?> Олег РЕБРОВ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.02.2014, рубрика "Трибуна"

Схаменіться сірі та убогі, вашими руками проливають кров

Мені, як простому громадянину, хотілося б звернутися до всіх людей, котрим не байдуже те, що відбувається в нашій з вами країні, та прошу Вас відповісти мені на мої всі запитання, та й самим собі, бо щось я, сірий, нічого не розумію, а також хочу поділитися тим, про що думаю, що накипіло.

Надіюсь думати, нам ще не заборонили? А то чомусь всі вирішують, все за нас (так би мовити «поводирі» різного розливу), нібито в нас своєї думки не існує. Так як в свій час говорили в фашистській Германії - фюрер все вирішував, та до чого все те призвело, ще з історії не вичеркнуто - не встигли.

Перше запитання, а також і думка з цього приводу. Що це за бунт, чи то революція? Кому він вигідний?

Те що апетити в наших можновладців за 22 роки не припиняються, всім відомо, народне прислів'я говорить: «Сам їстимеш - вдавишся». Пиріг дуже великий, поперхнулися, забувши про людей. І тут теперішній президент ні при чім, я так думаю, (хіба перший - не побудував «хатинку» в Швейцарських Альпах, рідних Карпат замало?) бо весь цей час нас всіх хто приходив до влади грабували однаково. То й запитую: «Хто нам лікар?» адже ми їх весь час вибираємо, то може ми самі в цьому винні? Чому ми самі надали їм такі права? Нібито якимсь небожителям? Навіщо комусь недорканість? - щоб легше було грабувати, та глумитися над іншими?

Я так думаю, в демократичній державі, потрібні Закони, де не будуть ущемлятись, чиї б то не були Права та Свободи. Щоб на всіх рівнях виконавчої влади від самого низу, до самого верху була народна виборча система, без утисків, а не призначення.

Кричать - поміняти закони та Конституцію, а навіщо? Хіба ці погані? -та хто їх виконує? - кожен тлумачить на свій лад, як це вигідно, та й поготів.

Закони мусять бути, для всіх одинакові, і для старців, (котрих ми самі наплодили по своєму убожеству) і для президентів. За все скоєне всі мають, відповідати перед Законом, і ми в тім повинні, за те що допустили самі себе до такого безладу. Якщо не стане недорканості, та в Законі не буде такого права на пограбування народу, а за все скоєне буде кримінальна відповідальність, як тільки це розкриється, з відбиранням всього незаконно придбаного, то хто тоді буде так лізти до корита, котра б'є по писку?

Тоді може й будуть обрані люди, не за їх гроші, а за їх гідність та сумління, а коротко - Закон для всіх - один, і по всьому. Ніяких сподівань, на те, що багаті поділяться з бідними. Ніколи цього не буде, нехай не шукають

шпаринок в законодавстві. Ніхто ніколи не з ким не буде ділитися. Для цього є меценатство, якщо не спить совість, побудуй щось потрібне людям.

Відбудовуйте фабрики та заводи, щоб були робочі місця, не годуйте економії других країн - якщо ви патріоти, не тиняйтеся по світу з простягнутою рукою. Не ставте пам'ятники «заробітчанам», тут будуймо Європу, щоб вона до нас просилася, чому ми думаємо, що ми гірші за інших? Ми самі себе ганьбим, а потім хочемо щоб нас поважали.

То по вище сказаному, може треба набратися сміливості та признатися самим собі, що ми самі в усьому винні, бо ми привикли ждати, що хтось, щось, зробить за нас, ми привикли ждати манної з неба (в 2004 році говорили - будуть літати вертоліт та розкидати дуляри - накидали багато?) а тоді і відбувається те що ми бачимо в цей час і не відомо, що буде з нами далі, бо за нас знову, як ми бачимо вирішують інші, а ми й далі ідемо, мов телята на повідку, адже не знаючи за ким і навіщо.

Нібито оті діти, котрим наділи на шиї мотузки (зашморги) і заставили силою просити вибачення, за те що вони думають по іншому від тих хто зібрався на майдані.

За турецької неволі, так татари в давнину, гонили в Крим невільників -так це що!!! Не наруга???

Оскаженілі беркутівці розділи людину наголо, розділи людину на морозі, що це??? - звідкіля ця дикість???

Ні в першому, ні в другому випадку, хто скоїв це прощення немає.

Хай мало хто в нас вірить в міліцію, тому в народі і прозвище дали «мусора» по українському «сміття». Та й там не всі одинакові, може й там є люди, котрі хочуть спокою в державі, та хочуть боротися з «беспредєлом». А тепер запитання, а хто їх зробив такими? Там теж ваші діти. І яка різниця з яких регіонів. Не закликати: «Хай бачать супротивники», - так як висказався один з поміж священнослужителів на всю країну.

Преклоняю голову перед тими священиками, котрі намагаються миром зупинити пролиття крові народної, а не перед тими, що бачать супротивників серед свого народу. Перед Богом ми всі рівні.

Нам говорять, що влада платить за антимітинги, а хіба тим, що стоять на майдані ніхто не платить? Досить дитячого лопотання. Люди не стільки дурні, як декому цього хочеться. Навіть не хочеться й говорити про це. Повірте, народ мудріший за тих, хто так думає.

Влада повинна в тім, що за своєю ситістю, надмірною, навіть не помітила в себе під носом, як Америка разом із Заходом (Європою) вигулькнула в Києві, та й по всій державі. Не бачила ні підготовки бойовиків, та й зовсім - нічого. Жадність засліпила все.

Це те, що забули свою історію в чиюсь угоду, те що дозволили весь бруд зливати в Україну.

В якій державі є стільки партій, конфесій, сект, котрі називають себе церквами, та всього того, що нам занесли з Заходу. Де ще по мавп'ячому вподобаються дурницями так як у нас.

Приклад, нав'язування Хеллоуенів (нечисть), ніби своєї мало, гомосеків, лесбіїв, прогулянка без штанів по метро і т. ін. Чому тут дозволено всмоктувати весь бруд, негатив з усього світу. Щось добре, розумне, потрібно людям, та невже на Заході немає нічого розумнішого, що в нас самих є. То навіщо нам цей Захід?

Друге, хочу запитати, що буде далі??? Допустимо, переміг майдан - а далі що?

 1. Добавиться робочих місць в Україні?

 2. Виростуть зарплатні?

 3. Добавляться пенсії?

 4. Припиниться ріст цін на всі товари

 5. Будуть наші діти, внуки, навчатися безкоштовно?

 6. Буде безкоштовною медицина?

 7. В нашу країну їдуть всі кому не лінь, без віз (та ще й показують голі зади - Євро-12, мочаться на державний прапор деякі співаки), то й ми будемо роз'їжджати по всій Америці та Європі без ніяких папірців, та показувати їм в їхніх державах голі зади (хоч вони в нас і так майже нічим не прикриті - бо нізащо)?

 8. І якщо в якійсь державі буде відбуватися те що відбувається у нас в цей час, то й наше керівництво без перешкод матиме нагоду втручатися в ту чи іншу ситуацію? - а чому б нам не навчити Америку та Європу думати так як думаємо ми? Щоправда таке враження, що ми нічого і не думаємо.

 9. Та чим нам чорнобильцям, котрі ще лишилися, ліквідаторам, виплатять по Закону наші компенсації і пенсії підтверджені всіма судами іменем України та в Європейських судах.

  До речі, ми в свій час, не шкодуючи свого життя та здоров'я захистили не тільки Україну, а й інші країни світу, то попросимо Євросоюз (нас не так вже й багато лишилося, біля 3000 тисяч), щоб і Євросоюз приєднався до виплати компенсацій та пенсій. За втрачене здоров'я та життя ліквідаторів аварії на ЧАЕС та їх сімей. І це буде справедливо, бо ми ж бо рятували людство. (То й побачимо, яка справедлива Європа).

  Це все відбудеться?!!! А якщо цього всього не буде, то за що ви стоїте там, на майдані, та проливаєте кров?

  І якщо мені хтось знову буде говорити затягніть паски? То хай сам на собі затягує, а ми живемо в цей час, в народі говорять: «Здохни сьогодні - а я завтра».

  Нам чорнобильцям, як нікому іншому відомо, що таке життя, і кожній людині це має бути відомо. І щоб не було непотрібних нікому смертей, треба вирішувати все миром, дослухаючись один до одного, щоб була цілісність в цій державі, а не слухати кукловодів, і не бути маріонетками в чужих руках. Давайте наберемось мудрості, тоді і нас можливо, колись будуть поважати.

  Скільки існує світ, православний люд, ніколи не ставив за мету когось поработити. Це тільки до нас все чомусь лізли у всі часи з війнами, з грабунками, та з наругою.

  Вчіть історію, не повторюйте помилок, пам'ятайте: рицарі хрестоносці, монголи, татари, польська шляхта, турки, фашисти, а тепер хто?!

  Давайте думати за те, щоб це ніколи не повторювалося, щоб не народжувалися нові фюрери, вірніше, щоб ми їх не породжували, а щоб жили в мирі і злагоді, і вміли дослухатися до інших, розуміючи й те, що не тільки добре є те, що мені потрібно, а добре це те, де вільно кожен може робити і говорити так як це рахує за потрібне, не зашкоджуючи іншим, та щоб кожен почував себе в цій державі вільною людиною, а не рабом. І не потрібно спирати свою вину на інших.

  Поясніть мені, після бунту, чи це революція, що ще буде надалі, які репресії будуть з приходом нової влади, то тих людей, котрі говорять і думають по іншому?

  Цивілізованих думок, я наприклад, ще не почув. Я чомусь думаю, так як і мільйони людей, що те що прийде, буде набагато гірше, чим є на цей час.

  Для чого воювати з пам'ятниками? Навіщо розбивати пам'ятник Леніну? - ми прожили цілу епоху, це історія, комусь не подобається? То став поряд за свій кошт свого ідола. Поставте в ряд царів, гетьманів, Леніна, Сталіна, Бандеру, а потім беріть дітей в школах і розповідайте (показуючи їх наочно) хто що коли натворив, тільки справедливо, бо у всіх (так як і всіх нас є щось і добре і негативне, в кожного з них є своя правда, а великого ума не потрібно, щоб усе розрушити ми це неодноразово проходили) ці виходки тоді й породжують нетерпимість, дикість та жорстокість. Чому я повинен б мовчки спостерігати за наругою - я що скотина, чи раб?

  Чому потрібно заборонити партію, так як комусь хочеться, регіонів та комуністів, що «Свобода» мені щось принесе добре? Фашизм в усьому світі заборонений людством, а тут процвітає, кому це вигідно?

  Чому на Заході України так не подобається російська мова, навіщо комусь хочеться нав'язати свою говірку, а хіба мільйони людей на Сході не мають права вже й на свою мову?

  Щоб була Україна вільна і неділима, перше що потрібно зробити це ввести російську мову другою державною. Я так думаю, що в паспорті графа - національність не завадить.

  Тому й не виходять люди на Сході та в Криму на підтримку майдану, хоч і їм надоїла ця влада, та грабунок їх на протязі всієї незалежності, тому що вони бачать краще не стане, те що відбувається - добра не несе.

  Чим краще опозиція від більшості? Хіба вони не були при владі? Чи після майдану будуть відібрані на користь простого люду «будиночки» вподовж Дніпра, та маєтки в Карпатах, та й по всій Україні? Нажиті «непомірним трудом»? чи наприклад - Порошенко, сам нам віддасть свої фабрики не тільки в Україні, айв других державах? Що поміняється?! Кому стане легше?! А якщо всього цього не буде - то за що ви там стоїте, за кого втрачаєте життя та здоров'я?

  А якщо тільки задля того щоб зняти одного президента, та поставити іншого, чи попасти в Європу, (куди нас ніхто не просить) а з усім іншим ви згодні - то це можливо б було зробити в правовому полі, і не горів би майдан, і не було б жертв, та ганьби на весь світ. А хто відповість за все це.

  Я бачив лиця тих «європейських діячів», котрі приїздили сюди в послідній час, Хуйле і йому подібні, як вони злорадно посміхались, коментуючи, перекручуючи факти того, що відбувається на майдані, з чого вони задоволені? Злорадні?

  Вони знову говорять, що хочуть нам «допомогти», тільки знову, з їхніми вимогами, заморозить виплати та пенсії.

  Не буду вдаватися більше ні до яких фактів, котрі несуть нам «добробут» з Заходу ви самі все бачите, хто мислить виважено, обдумано, а я думаю, що таких більшість - свою Європу потрібно будувати, ще раз кажу -Закон для всіх один, хто проживає в цій державі, без утисків інших і тоді всі будемо разом.

  Попереджаю, щоб не вийшло так, як в Америці, що корінні жителі Америки щезли, ніби й не було народу і залишились в пам'яті людей тільки зі сторінок Фенімора Купера.

  Схаменіться сірі та убогі, вашими руками проливають кров. Схаменіться!!!!! Ще не пізно!!!!!!!

  Олег РЕБРОВ,

  голова Всеукраїнської спілки «Чорнобиль - 86»

  в Чернігівській області

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 4 февраля 2014 г. в 11:57
и размещена в разделе Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта