?> Перше засідання Міжвідомчої комісії з питань комплексного розв’язання чорнобильських проблем | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
04.12.2009, рубрика "Новини"

Міністр МНС В.Шандра провів перше засідання Міжвідомчої комісії з питань комплексного розв’язання чорнобильських проблем. Також МНС готується до 25-х роковин аварії на ЧАЕС

222

Сьогодні, 1-го грудня, в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи відбулося перше засідання Міжвідомчої комісії з питань комплексного розв’язання чорнобильських проблем. Нараду за дорученням голови Комісії, Першого віце-прем’єра Олександра Турчинова, провів Міністр МНС Володимир Шандра.

В.Шандра нагадав, що Міжвідомча комісія з питань комплексного розв’язання чорнобильських проблем утворена при Кабінеті Міністрів на виконання постанови Верховної Ради України від 21-го травня 2009 року «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи». За словами очільника МНС, така комісія надзвичайно потрібна. «Впевнений, що наші засідання будуть постійними і результативними. Ми зможемо забезпечити взаємодію та координацію діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади щодо виконання завдань, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Нам потрібно приймати ефективні рішення, адже сьогодні є велика кількість людей, які потребують уваги та допомоги», – наголосив Міністр. Він звернув увагу на те, що близько 600000 людей мають відношення до ліквідації аварії на ЧАЕС.

Як повідомив на засіданні Міжвідомчої комісії заступник Міністра МНС Володимир Холоша, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій доручено забезпечити організацію підготовки державних заходів до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи. Зокрема, планується проведення в Україні Міжнародної науково-практичної конференції «25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього». На конференції розглянуть такі питання: ядерні та радіаційні ризики – співпраця урядів і населення; соціальний та економічний розвиток територій, що зазнали впливу Чорнобильської катастрофи; успішні моделі розвитку, подолання стереотипів та підвищення інвестиційної привабливості регіонів; стратегія поводження з радіоактивними відходами, відпрацьованим ядерним паливом; наслідки ядерних і радіаційних аварій для здоров’я населення та ін. Також, за словами В.Холоші, готуються до друку Національна доповідь до 25-х роковин Чорнобильської катастрофи, Атлас радіоактивного забруднення території України та Екологічний атлас зони відчуження і зони безумовного (обов’язкового) відселення, збірники наукових праць тощо.

Прес-служба МНС,

http://www.mns.gov.ua/news/13943.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 4 декабря 2009 г. в 9:06
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта