?> Оздоровлення дітей-чорнобильців розпочато | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.08.2010, рубрика "Новини"

Оздоровлення дітей-чорнобильців розпочато

10 серпня 2010  

Стартувало планове оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Згідно графіку, сьогодні на санаторно-курортне лікування відправилася одна з перших груп дітей-чорнобильців. Наступні три тижні вони будуть лікуватися та відпочивати у санаторіях „Волна” та „Маяк” в Євпаторії.

Цьогорічна оздоровча кампанія зазнала деяких перешкод у зв’язку із тим, що Закон України „Про Державний бюджет України на 2010 рік” був прийнятий із затримкою. Але зусиллями Уряду питання було вирішено та розроблено графік відправлення груп дітей на оздоровчий відпочинок. За цим графіком, з 9 по 17 серпня на оздоровлення та лікування прибудуть близько 8 тис дітей. До кінця ж року заплановано забезпечити путівками на оздоровлення та санітарно-курортне лікування близько 80 тис дітлахів. Насамперед, це діти, які стоять на диспансерному обліку та за рекомендаціями лікарів потребують санаторно-курортного лікування в оздоровчих закладах - діти із захворюваннями органів дихання, травлення, чуття, проблемами із нервовою системою та зором.

Офіційний сайт Мінпраці та соціальної політики,

http://www.mlsp.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=110658&cat_id=107177

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 11 августа 2010 г. в 13:39
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта