?> Пишемо Книгу Пам’яті Чорнобиля разом! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Пишемо Книгу Пам'яті Чорнобиля разом!

Chernobyl-86Нещодавно один з наших кореспондентів натрапив в Інтернеті на Загальну базу відомостей про осіб, які загинули або зникли безвісті під час війни з фашистською Німеччиною та в повоєнні роки. База розташована за адресою www.obd-memorial.ru. Знахідка виявилася цікавою і корисною: вже через кілька хвилин наш колега знайшов документи про своїх дідів, які не повернулися з тієї війни. На сьогодні база даних містить понад 16 млн. цифрових копій архівних документів, на основі яких зроблено 37 млн. записів. База постійно поповнюється.

Чи можна сьогодні, майже через 30 років після Чорнобиля, так само знайти інформацію про будь-якого з чорнобильських ліквідаторів? Вже багато років над створенням Книги Пам'яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС працює Національний музей "Чорнобиль". На сторінці Книги Пам'яті http://memory.chornobylmuseum.kiev.ua/ можна знайти відомості про багатьох чорнобильців-ліквідаторів: і про живих, і про тих, що вже залишили нас.  

За обсягом чорнобильська Книга Пам'яті помітно поступається військовій базі даних, і в принципі так і має бути, оскільки загальна кількість ліквідаторів об'єктивно набагато менша проти чисельності загиблих воїнів Другої світової. Втім, робота над чорнобильською Книгою Пам'яті ще далека до завершення. І впоратися з цією роботою можна тільки разом усим миром.

Кожен з ліквідаторів може легко перевірити, чи внесено його ім'я та відомості про нього до цієї Книги. Якщо хтось з Ваших близьких або знайомих є учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС або її наслідків у зоні відчуження, Ви можете долучитися до наповнення Чорнобильської Книги Пам'яті. Скачайте і заповніть анкету - http://memory.chornobylmuseum.kiev.ua/anceta.php , та надішліть її на адресу memory@chornobylmuseum.kiev.ua. До анкети обов’язково додайте цифрові копії документів щодо участі у ЛНА на ЧАЕС, а також портретну фотографію ліквідатора у форматі jpg.

Імена героїв-чорнобильців варті увічнення!

Запись была опубликована: (ом) Понедельник, 25 мая 2015 г. в 23:21
и размещена в разделе Національний музей "Чорнобиль", Пам'ять.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Пишемо Книгу Пам’яті Чорнобиля разом!" Один комментарий

  1. admin сказал(а):

    НЕЧЕГО ТАМ СЕБЯ ИСКАТЬ,НАДА ОЦЫФРОВАТЬ И ОТОСЛАТЬ ТУДА СВОИ ДОКУМЕНТЫ….

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта