?> ОБРАЩЕНИЕ МИТРОФОРНОГО ПРОТОИЕРЕЯ УПЦ О. БОРИСА БРОДОВСКОГО К ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ И ОБЪЕДИНЕНИЯМ ГРАЖДАН | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

ОБРАЩЕНИЕ МИТРОФОРНОГО ПРОТОИЕРЕЯ УПЦ О. БОРИСА БРОДОВСКОГО К ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ И ОБЪЕДИНЕНИЯМ ГРАЖДАН

УВАЖАЕМЫЕ ЧЕРНОБЫЛЬЦЫ!

ДОРОГИЕ БРАТЬЯ И СЕСТРЫ!!!

Я, КАК СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЬ, УЧАСТНИК ЛИКВИДАЦИИ ПОСЛЕДСТВИЙ АВАРИИ НА ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ АЭС, ОБЕСПОКОЕННЫЙ СОЦИАЛЬНЫМ ПОЛОЖЕНИЕМ ГРАЖДАН, ПОСТРАДАВШИХ ВСЛЕДСТВИЕ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ КАТАСТРОФЫ ОБРАЩАЮСЬ К ВАМ, К ТЕМ, КОМУ ТАКЖЕ НЕ БЕЗРАЗЛИЧНА СУДЬБА ЭТИХ ГРАЖДАН, К ТЕМ, КТО НЕ ПОДДЕРЖИВАЕТ ДЕЙСТВИЯ ПРАВИТЕЛЬСТВА ПО УМЕНЬШЕНИЮ ПЕНСИЙ ЧЕРНОБЫЛЬЦАМ, СОГЛАСНО ПОСТАНОВЛЕНИЯ КМУ №1210, НЕ ВЫПОЛНЕНИЯ РЕШЕНИЙ СУДОВ, КАСАЮЩИХСЯ ИХ ПЕНСИОННОГО ОБЕСПЕЧЕНЬЯ, А ТАКЖЕ ИГНОРИРОВАНИЕ И НАРУШЕНИЯ ОРГАНАМИ ВЛАСТИ 25 СТАТЕЙ КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ С ПРИЗЫВОМ: ЗАБУДЕМ МЕЖДОУСОБНЫЕ РАСПРИ, КОТОРЫЕ НАС ТОЛЬКО РАЗЪЕДИНЯЮТ!

ДАВАЙТЕ ВМЕСТЕ СЯДЕМ ЗА КРУГЛЫЙ СТОЛ ПЕРЕГОВОРОВ И ВЫРАБОТАЕМ ЕДИНЫЙ ПЛАН ДЕЙСТВИЙ ПО ОТСТАИВАНИЮ НАШИХ ПРАВ!

ПРИНЯТЫЕ РЕШЕНИЯ НА ЛУБЕНСКОМ И КИЕВСКОМ ФОРУМАХ ЧЕРНОБЫЛЬСКИХ ОРГАНИЗАЦИЙ ПО ПРОВЕДЕНИЮ АКЦИЙ ПРОТЕСТА, В ТОМ ЧИСЛЕ МИРНОЙ ПРОТЕСТНОЙ АКЦИИ 26 АПРЕЛЯ 2012 ГОДА, ТРЕБУЮТ СОГЛАСОВАНИЯ, ПРОДУМАННОСТИ И КОНСТРУКТИВИЗМА НЕ ЗАВИСИМО ОТ УБЕЖДЕНИЙ, МИРОВОЗРЕНИЙ И ПОЛИТИЧЕСКИХ ВЗГЛЯДОВ МНОГИХ ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ ЧЕРНОБЫЛЬСКОГО ДВИЖЕНИЯ И ОБЩЕСТВЕННЫХ ОРГАНИЗАЦИЙ.

ПРЕДЛАГАЮ ДО 11 АПРЕЛЯ 2012 ГОДА ПРОВЕСТИ В ГОРОДЕ КИЕВЕ КРУГЛЫЙ СТОЛ С УЧАСТИЕМ ШИРОКОГО КРУГА ПРЕДСТАВИТЕЛЕЙ ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ И ОБЪЕДИНЕНИЙ ГРАЖДАН РАЗНЫХ РЕГИОНОВ СТРАНЫ ПО ВЫРАБОТКЕ СОВМЕСТНЫХ ДЕЙСТВИЙ.

ВСЕ, КОМУ БОЛИТ ДУША ЗА ОБИЖЕННЫХ НАШИХ БРАТЬЕВ И СЕСТЕР, ДОЛЖНЫ ОБЪЕДИНИТСЯ!

ТОЛЬКО ВМЕСТЕ, МЫ СМОЖЕМ ОТСТОЯТЬ СВОИ ЗАКОННЫЕ ПРАВА!

Просьба подавать свои предложения в средства массовой информации, где будет размещено это обращение, в виде комментариев. Необходимо указать название общественной организации, контактные телефоны и E-mail.

Кто не имеет такой возможности, просьба звонить на номера тел.:

097 500 0597;

068 600 9947;

050 953 7061;

095 043 7052;

066 033 5475.

Митрофорный протоиерей УПЦ,

участник ЛПА на ЧАЭС,

инвалид 3гр.

о. Борис Бродовский

г. Черкассы

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 22 марта 2012 г. в 22:46
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "ОБРАЩЕНИЕ МИТРОФОРНОГО ПРОТОИЕРЕЯ УПЦ О. БОРИСА БРОДОВСКОГО К ЧЕРНОБЫЛЬСКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ И ОБЪЕДИНЕНИЯМ ГРАЖДАН" 31 комментарий

 1. николай семенчук сказал(а):

  ЛУБНИ ЗАСПiВПРАЦЮ КОМУ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ УКРАIНИ IДОЛi ЧОРНОБИЛЬЦIВ, НАШИХ БАТЬКIВ.ДiТЕЙ ОНУКIВ, ЗГУРТУЙМОСЯ РАЗОМ i ПОКАЖЕМО ЩО МИ НЕ БИДЛО i НЕ РАБИ. ЗА ДОРУЧЕННЯМ ЛУБЕНСЬКОI СПIЛКИ IНВАЛIДIВ ЧОРНОБИЛЯ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ МИКОЛА СЕМЕНЧУК Т.0663244647 Т. ГОЛОВИ ЮРЧЕНКО АНАТОЛIЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 0996496672

 2. Валерий (Антрацит) сказал(а):

  Луганская обл. г. Антрацит – поддерживаем и примем участие.

 3. Валерий (Антрацит) сказал(а):

  Антрацит т.0501840311 e-mail renics2007@mail.ru

 4. Cерега Антрацит. сказал(а):

  Большое ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ спасибо БОРИС. В боррьбе за наши ЗАККОННЫЕ права. 0999349705.

 5. Дерда сказал(а):

  Направили пропозиції на Мнпраці, УПФУ. центр законодавчих ініціатив Київської облдержадмінінстрації з додатками нормативних документів СРСР, які не були виконані того часу і звісно зараз в людей не має з чого нараховувати пенсію. Обкрадені 2 рази – коли не отримали зароблене і тепер, коли недоотримують пенсії.
  Я надішлю Вам наше часткове бачення вирішення цієї проблеми і мов би є розуміння Тігіпка С. Л. необхідності дати ліквідаторам, особливо перших місяців аварії на Чорнобильській АЕС гідно дожити віку, але впираємось в п. Уєздовську О.В. – куратора цих пенсійних нарахувань в Чорнобильському департаменті Мінпраці, яка нагла, вередлива мов немовля і чути не хоче ні про що. Всі наші зусилля будуть марними поки ми не спроможемось заставити чиновника відробляти гроші налогоплатника і змінюватись з часом. Вона там працює з часів Кравчука Л.М. і їй байдужі всі уряди, Президенти і міністри, вона вважає себе висококласним спеціалістом (цього не віднімеш), незамінною і нічого не хоче розуміти і робити (день до вечора з року в рік)а без обрахунків цих спеціалістів неможливо приймати урядові рішення, ми можемо надавати тільки пропозиції, але вони можуть бути доцільними чи недоцільними, для цього треба провести відповідну роботу а робити п. Уєздовська з своїм відділком не бажає. Нашкрябають якихось страшилок, що в разі реалізації того чи іншого питання необхідно 130 млд. грн. і ходить Тігіпко з передачі на передачу і лякає всіх буцім-то чорнобильці хочуть Україну до рівня Греції опустити і обібрати всіх нужденних, а фактична ціна питання кілька сот міліонів грн. на рік і десятки тисяч інвалідів – чорнобильців зможуть здихнути з полегшенням. Про реалізацію положень чинного соціального законодавства можу сказати єдине, що дійчно його реалізація це сотні млд. грн. і в цьому плані ми не кращі за інші категорії ветеранів і пенсіонерів України а також те, що європейським судом вже відсуджено громадянам України за період незалежності на 110 илд. грн. – фактично сплачено з цих рішень близько 11 млн. грн.і я певен, що не відношусь до тих людей, яким сплачуватимуться борги по рішенням міжнародних судів з 12 мілліону, тому не покладаю жодних надій на це. Ми виграли суди національні – виграємо ще і міжнародні і що з того? Крім болячок нічого собі не придбаємо. Вважаю необхідно витягувати найбільш вразливих а для цього необхідно знайти можливість заставити працювати або звільнити Уєздовську О. В. і тоді відділок запрацює і ми отримаємо якісь сподвижки.

 6. Владимир Алексеевич сказал(а):

  г.Дзержинск поддерживает инициативы форума.

 7. Valeriu сказал(а):

  Форуми, протестні акції, акції голодування і навіть показ повного презирства вже пройдені. Результати, на превеликий жаль, – вкрай незначні. Диктатура намагається закріпити і навіть збільшити своїх кількість кнопкодавів, з явною метою змінити на свій бік не лише Законодавство, а й Конституцію. Тому запропонований форум, може мати позитивний результат лише у випадку повної консолідації та прийняття рішеннЯ по підготовці і проведенню дуже добре підготовленого зїзду не лише чорнобильських, а всіх громадських організацій пригноблених громадян України, за підтримки підприємців та опозиційних сил, із чітко поставленими завдянніми по загальній підтримці на всеукраїнському рівні опозиційних кандидатів у депутати.
  Без чіткої програми та загальної підтримки ми втратимо навіть залишки того, що в нас залишилось!
  Єднаймося браття й сестри!!!
  Валерій.

 8. Сергей сказал(а):

  Место и время встречи: 26 апреля, 10 часов утра.

 9. Назар Львів сказал(а):

  На превеликий жаль. чим більше ми закликаємо до єдності. то тим більше роз”єднуємося.Вже Проскурін створив об”єднання ветеранів Чорнобиля і що з того ? А нічого, його представники їздять по україні і роз”єднують чорнобильський рух.Пане Володимире. ви дуже прагнете стати депутатом. щоб після увійти до “тушок” . а дальше – все ясно.
  Кли Вас нібито в києві забирала міліція. то забіг до машини міліцейської один з чорнобильців. щоб вас рятувати, то йому сказали вийти з машини.Сказав чорнобилець. який був з Вами.Треба всім українцям.хто стоїть на засадах законності і правопорядку , заставити владу діяти відповідно до Конституції і закону україни, а тоді запрацює і наш Закон, а окремо ми нічого не доб”ємося.

 10. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  панове !! про какое разделение и какого движения идет речь ?? я прошу чтоб приехали в Киев для координации действий на 26 апреля И ВЫРАБОТКЕ ЕДИННЫХ ТРЕБОВАНИЙ НА БУДУЩЕЕ. потом если не поймете что один в поле не воин–тогда жаль АВ ТО ЧИТАЕШЬ РЕЗОЛЮЦИИ МИТИНГОВ А ТАМ РАЗНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ–ПОРА ОПРЕДЕЛИТСЯ НА КОНЕЦ

 11. Віт сказал(а):

  @ Назар Львів:
  Как я знаю Проскурина в машину никто в Киеве не забирал.

 12. Леонид сказал(а):

  Пора уже поставить окончательную точку. Если выступать то ВСЕМ. Правительство тоже не дремлет.

 13. людмила сказал(а):

  Назар Львив!!!!! Зачем врать на всю Украину! На акции протеста в Киеве я была возле Проскурина все время рядом —-его забирали в машину скорой помощи без сознания после того как его душили за горло беркутовцы……а никак не в милицейскую машину….зачем вы так нагло врете и обливаете его грязью?он вам на пуп соли насыпал или гдето дорогу перешел?Вредя Проскурину вы вредите всем чернобыльцам….так как он на данное время являеться самым ярким и значимым лидером нашего движения….и если бы у нас таких лидеров было побольше…мы не были в таком положении как сейчас.А если он пойдет в Раду —это будет 1000 плюсов нам всем…..там необходимы наши люди —это понятно каждому.А вас наверо зависть гложет что у вас нет такого шанса? И никогда не будет!!!!! уж очень от вас гнилью попахивает.

 14. николай семенчук сказал(а):

  Шановнi чорнобiльцi! НепотрIбно забалакувати тему ! Для дискусiй е,багато других сайтiв . Тут потрiбна конкретика ,а iмено пiдтримую Iдею круглого столу чи нi iкотактнi данi . чи передзвонити на котактнI телефони якi данi вище ,а своI придложення заготуйте для роботи круглого столу, з повагою М. Семенчукf

 15. admin сказал(а):

  николай семенчук написал(а) в комментах, что:

  Шановнi чорнобiльцi! НепотрIбно забалакувати тему ! Для дискусiй е,багато других сайтiв

  А так-же есть форум http://forum.postchernobyl.kiev.ua, о существовании которого многие и не знают. В комментах трудно отслеживать ветку темы. Тем более в новостном блоге. Тема сдвигается при поступлении новых сообщений и теряется ее актуальность. Добро пожаловать на форум! Давайте свои предложения о создании новых веток на форуме. Кто способен и хочет быть модератором форума? Новые предложения приветствуются!!!

 16. людмила сказал(а):

  Да не забалакую я тему…просто некоторые достали. На скайп-конференции я в числе первых поддержала идею Бориса Андреевича Бродовского об обьединении и считаю что ОН нам послан Богом для нашего спасения!!!!!!!С таким человеком готова идти и в огонь и в воду!!!! тел 067-714-09-88 (а о конкретике будет правильнее говорить при встрече) ЕДНАЙМОСЯ ДРУЗЬЯ–ПОБРАТИМЫ!!!!!!!!

 17. Толян Кремень сказал(а):

  Побратимы!
  Предлагаю прекратить полемику, а выработать основные наши требования.
  Я их излагал несколько раз и снова повторяю.
  Мы приглашаем всех не равнодушных к совместным действиям.
  Призываем не проводить других акций, а подготовиться к 26, чтобы сберечь и силы и средства.
  Акция 26: добиться от Верховного Совета внеочередного заседания с приглашением представителей всех действующих общ-х орг-й с требованиями:
  - восстановить чернобыльский закон в статусе до 1 января 1996 года;
  - распустить Конституционный суд который занял сегодня антиконституционную позицию по отношению к народу Украины;
  - принять решение о снятии льгот с высших чиновником;
  - добиться от КМУ беспрекословного выполнения решений судов и не только по чернобыльцам.
  Под эти лозунги привлечь и чернобыльцев, и детей войны, и военных пенсионеров, и профсоюзы; и… и….
  Хочу сказать, что требование о досрочном прекращении полномочий Верховной Рады беспочвены, т.к. через 2-3 месяца она уже не будет работать.В этом году она прекращает свои полномочия и только от нас зависит какой она будет после выборов.

 18. Дерда сказал(а):

  Шановні побратими – “ліквідатори” у нас не має життєвого часу на очікування коли суспільство дозріє до розуміння і необхідності жити за ЗАКОНОМ. “Низи” “крутяться” як можуть, “верхи” керують як хочуть і ті і інші заручники правового нігелізму в державі. Аморально, в державі з таким економічним потенціалом, утримувати народ на грані виживання. Аморально цьому ж таки народу за свій 35 – 45 річний трудовий стаж отримувати пенсію в 900 гривень а трудоспроможному населенню ходити на роботу за 1500 грн. на місяць. Крім чорнобильців та інколи шахтарів ніхто організовано не відстоює своє конституційне право на гідне життя та безпечне довкцілля. З чим виходили афганці – вони боялись, що в них відберуть пільги за комуналку а хто з них хоча б судився за доплату, як учаснику бойових дій чи інваліду війни? Мені жоден такий випадок не відомий. Йдеться не про роздуми про те, правильні чи неправильні Закони , популістські вони чи вивірені, обраховані і життєво необхідні для можливості забезпеченя гідного життя людини – йдеться про готовність всіх прошарків суспільства жити за Законами. Наразі не має а ні розуміння такої необхідності, а ні бажання. Через кілька десятиліть все потихеньку налагодиться і всі ЛЮДИ зрозуміють, і ті що на “верху”, і ті що “внизу” і олігархи і бізнесмени, що безпечно для життя, їх політичної, бюрократичної, комерційної тощо діяльності а також престижно жити виключно по ЗАКОНУ, але ми до того не доживемо і цього не побачимо. Переконаний і вважаю, що нам, “ліквідаторам” необхідно організовано і системно вирішувати індивідуальні, системні та ситуативні проблемні питання а також різного роду заморочки вигадані для нас “уєздовськими”, які заважають нам гідно дожити віку і не бути непосильним тягарем для своїх родин, як ми того заслужили і заробили там – в Зоні Чорнобильської АЕС. На нещодавних зборах чорнобильців одна з керівників УПФУ заявила, що інвалідам – “ліквідаторам” дозволяється (ймовірно з її та таких, як вона сама благословіння) отримувати пенсію за роботу в зоні ЧАЕС до 07 травня 1986 року із розрахунку до 8 годин, а з 08 травня 1986 року з 6 годин, бо це так треба на їх думку. Не хочуть брати до уваги ані фактично отриману зарплату, ані “цитлики” з особових рахунків – нічого. Звідки їм знати, “юродивим”, “нещасним” та морально і душевно убогим, що в той період “ліквідатори” працювали стільки – скільки було необхідно для виконання урядових завдань, на межі фізичних можливостей людини в тому числі і вночі. Так розмірковувати можуть стосовно Захисників землі на якій благополучно та екологічно – безпечно проживають з своїми родинами люди психічно неповноцінні, а що найгірше, що вони насильницьким шляхом реалізовують в реальне життя інвалідів – “ліквідаторів” свої “бредові” ідеї всупереч Конституції України , законодавству та чинним нормативним документам радянського періоду. А як знущаються над вдовами – не передати. Ті виходжують і надають по новому всі документи, які “ліквідатор” надавав при призначенні пенсії по інвалідності. Пройшли роки і ніде та нівкого взяти ці довідки і ходять бідні місяцями а то і роками оплакують кабінети неприступних і чванливих працівників УПФУ та керівників і правонаступників залишків підприємтв, де колись працювали їх чоловіки. Вважаю за необхідне всім “ліквідаторам” поки ми ще живі привести свої пенсійні справи в порядок та наготувати всі необхідні документи нашим майбутнім вдовам. Звісно це клопітна робота, для когось за краще піти десь та покричати на майдані, так легше. Багато в чому ми самі винні, що вчасно, поки є зоч трохи здоров’я, не виправляємо допущені в житті помилки, даємо чиновнику можливість познущатись над нами та нашими вдовами, що вони роблять з задоволенням і завершеністю “витончених” маніяків, а потім звинувачуємо когось.

 19. ИРИНА КИЕВ сказал(а):

  Полностью поддерживаю и открыто заявляю, что ПОСТАНОВА КМ 1210 от ноября 2011 не работает в КИЕВЕ. ТАК по отношению к вдове чернобыльца до сих пор не пересчитана пенсия в связи с утратой кормильца. Заявление с полным комплектом документов с описью всех докумнтов (в количестве 16 справок различных) было принято инспектором ПФ в январе 2012. guirina_kiev@ukr.net

 20. Валерий (Антрацит) сказал(а):

  Толян ,ещё раз повторяю:” 26апреля 2012г. ВР в полном составе ,уходит на каникулы “,акцию необходимо проводить, раньше.

 21. Анна сказал(а):

  @ БОРИС ЧЕРКАССЫ:
  Аннулировать меморандум, отменить постанову 1210.

 22. Віт сказал(а):

  @ Валерий (Антрацит):
  Нам нужен кабмин, а не ВР, да и откуда такая информация?

 23. Javis сказал(а):

  Дані для контактів і співпраці:

  Хмельницький обласний місцевий осередок ВГОІ «Допомога Інвалідам Чорнобиля»
  Голова: Христиченко Євген Володимирович.
  Скайп: javis08
  Ел пошта: exinfobiz@rambler.ru
  Сайт: http://chernobul.net/
  Тел: 0987730672

 24. Ильяс Белялов сказал(а):

  НАКАЗ участников ликвидации аварии на ЧАЭС. 1. Полное и безусловное восстановление на государственном уровне Закона Украины » О статусе и социальной защите граждан, пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы» в редакции от 28.02.1991 года за № 796-Х11. 2. Отмена всех подзаконных актов и постановлений правительства Украины ограничивающих и преостанавливающих отдельных частей Закона Украины » О статусе и социальной защите…. » 3. Признать антиконституционными и подлежащие отмене Решения Конституционного суда Украины ограничивающего права и льготы участников ЛПА на ЧАЭС и противоречащие Закону Украины » О статусе и …» 4. Принятие дополнительной статьи Закона Украины » О статусе и … » о правах и льготах детей учатников ликвидации аварии на ЧАЭС, родившихся после 26 апреля 1986 года. как пострадавших вследствие Чернобыльской катастрофы. 5. Принятие Постановления Правительства Украины в части возвращения всего что ограблено и не выплачено государством, начиная с 1996 года, каждому участнику ликвидации аварии на ЧАЭС и их детям, родившимся после 26 апреля 1986 года, а также Чернобыльцам эвакуированным из зоны аварии на Чернобыльской АЭС. НАКАЗ считается выполненным только тогда, когда будут выполнены все 5 пунктов НАКАЗА.

 25. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  БЛАГОДАРЮ !!ЗА УЧАСТИЕ.

 26. Дерда сказал(а):

  Илья Беляков все правильно предлагает только ему не ведомо,что всем работающим в 4 зоне надлежит доплачивать до зарплаты а пенсионерам к пенсии по минимальной зарплате (около 1000 грн./мес.) а также по 2 мин. зарплаты пенсионерам и работающим в 3 зоне (Иванковский, Полесский районы Киевской обл. и т. д.) – это тянет на сумму больше 20 млд. грн./год. Кроме того 46 тысяч инвалидов по зонам претендуют на 6,8,10 мин. пенсий gj возрастe и готовы горло перегрысть любому, кто сомневается в их праве на получение таких сумм, а это также немалые деньги. Они, инвалиды Ржищева, Б. Церкви, Фастова и т. д., не являющиеся “ликвидаторами”, не работающие в 30 км. зоне первыми “отдуплились” и в 2008 -2010 годах и начали “бомбить” казну по полной. Постаногвление 1210 принято исключительно для “ликвидаторов”, в нем есть прогресс но есть и уйма копеечных для бюджета недостатков, не дающих возможности “ликвидатору” без излишней нервотрепки решить конкретные проблемы. Уж очень замысловато все изложено, что дает возможность чиновнику УПФУ управлять в ручном режиме всем процессом собирательств разного рода доказательств что ты не ишак, и это через 26 лет после трагедии на ЧАЭС. Тяжело а иногда просто не возможно это доказать. Все включают “дурку”, как когда-то в одной из пьесок А. Райкина про насосы и колесы, – ” Нам срочно нужны насосы…” – Все понял, отправляем вагоном колесы…” и т. д. При этом с величайшего соизволения кому-то могут что-то позволить, тем самым применяя к одной и той-же категории граждан двойные социальные стандарты. Считаю, что постановление 1210 нужно дорабатывать, предлагать пути решения той или иной проблемы, настаивать решать конкретные вопросы согласовываясь с реальными возможностями решения или невозможностью решения вопроса. Если справку негде взять, то ее исключить из списка таковых, которые влияют на размер выплаты. Невозможно чтобы у человека ничего не было на руках, хоть какая- то копия есть. Есть необходимые документы в деле на получение удостоверения и если нет больше ничего, то этого должно быть достаточно, для возможности “ликвидатору” 2 категории в 50 лет пойти на пенсию. Ан нет – дай с несуществуюющего предприятия ф. 122, и надеются бедные дожить до пенсии в 60 лет. Я на днях ответ с Минсоцзащиты получил на свои предложения – отправили меня конкретно – по кодексам, но я еще раз уточню проблемные вопросы, для осбо одаренных. Как говорится вода камень точит и я уверен, что потихоньку друг – дружку вытаскаем с Божьей помощью.

 27. ГО «Прип’ять-Нова» сказал(а):

  Громадська організація «Прип’ять-Нова» ( Київська міська правозахисна громадська організація чорнобильців ): – підтримуємо та будемо приймати активну участь.

  Голова праління: Конопкін Микола Миколайович

  т.: (044) 520-38-99; т.моб.: (044) 332-02-92; (044) 221-82-76; 0934503162
  poshukinform@ukr.net

 28. Луганск сказал(а):

  Махинациями андреева занимается Генеральная Прокуратура и если вышеуказаная иуда не попадёт в ВР и не получит депутатской неприкосновенности (это его спасение) ему “кырдык” -посадят.

 29. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  ПРОШУ КОМЕНТАРИИ ДЛЯ РЕГИСРАЦИИ А НЕ ДЛЯ ФОРУМА И ОБСУЖДЕНИЙ. БЛАГОДАРЮ ЗА АКТИВНОСТЬ НО ДАВАЙТЕ ПО СУЩЕСТВУ. СПАСИБО ЗА ПОНИМАНИЕ.

 30. Луганск сказал(а):

  Луганская обл.-будем за круглюм столом.

 31. ВОВКОДРАЙВЕР сказал(а):

  Нібито влада вдало зводить баланси, впорядковує фінанси, але ми бачимо, що вона абсолютно не просунулась у реформах. Скажіть, а чи може робити реформи влада, якщо її носії не мають найменших етичних постулатів?
  Ми всі знаємо, що капітали були зроблені не без участі державних можливостей і багато в чому завдяки бюджетним можливостям. За безцінь були скуплені не тільки підприємства.
  За бугром іноземні компанії просто упорядкувала те, що наші експертні інститути пропонували протягом останніх десяти років…
  Так що повинна робити була наша «рідна», так, так «рідна» влада ?
  В реальності влада повинна була почати з того, з чого починали Польща та Прибалтика. Запровадити повну прозорість системи функціонування суспільства. Прозорість – як свіже повітря. «ТАК,ТАК носить бейджики», что бы дурь была видна». За режиму прозорості всі елементи державної системи працюють значно ефективніше. Кожен елемент має особливості. Наприклад, прозора система реєстрів судових рішень, прозорий реєстр власності, прозора система всіх підприємств, які зареєстровані в Україні.
  Офшори важко виявити, але якщо Сергій за реформи, то твоє підприємство публічне, то воно повинне давати інформацію про власника.. Підемо далі: прозора податкова звітність будь-якого підприємства. Не потрібно деталізовувати такі звіти, але загальну інформацію про рівень прибутків та сплачених податків ви можете отримати у будь-якій країні. Далі: прозорий реєстр видатків державних чиновників. Прозорий земельний кадастр. Зрештою, створити прозорий реєстр отримувачів соціальних пільг. Тобто люди повинні мати відповідь на запитання, як використовуються бюджетні кошти. Ці кошти ми сплатили у вигляді податків, мої діди та бабусі,батьки раком стояли в полі на буряках, вручну копали, чистили, грузили, отримували мізерні трудодні. Але із цих трудоднів платили налоги, які йшли цим придуркам, які на сьогодні не можуть придумати разом із супер інститутами-що робити далі ? Куди йти, і з чим йти ?

  На сьогодні ми повинні мати інформацію, куди вони йдуть. Причому ми всі і сьогодні платимо податки, ми учасники податкових платежів, навіть коли цього не хочемо. Ми платимо податки, сплачуючи ПДВ, платимо податки, сплачуючи акциз.
  Створюється враження,що скоро Сергій введе податки і на бродячих собак, котів- до речі, яких сьогодні так знищують ?

  Тож, чому інформація про сплачені мною податки (у тому числі й на соціальні пільги) є закритою? Якщо це соціальна допомога, вона повинна бути відкритою. Якщо би ця інформація була відкритою, то багато отримувачів тих пільг з числа чиновників воліли б відмовитися від неї, аніж публічно заявити, що вони отримують ці гроші. Для створення такої прозорої системи не потрібно коштів, практично не потрібно зусиль. Це зробило би зовсім іншою атмосферу в суспільстві, сприяло б становленню зовсім інших стосунків. Але цього не робиться…
  Нас переконують, що споживчий кошик населення, до якого прив`язаний показник інфляції, лише наполовину складається із продуктів харчування. Але ми розуміємо, що це не так. Значна частина людей на продукти витрачає 70%-80% доходу. З точки зору загальної методології там все нібито правильно. Це якщо ви за базу взяли (з політичних міркувань) методологію споживчого кошику. Витрати на комунальні послуги контролюються державою та суттєво не зростають, тому у середньому виходить, що інфляція менша. Але якщо встановлювати реальну картину, то слід переглядати рівень пенсій, рівень зарплат, щоб індексувати. А на це грошей немає? Тому їм зручніше показувати нижчий рівень інфляції та іншу структуру кошика, щоб не переглядати ситуацію з бюджетом. Так робив не лише цей уряд, а й попередні.

  Так де Чорнобильські пенсії ? Де ті осучаснені пенсії ? Кому вони дійсно надходять? Бо ще ось така ситуація!
  Держбюджет від початку 2012року отримав на 4,4 млрд. грн більше, ніж торік – так говорить Микола Янович Азаров,- про це в п’ятницю 17.02.2012 р., в ефірі “Шустер Live” повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров, передає кореспондент Укрінформу. “За півтора місяці цього року ми отримали доходів бюджету на 4,4 мільярди гривень більше, ніж за відповідний період минулого року. Це не погано”, – сказав він.

  Глава Міністерства закордонних справ України Костянтин Грищенко закликає опозицію не перешкоджати, а сприяти євроінтеграції України. Особисто визнав, що українська судове законодавство значною мірою не відповідають європейським стандартам і нині переживають процес реформування, але в будь-якому випадку діючі закони і рішення судів потрібно поважати і виконувати.

  Цинічно-гидотний шабаш зміїно-плазуючої влади в боротьбі за місце на ситному олімпі не повинен дивувати нікого. Але, дивно, що в цьому році це «приємне» придбання в 2010 році, ми відчули та будем відчувати на своїй шкурі уже не тільки інваліди – чорнобильці та афганці, а значна частина населення України.
  В якості заручників цієї боротьби, чи радше – дебільної, собачої гризні, будуть і прості люди, які не мають свого бізнесу, частіше це рядовий люд, студенти, яким крім волі немає чого губити.
  Криза мізків насувається, щоправда, на цей раз істотно «підсолоджена» газовим здирством і кабалою північного сусіда, який передбачливо залишив це у спадщину своїм наступникам. Партизанська «війна» із чорнобильцями та афганцями продовжується при незрозумілих діях влади.
  Причиною наступає протистояння, і до жалю протистояння також між пенсійними конторами та різного роду пенсіонерів. Із-за хамовитого відношення до значної частини пенсіонерів – чорнобильців,афганців, по іншому їх не назвеш,доходить вже до того, що піонервожаті в цих конторах під керівництвом начальників ПФУ та УПтаСЗН таке «вугілля» видають на гору у вигляді заперечень в різні суди,що диву даєшся. Починається самостійне брехливо-цинічне трактування постанов уряду,рішень судів(не дивлячись,що появились різного роду тези по тлумаченню). Ви порушуєте наш спокій,ідіть звідси, бо визвемо міліцію, так борються із чорнобильцями в ПФУ та судах на Хмельниччині!.
  Замість роз’яснення людям реформ-ці геноцидні «чинуші» продовжують своєї бемозглою поведінкою розширяти це протистояння, науськуючи брат на брата, афганця на чорнобильця, та навпаки !
  Сьогодні ця боротьба набирає динамічно-жорстоких рис. Звірина жорстокість зі сторони «чинуш» проявляється не лише в підлих і завуальованих паперовими відписками «пенсфондівців», а і в конкретних діях за межами пенсійних контор..
  Деякі кажуть, що в цьому грабіжницькому процесі простежується спадна прогресія, це омана, результат її не прямує до нуля. Просто уряд зробив свою чорну та підлу справу, розколов все таки чорнобильців. Сергію Тигіпко, Никитченко та Азарову вдалося це зробити дуже просто, там де потрібно ділити гроші, завжди склоки.
  Чорнобильці по любому знімуть свої гроші в судах у вигляді пенсій, ще ні в одній країні не було такого, щоб виграти суди, та не отримати своє, кровне зароблене, там, на кришах «дома своего», тобто реакторі ЧАЕС. Це дуже небезпечно, не віддати те, що належить їм. 6-7 млрд. гривень на Україну, це все таки не дуже великі гроші.
  Але я з жахом спостерігаю страшну наглядність: ці чиновники не задумуються, що вони чинять, тобто не задумуються над суттю своїх дій. І ця сутність почне виливатись. Уже тепліє…, і ми побачимо камінь, де вода під нього потече !

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта