?> П О Р А Х У Є М О Н А М А Р Ш І ! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

П О Р А Х У Є М О Н А М А Р Ш І !

(Звернення обласної координаційної ради чорнобильських організацій)

Шановні краяни! Добігають останні дні року ,оголошеного Президентом України роком чорнобильців. Варто підрахувати його набутки. Але спершу пригадаємо, чим нас влада мала потішити. От окремі фрази президентського Указу,датованого 11 жовтня 2011 року:

· «Кабінету Міністрів України … проаналізувати заходи,вжиті щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи,розглянути стан виконання Загальнодержавної програми … законодавчих та інших нормативно-правових актів з питань соціального захисту населення,яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи, та підготувати … пропозиції щодо поліпшення ситуації у цих сферах;

· Передбачити …видатки на поліпшення медичного забезпечення, оздоровлення … та придбання ліків;

· Посилити увагу до повсякденних потреб громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи … вишукати можливість для надання таким особам соціальної підтримки .»

Чим все закінчилося знаємо. Від «особливого задоволення діями Уряду» відбулися протести у всіх областях, в окремих навіть із захопленням приміщень управлінь пенсійного фонду, розхитуванням і підрізанням «паркану довіри влади до своїх громадян» перед Верховною Радою, масовими голодовками, спанням на опалому листі під вітрами і снігопадами і навіть смертю… А ще номерними варіаціями законопроекту про виконання рішень судів ,а потім тотальним припиненням їх дії за розпорядженням Азарова взагалі і нарешті тігіпківською постановою про «осучаснення» пенсій інвалідам-чорнобильцям.

У нас виникає запитання. Чому до нас,людей,котрі жертовно у 1986 і наступних роках стали на захист людства від термоядерної напасті так цинічно поставилася наша влада у рік 25-річчя Чорнобильської трагедії?! У рік,коли світу природна стихія в Японії надіслала новий виклик і чергове сумне попередження! Чому наші владні мужі не наслідували підходів цієї невеликої острівної держави до своїх громадян при значно менших загрозах і наслідках ядерної аварії?!

В цьому сенсі ми запитуємо себе і вас – Хто має захистити нашу гідність?! Якщо не ми,то хто?! Це ж гасло було визначальним для нас у небезпечній зоні. А сьогодні хіба менша загроза від цинічних і протиправних дій нашому життю і здоров’ю?! На нашу думку, - НІ ! - вона страхітливіша ,бо здоров’я уже достатньо підірвано як «мирним» атомом ,так і життєвими негараздами.

Спонукає до роздумів і проблема нашої розрізненості. Вірус зневіри, поділу на правильних і не дуже, влада своїм принципом – розділяй і володарюй - прищепила,думає вона, нам на довго. А чи не пора його нам вичавити із себе,без особливих зусиль, і сказати їй – Досить нас зневажати! Ми горді тим, що стали на захист інших і здатні постояти за себе , поставити засторогу,коли треба і своїми тілами,цьому бульдозерному наступу на наші права,на права дітей війни,афганців і воїнів інтернаціоналістів, ветеранів війни та інших знедолених через недолугі дії влади і зради нашим голосам,завдяки яким вони набули цю владу і підпорядкували виключно під себе.

Силу духу свого ми можемо продемонструвати 14 грудня, у законний день нашої пошанівки,долучившись до колони відчайдух,яка пройде вулицями Івано-Франківська від Вічевого майдану до Пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської трагедії. Початок акції о 12-ій годині. Не роздумуй,перебори у собі невіру,що ти не можеш виправити ситуацію! Якщо ти не борешся за свої,кровні права, то влада успішно забере їх у тебе! Вона це справно і робить.

Івано-Франківська обласна рада чорнобильських організацій

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 13 декабря 2011 г. в 9:32
и размещена в разделе Підрозділ № 6033, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта