?> Олександр ТЕРТИЧНИЙ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.05.2012, рубрика "Трибуна"

Навіювачі відволікають увагу: слідкуйте за руками!

Олександр ТЕРТИЧНИЙ

Політики, технологи, політологи, помічники, вся обслуга олігархату, грантоїди, що маскуються під громадські організації - всі вони фактично зацікавлені у збереженні відверто АНТИнародної чинної Системи, бо годуються ЛИШЕ від неї.

Нічого особистого: їсти хочеться, у них такий хліб, що пахне зовсім не парфумами. Оскільки годуються вони від верхівки, то своїми статтями і телепередачами, прогнозами, рейтингами, дискусіями, дослідженнями, протестами, мітингами, демонстраціями, банерами і т.п. об’єктивно ВІДВОЛІКАЮТЬ УВАГУ громадян від ГОЛОВНОЇ політичної проблеми України:

усунення ВСІЄЇ політичної верхівки і досягнення дійсної демократії – замість того симулякру, який котрий рік тримаємо собі на шиї;

Чи, може, у нас дійсна демократія? Чи, може, маємо політичну та економічну конкуренцію? Чи працюють соціальні ліфти? Чи країна не на останньому місці в Європі за доходами громадян? Чи чиновники поважають "маленьких" українців? Чи - все це забезпечить можлива перемога опозиції?

Оскільки зміни прогнилої Системи не передбачають НАВІТЬ ОБІЦЯНКИ опозиції, очевидно, що для нас, посполитих, нічого не зміниться.

ОБ"ЄКТИВНО виходить, що розпочата грандіозна передвиборча вистава – це черговий банальний політичний наперсток, де в ролі лохів-глядачів знову тримають нас – мільйони виборців.

Що отримаємо в сухому залишку:

режисери спектаклю – свої корита,

навколополітичні «актори» - близько двох мільярдів доларів, вкрадених у нас.

Невже це – ті самі 30 срібряків за зраду нації?

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 22 мая 2012 г. в 8:41
и размещена в разделе Трибуна.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта