?> Парламенту погрожують всеукраїнською акцією непокори | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.09.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Парламенту погрожують всеукраїнською акцією непокори

Gazeta.ua, 28.09.2011

На 14 жовтня заплановано проведення Всеукраїнського форуму громадських організацій. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав заступник керівника організації "Ніхто крім нас" Борис Новожилов.

"Там поставимо два питання: про саморозпуск Верховної Ради і час проведення страйку – всеукраїнської акції непокори. Якщо депутати підуть під натиском української громади, це буде чудово з точки зору розвитку демократичного суспільства. На нашу думку, майбутня Рада за складом буде якіснішою. Депутати будуть пам'ятати, що парламент можуть розпустити не тільки за бажанням президента чи з політичних мотивів, а й силами народу", - зауважив він.

За словами Новожилова, від Верховної Ради залишилася тільки назва.

"Там порушують не тільки Конституцію, а й закони моралі. Тому в регіонах люди виходять на вулиці і висловлюють свою думку. Це правильно і демократично. Ніхто не закликає ламати та крушити. В українців є така риса ментальності - "моя хата скраю". Але коли вони отримають на руки пенсії, подивляться на ціни та комунальні тарифи, то поцікавляться, що відбувається. Якщо сидіти вдома, так буде і надалі", - додав член організації "Ніхто крім нас".

Ольга МОСКАЛЮК

http://gazeta.ua/articles/politics/_parlamentu-pogrozhuyut-vseukrajinskoyu-akcieyu-nepokori/401970

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 28 сентября 2011 г. в 17:57
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Парламенту погрожують всеукраїнською акцією непокори" Один комментарий

  1. крестьянин сказал(а):

    На 14 жовтня заплановано проведення Всеукраїнського форуму громадських організацій
    Святое дело постоять за себя, за тех героев, которые уже не могут даже стоять, за тех, кто всилу дальних расстояний, не в состоянии приехать. Победы вам, бойцы, за правое дело!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта