?> Пільги для чорнобильців — непосильний тягар для бюджету | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
08.04.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Пільги для чорнобильців — непосильний тягар для бюджету - Янукович

GolosUA.com., політика, сьогодні о 15:27

Для задоволення пільг та компенсацій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, щорічно необхідно 74 мільярди гривень.

На цьому наголосив Президент України сьогодні на засіданні РНБО, повідомили в прес-службі глави держави.

“Переважна більшість присутніх тут добре усвідомлює, що 74 мільярди гривень на рік, необхідні для задоволення у повному обсязі пільг і компенсацій, передбачених Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” - це непосильний тягар для бюджету нашої держави. Тому кардинальні зміни у державній політиці подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС назріли “ще вчора”, - відзначив Президент.

Разом з тим, зауважив глава держави, прикро констатувати, що після аварії ліквідатори та інші потерпілі від наслідків аварії на ЧАЕС вимушені через суди добиватися отримання виплат за пільги та компенсації, що їм належать відповідно до чинного законодавства.

При цьому він нагадав, що за оцінками західних експертів загальна сума витрат держбюджету за роки незалежності України перевищила 12 млрд. доларів.

“З 1986 року навколо Чорнобиля відбулися значні зміни. На територіях, які зазнали впливу Чорнобильської аварії, реалізуються десятки соціально-економічних проектів, туди надходять інвестиції, у тому числі і зарубіжні. Але основний тягар витрат несе на собі Україна”, - зауважив Президент.

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20110408_pilgi-dlya-chornobiltsiv-neposilniy-tyagar-dlya-byudjetu-yanukovich

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 8 апреля 2011 г. в 16:05
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта