?> Пам’ятаємо і шануємо … | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Пам’ятаємо і шануємо …

25 років – це великий період в історії людства. За ці роки ми всі стрімко прозріли, подорослішали на цілу епоху, ми стали жорсткіші й вимогливіші і до самих себе, і до тих, хто приймає відповідальні рішення, до тих, у чиїх руках людське існування і доля природи. Бо надто вже високою ціною довелося заплатити за Чорнобиль. І саме сьогодні 14 грудня ми вшановуємо ліквідаторів аварії на ЧАЄС. Бо героями не народжуються, - ними стають.

14 грудня 2011 року в залі Сніжнянському музеї бойової слави, для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС було проведено тематичний вечір «Помним и чтим» за участю адміністрації виконкому міста, творчого союзу «Свет» та учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

З промовою до молодого покоління звернулася секретар міської ради Петрухіна О.М. та учасник ЛПА на ЧАЕС Івашина Л.А. Члени творчого союзу Ніколюк О.І. та Зімін М.К. познайомили присутніх із своєю творчістю. Так, Олег Іванович, виступив із піснею «Саркофаг», яка була представлена на 5 міжнародному фестивалі «Чорнобильські мотиви», що проходив у грудні 2011 р., а Микола Казимірович - із віршами «Чернобыльский дождь», «Я там лежал», на які вже підготовлена музика. Від імені молодого покоління до чорнобильців звернулася учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Смаль Іванна.

Напередодні проведеного заходу делегації підприємств та організацій міста, члени «Союзу інвалідів Чорнобиля і війни в Афганістані» на чолі голови організації Черевко А.А. та учні ЗОШ І-ІІІ ст. №3 зібрались біля пам’ятного знаку героям-ліквідаторам, для вшанування передчасно померлих чорнобильців та покладання квітів. До всіх присутніх з промовою звернувся міський голова Доронін Олександр Олександрович. Також міський голова нагородив медалями «За мужність» Кислякова С.М., Назаренко Л.І., Черкасова В.В., медаллю «До 25-ї річниці аварії на ЧАЕС» Чайку В.Н., Ткаченко С.І., Блажко Г.М., Сидоренко С.А., Андреєву В.Т. і пам’ятними знаками «Ветеран військової служби» Черевко А.А., Щербакова М.В., Бірюкова М.В., Габричука М.О., Гаврікова В.М., Грудініна В.В., Іщенко О.М., Корябіна Ю.А., Латишова В.В., Мінина В.В., Мушіна І.Ф., Полієнко В.І., Попова В.І., Раюшкіна В.П., Сидоренко С.А., Тимощука М.М., Халуновського О.В., Цимбалова О.М., Шеменева А.І.

Науковими співробітниками музею були підготовлені інформаційний стенд, що висвітив подвиг земляків та міні-виставка книг «Смерти став на пути», на якій були представлені Книги Пам’яті учасників ЛПА на ЧАЕС Донецької області.

Про сніжнянців - ліквідаторів підготовлено матеріал, який не увійшов до міської книги «Дзвони Чорнобиля», та було надано до 6 тому Книги Пам’яті учасників ЛПА на ЧАЕС Донецької області. Також відбулася презентація 5-го тому Книги Пам’яті учасників ЛПА на ЧАЕС Донецької області. За цю плодотворну працю автори Бривко Ольгу Іванівну та Бривко Миколу Вікторовича було відзначено грамотами міського голови та міської суспільно-громадською організації «СІЧВА».

Бривко М.В.

Спец кореспондент «ПЧ», член НСКУ

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 14 декабря 2011 г. в 10:08
и размещена в разделе Пам'ять, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта