?> Парламентські слухання відбудуться 16 березня 2011 року | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.12.2010, рубрика "Новини"

Парламентські слухання напередодні "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" відбудуться 16 березня 2011 року

У четвер, 2 грудня відбулися пленарні засідання сьомої сесії Верховної Ради України шостого скликання.

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин на початку ранкового засідання поінформував про результати роботи Верховної Ради на пленарному засіданні 1 грудня.

Народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного саме з розгляду проекту постанови про проведення парламентських слухань: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи".

Проект постанови про проведення парламентських слухань: "Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи" доповів голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Семинога. Він зазначив, що проектом пропонується напередодні 25-х роковин Чорнобильської катастрофи, у березні 2011 року, провести парламентські слухання з метою аналізу комплексу заходів, спрямованих на подальшу соціальну, медичну і психологічну реабілітацію громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; економічне відродження та забезпечення сталого розвитку населених пунктів і територій, що зазнали радіоактивного забруднення, а також місць компактного проживання переселених громадян, збереження їх культурно-історичної спадщини; істотне зменшення обсягу винесення радіонуклідів за межі зони відчуження; зміцнення та підтримку бар'єрів радіаційної безпеки; зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкту "Укриття" в екологічно безпечну систему.

Народні депутати внесли пропозиції до проекту і прийняли Постанову 337-ма голосами. Документом передбачено, що парламентські слухання відбудуться 16 березня 2011 року.

Інформаційне управління Верховної Ради України

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 3 декабря 2010 г. в 11:02
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Парламентські слухання відбудуться 16 березня 2011 року" Один комментарий

 1. Andrew сказал(а):

  А толку? Будет как в том году – только 26 апреля пройдёт – “Слухання” на помойку:
  http://gska2.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/z_pd_list_n?zn=6238  6238 Д
  Проект Постанови про сучасний стан, завдання і подальші перспективи подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (24-ті роковини Чорнобильської катастрофи) Проект Постанови
  Прийнято за основу 15.04.2010
  Повернуто на доопрацювання 13.05.2010
  Відхилено 20.05.2010

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта