?> Перша Всеукраїнська Попереджувальна Акція протесту «Солідарність силовиків» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.08.2013, рубрика "Соціальне партнерство"

Перша Всеукраїнська Попереджувальна Акція протесту
«Солідарність силовиків»

Головне гасло акції:

«Врятуємо себе – врятуємо Україну!»

Схвалено на спільних зборах

громадських та профспілкових організацій

25.05., 20.07. та 10.08.2013 р. (м.Київ).

Впродовж 22 років Незалежності України, державна влада веде цілеспрямований та системний наступ на права і свободи людей в погонах, свідомо принижує їх соціальний статус та економічне становище, деморалізує та руйнує Збройні Сили України і всю правоохоронну систему держави. Все це породило в Україні шалену корупцію, яка, спочатку вразила всі силові міністерства та відомства, а потім і всі гілки державної влади.

Поки ми віддано служили своїй Батьківщині, можновладці розкрадали і невгамовно набивали свої кишені всіма нашими спільними національними багатствами, розкрадали армію, скорочували її, розкрадали всі її стратегічні запаси, бюджет країни, її золоті та валютні резерви, банки, заводи, фабрики, землі, нерухомість, надра, кораблі, грошові заощадження, ВПК, зброю, техніку, військові містечка, військову науку, медицину, вищі навчальні заклади, майно, всі ресурси і національні багатства…

Наша армія перетворена на один з найприбутковіших клубів бізнесменів, в якому головним призначається той, хто складе найкращий бізнес-план по її нещадному дерибану.

Якщо раніше військовослужбовці, представники інших силових міністерств і відомств та члени їх сімей ще на щось могли сподіватись і вірили в безперервні обіцянки покращення їх життя впродовж 22 років, то сьогодні переважна більшість із нас вже остаточно переконалась – влада безсоромних грабіжників, брехунів та «злодіїв в законі - прихватизаторів» піклується лише про себе та свої особисті прибутки. Ні армія, ні народ їм не потрібні, вони впевнені в своїй безкарності. Влада нам постійно бреше. За роки Незалежності вона вкрала у військових сотні тисяч квартир, сотні мільярдів чесно зароблених ними грошей. Тепер армія безпритульних (безхатченків, воєнбомжів…) своєю чисельністю перевершує загальну чисельність оборонного відомства країни. Для забезпечення гідного життя своїм сім’ям, ветеран військової служби або МВС України, учасник бойових дій, чорнобилець, пенсіонер, інвалід, сім’я загиблого під час виконання службових обов’язків воїна або правоохоронця повинні пахати на олігархів, їх приватні підприємства або на інших корупціонерів і злодіїв. Вони і їх сім’ї вже не турбують владу. Для останньої вони вже відпрацьований матеріал. Поки влада епізодично думає лише про діючих силовиків (аби вони не збунтувались), дурить їх всілякими грошовими винагородами, які не враховуються під час нарахування пенсій. Та навіть ці подачки  є принизливими. Військовослужбовець силового міністерства чи відомства добре знає – лише причетність до корупції, родинних зв’язків з «сильними світу цього» або принизливе прислужування своїм начальникам може забезпечити йому квартиру, необхідний рівень життя, високу посаду, повагу і зарплату. В такий спосіб корупція в нашій країні досягла свого апогею. Віддане служіння своїй Батьківщині і народу для сучасного офіцера владою перетворені в пусті слова.

За таких умов, наша країна, армія, правоохоронці і весь наш народ приречені. Це шлях в небуття, шлях до повної національної катастрофи.

Якщо не ми, то хто врятує нас і наші сім’ї ?

Якщо не ми офіцери, то хто ще врятує наш народ і нашу державу, нашу Батьківщину?

Настав час зупинити це божевілля у владі, зупинити в країні корупцію, відстояти свої людські та військові честь і гідність, поставити владу України на своє місце – віддано служити своєму народу, забезпечити справедливість в суспільстві, а не перетворювати людей в сліпе, безправне і безмовне бидло, своїх рабів та прислужників!!!

Вже на цьому підготовчому етапі до проведення Всеукраїнської Акції протесту людей в погонах та членів їх сімей ми рішуче, твердо і солідарно вимагаємо від Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України:

1. Усунути дискримінацію в грошовому забезпеченні військовослужбовців та працівників інших силових структур шляхом підвищення їх посадових окладів до рівня державних службовців (на 55%).

2. Ліквідувати диспропорцію в пенсійному забезпеченні військовослужбовців запасу та у відставці, звільнених в різні часи шляхом підняття окладів за військові та спеціальні звання у 8-10 разів.

3. Скасувати незаконні грошові винагороди та різні надбавки, які не враховуються під час нарахування пенсій.

4. У повному обсязі виконати Програму забезпечення житлом безквартирних військовослужбовців і представників інших силових структур шляхом належного фінансування та прийняття відповідної нормативної бази.

5. Забезпечити належне лікування, оздоровлення та відпочинок військовослужбовців, представників інших силових міністерств та відомств з урахуванням всіх гарантій ветеранів війни, чорнобильців, афганців, сімей загиблих та інвалідів.

6. Відновити доплати чорнобильцям в погонах, яких їх незаконно позбавили у 2006 році.

7. Усунути дискримінацію сімей загиблих військовослужбовців та працівників інших силових структур по відношенню до аналогічної категорії громадян України із числа державних службовців.

8. Негайно прийняти державну програму адаптації військовослужбовців та працівників інших силових структур, які звільняються у зв’язку зі скороченням та реформуванням.

9. Зупинити ліквідацію, передачу в інші відомства та приватизацію військових шпиталів, будинків офіцерів, військових училищ та академій Міністерства Оборони та інших силових міністерств і відомств України.

10. Забезпечити земельними наділами та законною часткою нерухомості України (житлом тощо) всіх військовослужбовців, працівників інших силових структур та членів їх сімей згідно вимог Земельного та Житлового кодексів України з урахуванням військових містечок, об’єктів та підприємств, які виводяться з-під відомства міністерства оборони й інших силових структур України.

Підкреслюємо,  що цими вимогами 2-х річної давнини ми не обмежуємось і залишаємо за собою право їх доповнення та уточнення.

Якщо ти справжній, а не ряджений  генерал, офіцер, прапорщик, просто професійний військовий з будь-яким званням, якщо ти справжній український патріот, справжній батько чи справжня мати для своїх дітей, приєднуйся до нас, приходь сам і приводь своїх однодумців на збори керівників та активу організацій з питань організації і проведення Першої Всеукраїнської Попереджувальної Акції Протесту "СОЛІДАРНІСТЬ СИЛОВИКІВ", які відбудуться 21 серпня 2013 р. в Центральному будинку офіцерів України (м.Київ) о 9.00.

Акція Протесту відбудеться у вересні – жовтні 2013 року.

Адреса листівки з останніми змінами і доповненнями – http://lalak.org.ua/?q=node/13141

ПІДПИСАЛИ:

О.Лалак, Голова Незалежної профспілки військовослужбовців України, депутат Київради ІІ скликання, член громадської Ради при МО України

Є.Лупаков, Голова ВГО «Спілка офіцерів України», народний депутат України ІІ скликання

А.Грищук, Член громадської ради при МО України

В.Нємтінов, Голова КМО інвалідів війни «Надія»

Б.Рудницький, Голова КМО «Товариство військовослужбовців «Вітязь»

В.Остапчук, Голова МГО «Ми народ України»                              

О.Вретік, Голова ВГО «Народний парламент України», Голова ВГО «Спілка безквартирних офіцерів України»

В.Осіпенко, член громадської Ради при МО України

О.Таран, Голова ВГО «Команда за своїх»

Г.Кабанченко, Заступник голови Форуму профспілок України, член громадської Ради при МО України

В.Пилипчук, Головний координатор Головної Координаційної Ради громадських організацій військовослужбовців і (ВКР - України) патріотів України», почесний громадянин м.Житомира, Голова Ради Старійшин ГО «Козацьке Військо України»

В.Шуба, Голова ВГО «Комітет по захисту прав військовослужбовців та працівників МВС і СБ України «ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

А.Тишкевич, Президент Міжнародної спілки громадських організацій постраждалих «СОЮЗ РОБОЧИХ ЧОРНОБИЛЯ»

Військовий, міліціонер, кожна чесна людина знай – хто твій друг і хто тобою прикривається в твоїй організації в своїх корисних цілях!

Проект листівки підготував О.М.Лалак
Попередню інформацію читайте в публікаціяхта приєднаних до них файлах:
"Завтра (10.08.2013 р.) о 10.00 біля входу буд. Офіцерів (вул. Грушевського, м.Київ) збираються керівники організацій та актив…" - http://lalak.org.ua/?q=node/13139
"В Україні розпочалась підготовка до Першої Всеукраїнської Попереджувальної Акції Протесту "СОЛІДАРНІСТЬ СИЛОВИКІВ" http://lalak.org.ua/?q=node/13102
"III раунд переговорів професійних і громадських діячів з Урядом України завершився позитивно - пенсії силовикам будуть підвищені" http://lalak.org.ua/?q=node/8740
"IV раунд переговорів профспілкових лідерів з КМУ завершився позитивно - посадові оклади і пенсії силовикам будуть підвищені" http://lalak.org.ua/?q=node/10336
"V раунд переговорів профспілкових лідерів з КМУ, нажаль, до цього часу так і не розпочався..."
http://lalak.org.ua/?q=node/11276
"Який шлях порятунку України Ви бачите найбільш реальним та ефективним?"

http://lalak.org.ua/?q=node/10739

Доповнення та уточнення зробили: Є.Лупаков, Б.Рудницький, Е.Кабанченко

"Схоже, військовослужбовці, міліція та всі силовики України всебічно забезпечені і чудово живуть. Навіть їх піску не чутно..." http://lalak.org.ua/?q=node/13128

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 10 августа 2013 г. в 21:24
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта