?> Паралізована жінка віджалася 1504 рази | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
02.10.2010, рубрика "Дайджест"

Паралізована жінка віджалася 1504 рази

52-річна Аніта Сичова із Запоріжжя потрапила у місцеву “Книгу рекордів”. В одному із запорізьких спортзалів вона 1504 рази відтиснулася від підлоги.

“На все пішло півтори години. Під будинком, у якому я віджималася, чергувала швидка. Лікарів до себе я не підпускала, аби рекорд не спортили. За хвилину робила 10-15 віджимань. Сили надавала молитви, які я читала під час вправ”.

Десять років жінка лежала повністю паралізованою. Зараз має поганий зір, недочуває. 1998-го вона потрапила в автокатастрофу.

“З чоловіком Павлом були автогонщиками, майстрами спорту міжнародного класу. Перемагала на всеукраїнських автозмаганнях. Павло був тренером, а я супроводжуючим. Їздили завжди в одному екіпажі. Після аварії ми обоє стали інвалідами”.

Розказала, що стати на ноги їй допомогла Біблія.

“Чоловік щоранку і щовечора читав наді мною “Новий завіт”. Одного дня я підвелася, заново вчилася ходити. Півроку тому спробувала віджиматися. Не знала, що у мене це непогано виходить”, - додала вона.

Наступний рекорд витривалості Аніта планує встановити у жовтні. Зараз готується до багатогодинного марафону з присідання.

Нагадаємо, нещодавно 7-річний хлопчик без рук і ніг пішов у перший клас звичайної школи.

Інтернет-видання Відголос.соm

http://vidgolos.com/44281-paralizovana-zhinka-vidzhalasya-1504-razi.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 2 октября 2010 г. в 6:21
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта