?> «П О Ш А Н І В К А» від влади | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.04.2011, рубрика "Підрозділ № 6033"

«П О Ш А Н І В К А» від влади

Президенту України

Віктору Януковичу

Чотирнадцятий рік воїни Івано-Франківського протипожежного батальйону переконують обласну владу невідпорними правовими аргументами,що вони 48днів і ночей жертовно у 1986 році за державним завданням і на принципах воєнного часу долали Чорнобильську катастрофу.

Головним об’єктом для них був визначений розрушений четвертий реактор. Що це було саме так уже підтверджено майже двома десятками судових рішень. Тридцять п’ять прикарпатських відчайдухів за волею Спірної комісії Міністерства соціальної політики України набули підступно і злочинно забраної у них другої категорії.

Удавано обнадіяв активістів ГО «Прикарпатбат Чорнобиль» на праведне рішення нещодавно навіть голова ОДА п. Вишиванюк.А от чиновники, деякі навіть причетні до ганебного рішення у 1997-1998 роках,в запалі боротьби за «чистоту» запачканого мундиру протистоять з останніх сил. У відповідь на зухвалість та злочинність обласних чиновників воїни в/ч 6033 у День 25-их роковин Чорнобильської катастрофи ( 26 квітня о 12-ій годині на вічевому майдані Івано-Франківська) публічно зречуться фальшивих посвідчень третьої категорії де записано,що вони ліквідовували наслідки аварії на ЧАЕС не у 1986 році,а можливо у 1988,1989 або 1990 році,а компенсації їм надаватиме не існуюча на мапі світу країна – Українська РСР.

СОЛІДАРИЗУЙМОСЯ ІЗ ОБРАЖЕНИМИ ЧОРНОБИЛЬЦЯМИ!

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 23 апреля 2011 г. в 21:53
и размещена в разделе Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта