?> Пам’ятатимемо | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.04.2005, рубрика "Пам'ять"

Ми пам’ятатимемо про тебе

Володимир Михайлович Ворона – людина, пам’ять про яку буде довго жити в людській пам’яті.

Ворона-В.М.

Справжній фахівець, професіонал, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Володимир Михайлович був людиною небайдужою до проблем людей. Крім роботи в метробуді, він виконував великий обсяг роботи, у Всеукраїнській спілки “Координаційна Рада громадських організацій інвалідів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи” членом Правління і головою соціально-правової комісії, якої він був. Будучи сам тяжко хворою людиною, він знаходив сили і час, щоб допомогти людям. Сотні інвалідів-учасників ліквідації наслідків аварії завдяки йому отримали достойну пенсію, кваліфіковану допомогу. Неодноразово він захищав права чорнобильців в судах різних рівнів  і успішно їх вигравав. Крім того, він був консультантом  у Верховній Раді, де свої знання і досвід спрямовував на захист соціальних прав постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

Володимир Михайлович чесно виконав свій обов’язок громадянина і ліквідатора Чорнобильської катастрофи, за що вона жорстоко поквиталася з ним, віднявши саме дороге, що є у людини – життя.

Світла тобі пам’ять, друже. Ми пам’ятатимемо про  тебе.

Едуард КАЦ,
Голова Правління Всеукраїнської спілки
громадських об’єднань „Координаційна Рада
громадських об’єднань інвалідів та постраждалих
від Чорнобильської катастрофи”

Надруковано «ПЧ» № 4(16) квітень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 5 апреля 2005 г. в 13:55
и размещена в разделе Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта