?> Одного чорнобильця затоптала на смерть міліція – заявив Михайло Волинець | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.11.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Одного чорнобильця затоптала на смерть міліція - заявив Михайло Волинець

СВІТ24.net, 27 листопада 2011, 21:29

Одного чорнобильця затоптала на смерть міліція

Сьогодні у Донецьку міліція почала розганяти наметове містечко в якому жили чорнобильці. Депутат від "БЮТ-Батьківщини" Михайло Волинець заявив що внаслідок штурму загинув шахтар-інвалід Геннадій Конопльов.

Після того як намет завалився люди опинились під наметом де шахтаря і затоптали. Коли приїхала швидка вже було пізно. Загиблий тиждень голодував і був головою ветеранської організації учасників війни. Штурм відбувся о 19 00 годині. На разі відомо що чорнобильці заявили що нікуди не підуть і вимагають зустрічі з губернатором Донецької області

http://svit24.net/politic/77-politic/9552-odnogo-chornobylcja-zatoptala-na-smert-milicija-zajavyv-myhajlo-volynec

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 27 ноября 2011 г. в 22:58
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Одного чорнобильця затоптала на смерть міліція – заявив Михайло Волинець" 2 комментария

  1. rh сказал(а):

    28.11.2012г. по ТВ “гарант” снова повторил лживые слова Азарова. Пообещал нам, что пенсии чернобольцам с 2012г. будут увеличены почти в два раза(УВАГА) “порівняно з цим часом”!А цього часу влада в нагляк установила нам пенсию около 1000 грн, что в 6-7 раз меньше! Лишний раз поражаешся цинизму и аморальной лжи! Своё самостоятельное узаконенное беззаконие, “гарант” называет реформами и “покращення життя вже сьогодні”!

  2. Крестьянин сказал(а):

    Жаль, конечно, душу усопшего, но какого лешего его понесло в “эту” партию – партию воров и мошенников. Вопрос: чьи интересы он отстаивал? К сожалению, очень много “прилипал” к истинным героям-чернобыльцам. Необходима тщательная проверка всех участников ЛА на ЧАЭС.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта