?> Пам’яті Фелікса Михайловича Хлистова | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.10.2010, рубрика "Пам'ять"

Від нас відійшла на рідкість порядна людина...

  

Будемо пам’ятати!

23 жовтня 2010 року пішов із життя Фелікс Михайлович Хлистов – член Наглядової Ради АТ «Південтеплоенергомонтаж».

Народився Фелікс Михайлович Хлистов 14 червня 1938 року в сім’ї військовослужбовця.

Батько Фелікса Михайловича загинув у Великій Вітчизняній війні в 1941 році.

Важке дитинство випало на долю Фелікса Михайловича. Місяці поневірянь під час евакуації із західних приграничних районів України на Урал під час відступу Червоної Армії в 1941р., важке життя в евакуації та в  післявоєнні роки.

Після закінчення середньої школи в м. Києві деякий час працював слюсарем в ремонтному управлінні м. Києва, а згодом вступив до Київського Політехнічного інституту, який закінчив в 1961р., одержавши спеціальність інженера-теплоенергетика, і був направлений на роботу в тепломонтажний трест «Східенергомонтаж» м. Іркутськ на будівництво ТЕС м. Ангарська. В тресті «Східенергомонтаж» працював майстром, виконробом, старшим виконробом.

Очолював дільницю треста «Східенергомонтаж» на будівництві Ермаковської ТЕС (Казахстан). З 1969 року працював в тресті «Південтеплоенергомонтаж» на Трипільській ТЕС на посаді заступника головного інженера Трипільського монтажного управління треста.

З 1974 року працював в управлінні треста, послідовно займаючи посади заступника керівника виробнично-розподільного відділу, керівником зазначеного відділу, заступником керуючого АЕС, а згодом –  заступником керуючого по економічним питанням та зарубіжній діяльності.

Фелікс Михайлович був кваліфікованим спеціалістом по монтажу теплоенергетичного обладнання ТЕС, мав гарні організаційні якості.

Йому були притаманні високі аналітичні здібності, поміркованість при вирішенні важливих питань, як виробничих, так і особливо питань, які стосувались долі будь-якої людини.

Фелікс Михайлович мав державні нагороди: орден Трудового Червоного Прапору, п’ять медалей, звання Почесний енергетик СРСР та Почесний енергетик УРСР.  Він був активним учасником ЛНА на ЧАЕС, очолюючи підрозділи треста, які приймали участь в ЛНА (а це всі підрозділи треста). Заучасть в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Фелікс Михайлович нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР.  

З червня 1999 року і до останнього дня свого життя працював членом Наглядової Ради АТ «Південтеплоенергомонтаж».

Колектив  АТ «Південтеплоенергомонтаж», колективи Підприємств АТ та всі, хто  знав Фелікса Михайловича,  сумують  з приводу його смерті  і висловлюють співчуття рідним і близьким.

 Редакція газети «Пост Чорнобиль»» приєднується до співчуття рідним і близьким та товаришам по роботі з приводу уходу із життя Фелікса Михайловича Хлистова. Фелікс Михайлович був прекрасним спеціалістом, активним громадянином, людиною з великим серцем. Він був відвертим шанувальником газети «Пост Чорнобиль», постійним її автором. Згадаємо лише його спогади, надрукованими у газеті під назвою «БТР генерала Хлистова». Кожен може звернутися до них на сайті газети «Пост Чорнобиль»:  http://www.postchernobyl.kiev.ua/feliks-xlystov/#more-5192

Саме Фелікс Михайлович, проводжаючи в останню дорогу свого друга, колегу по роботі і побратима по Чорнобилю Зайця Анатолія Івановича, запропонував рубрику у газеті під назвою «Ушел на редкость порядочний человек…».

Ці слова в першу чергу відносяться до нього.

Вічна пам'ять тобі, Феліксу Михайловичу!

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 29 октября 2010 г. в 10:54
и размещена в разделе Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Пам’яті Фелікса Михайловича Хлистова" Один комментарий

  1. марина сказал(а):

    Примите наше соболезнование от ликвидаторов спилки Чернобыль-86 г. Кузнецовска. Вечная память Вам   Феликс Михайлович.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта