?> Партія регіонів розколює чорнобильців – президент «Союзу Чорнобиль України» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Партія регіонів розколює чорнобильців – президент «Союзу Чорнобиль України»

Радіо Свобода, 01.11.2011

Розкол в русі чорнобильців провокують представники Партії регіонів, заявив в ефірі Радіо Свобода президент «Союзу Чорнобиль України» Юрій Андреєв.

«Нас вражає така подвійна гра. З одного боку, ми нібито підписуємо з урядом, з Партією регіонів меморандум і сподіваємося, що він буде виконуватися. З іншого боку, бачимо подібні дії, які спрямовані на зрив умов меморандуму з боку нібито чорнобильців», – сказав Андреєв.

За його словами, сьогодні в пікеті беруть в основному участь представники Харкова, Донецька та Луганська. В чорнобильських організаціях цих міст понад 90% інвалідів відсудили собі пенсії інвалідів і отримують від 6 до 8 тисяч гривень, зазначає Андреєв. «Мало того, керівники цих організацій є активними членами Партії регіонів, деякі з них є депутатами обласних рад за списками Партії регіонів».

«Союз Чорнобиль України» категорично проти сьогоднішнього пікетування, ми його не підтримуємо, наголосив президент Союзу. І зауважив, що обидві сторони меморандуму мають виконувати його умови.

30 вересня Кабінет Міністрів і всеукраїнські громадські організації «афганців» і «чорнобильців» підписали меморандум щодо врегулювання питань соціального захисту цих категорій громадян, як передбачають створення постійних консультаційних рад для спільного визначення подальших дій на підвищення рівня соціального захисту.

3 листопада «афганці» та учасники Форуму громадських організацій проводитимуть акції в обласних центрах України.

http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20111101/630/630.html?id=24378019

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 1 ноября 2011 г. в 21:15
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Партія регіонів розколює чорнобильців – президент «Союзу Чорнобиль України»" Один комментарий

  1. Николай86 сказал(а):

    ЗРАДНИК,ПАДЛО!!!!!!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта