧАЕС 1986, 1987, 1988 років,

Академік  Міжнародної академії

Духовної Єдності Народів Миру

Академік Міжнародної академії Козацтва

Генерал-майор Козацтва,

Інвалід Чорнобиля

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 15 января 2010 г. в 10:54
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта