?> Почали з наметового містечка, потроху добираємось до кабінетів! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Почали з наметового містечка, потроху добираємось до кабінетів!

БЛОГ: ОЛЕГ ЛЯШКО, 18:08 | 01.12.2011

Якщо влада, думала, що чорнобильці помруть, голодуючи, і вона спокійно продовжить красти, переступивши через трупи, то дарма сподівалась! Ми готові бити і виносити з кабінетів цих недолугих чинуш і злочинців!

Кілька десятків представників Всенародного руху чорнобильців, які приїхали на акцію протесту під Кабміном з Луганської та Київської областей, під моїм керівництвом зараз увірвались до будинку уряду. Пройти до установи всупереч протидії численної охорони нам вдалося через 6-тий під’їзд Кабміну. Чорнобильці кажуть, що не залишать приміщення і продовжать голодування вже всередині, поближче до Азарова та Тігіпка, які і призвели до непростої ситуації.

Захоплення чорнобильцями будинку уряду – зайвий доказ того, що люди налаштовані дуже радикально. Жартувати з Азаровим ніхто не збирається. Голодування – це вимушений крок. Людей і так довели до виживання, вкравши пенсії. Але це не остаточна мета. Голодування лиш спосіб привернути увагу суспільства до злочинів української влади. Головна мета – зупинити ці злочини. Азаров думав, що зацькує чорнобильців нападами силовиків та рішеннями продажних судів. Але не вдасться! На чорнобильцях вони зламають зуби! З нашого спротиву може початися повстання всього народу! Принаймні на підтримку всіх свідомих українців ми дуже розраховуємо. Годі терпіти банду!

Додам, що зараз до Кабміну стягнуто значну кількість силовиків. Лише у Маріїнському парку налічується 700 «беркутівців» – по десять штук на одного голодуючого чорнобильця. Трохи раніше прем’єр Микола Азаров зазначив, що в держави вистачить сил впоратися з акціями протесту. То я хочу йому сказати, що українському народу вистачить сил і розуму впоратись з бандитською шайкою, яка сьогодні при владі.

Слава Україні!

http://nbnews.com.ua/blogs/20824/

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 1 декабря 2011 г. в 19:25
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Почали з наметового містечка, потроху добираємось до кабінетів!" 9 комментариев

 1. анатолій сказал(а):

  Клоун та й годі, а ще не простий, а голубий.

 2. ВЕРА сказал(а):

  зачем оскорблять и обливать грязью тех кто нам протягивает руку помощи????????!!!!ЭТО ПОДЛО!!!!!благадаря Ляшко О.В. мы хоть на шаг продвинулись вперед в нашей борьбе! а какой твой вклад ?писать гадости о людях здесь?

 3. Мария сказал(а):

  Спасибо, оппозиция! И не обращайте внимания на таких вот липовых “анатолиев”. Козачек-засранец. Наверное, дедушка полицаем был или родня у “кормушки” сейчас находится… А то, что ТЫ ЖИВ, “анатолий всякий”, как раз и нужно благодарить чернобыльцев!

 4. просто мать 4 зона сказал(а):

  Верa,я с Вами согласна.Этот анатолiй наверное болен этой болезню-голубого и теперь видит всех такими,но мы знаем,зачем на больного,немощного человека обижаться,это он из-за зависти:хочет стать нормальным мужиком как Олег Ляшко,а у него не выходить:кишка тонка!

 5. львів сказал(а):

  Наступне місце зустрічі ВСІХ ображених та ограблених В ДЕНЬ ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА В МІСЦІ ЖЕРЕБКУВАННЯ . ЄВРО 12 _ от куди потратили ВАШІ гроші .. Ні в одному плані НЕМАЄ скорочення видатків на ВРУ, КМУ, Адм ПУ, ПУ ( Президента України)
  Ніхто з депутатів ВРУшників не відмовився від НЕЧЕСНО зароблених грошей
  Тігіпко – головний брехун України- не віддає свої доходи в Бюджет . НА утримання всіх -ВРУ, КМУ, Адм ПУ, ПУ а також Десятків тисяч ПОЛІЦЕЙСЬКИХ – гроші є.
  А для народу немає. ПОЗОР Майори, під і полковники ОСОБИСТО охороняють Владу від народу .Навіть один начальник Обл. Упр Міл. ( донецьк ) особисто охороняв спокій людей та так доохоронявся що затоптали людину

 6. инвалид 2 группы сказал(а):

  @ анатолій:
  Да нам похрену какого он цвета!! Лишь бы дело сдвинуть с мертвой точки.А неголубые только и знают как с экранов поливать грязью защитивших от “мирного” атома да отбирать у них последние крохи здоровья, а приехать к ним на встречу-страшно, аж жуть.

 7. анатолій сказал(а):

  Для Віри, Марії, просто мать 4 зона. Давайте познайомимося. Анатолій – ліквідатор,інвалід. Дівчатка, хочу вас заспокоїти, що більше не додам жодного коментарю на цьому сайті. Мені все зрозуміло. А от вам скажу: невже ви не бачите чи не розумієте, що це все піар. Мені боляче від того як він використовує простих чорнобильців. А тепер поливайте мене брудом.

 8. gjkl сказал(а):

  С 01.12.2012г. повысился прожиточный минимум. Вот по-этому в наглую прекоратили выплачивать пенсии инвалидам черноболя (ИЧ), потому, что ихняя законная минимальная пенсия привязана к прожиточному минимуму. Это подтвердили суды всех рангов Украины – Именем Украины! И надо было так совпасть, что в это время “проффессиональная” власть проворовавшись к концу года села в плное дерьмо! И ненашла ничего нового, как грубо на глазах всей страны наплевать на Законы, суды и Консттуцию – невыплатила законные минимальные пенсии инвалидам черноболя которые тисячи судов по всей Украине лишний раз подтвердили их ЗАКОННОСТЬ! Естественно это возмутило всех Чернобольцев. Теперь власть в лице, Азарова, Тигибкого которые через своего халуя мнимого голову “Союза Черноболя”(маршала без войска), Андреева развернули массовую клеветническую информационную войну по дискридитации законных требованний чернобольцев, ЧТО по СЕБЕ уже АМОРАЛЬНО! Своё не грамотноу руководство страной прячут за искусственные политические ярлыки которые сами же и вешают! Заметте, что излагаемым Азаровым, Андреевым про якобы известным фактам нарушений виплат законных пенсий чернобольцам, небыло названо ни одного конкретного факта, фамилии, а тем более наказания конкретного чиновника (фамилии) который допустил нарушение по выплате пенсий чернобольцу! После того, как населению страны повесили определённое количество “лапши” и некоторые её проглотили, выпустили Постанолении КМУ № 1210 от 23.11.2012г. которая яко-бы повышает пенсии ИЧ, а на самом деле ПОНИЗИЛА-УНИЗИЛА их в среднем 5-7 раз! Жаль, что некоторое население не зная предмета спора, берутса судить, а если кому по-ночам “жаба” давит от , яко-бы “больших” пенсий ИЧ – подойдите к любому ИЧ он Вам судовольствием отдаст свою “большую пенсию, а вы ему подарите свё здоровье!

 9. Оксана сказал(а):

  Нехай використовує, але допомагає. За все треба платити. Невже хтось після всього буде голосувати за РЕГІОНИ? Я внукам своїм закажу…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта