?> Подарунок чорнобильцям під ялинку | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
21.12.2010, рубрика "Слово редактора"

Подарунок чорнобильцям під ялинку

Чорнобильці і наші побратими-ядерники!

Із зухвалим цинізмом, лицемірством зі словами: «щодо посилення соціального захисту», вносяться зміни до тієї редакції  Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», який визнаний Конституційним Судом України не конституційним (Рішення Конституційного Суду України від 22.05.2008 р. N 10-рп/2008), вносяться такі зміни до Закону після чого він не потрібен ані ядерникам, ані чорнобильцям.


Кращого подарунку під новорічну ялинку важко запропонувати. Більше того, це нам усім велика нагорода до 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

Велика подяка народним депутатам України Сенченку А.В., Веліжанському С.К. – авторам цього проекту! Як же треба не поважати ліквідаторів і чорнобильців, і ядерників, щоб одним погіршити, другим не дати  того соціального захисту, якого вони заслуговують.

Проблема, яка виникла у країни із виконанням 50 і 54 статей існує вже давно. І створена вона штучно. Раз за разом Уряд, видаючи Постанови під гаслом : «щодо посилення соціального захисту», все більше і більше заганяв Закон України від 28 лютого 1991 року №796-12 «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в кут, що дало можливість вибухнути майже півмільйону судових справ по всій Україні. У людей, причетних до законодавчих ініціатив щодо чорнобильського законодавства, не вистачило ані сили, ані волі, ані бажання хоча б вникнути, знайти причини, що довели до сьогоднішній ситуації.

Вихід був, вихід є, але для цього треба прислухатись до тих, хто володіє темою. Крім відкритого звернення до авторів законопроекту, були направлені їм особисті листи. Ми тепер бачимо їх реакцію.

На всі наші звернення до інших гілок влади ми не отримали жодної відповіді! І саме в той же час можновладці, покладаючи квіти до пам’ятників на День вшанування ліквідаторів, розказують нам, що ніколи не забудуть великий колективний подвиг ліквідаторів. Може і в правду будуть пам’ятати, коли нас вже не буде? На пам'ять не треба витрачати бюджетні кошти. А щодо совісті, то питання інше.

Певне на цьому тижні цей законопроект буде поставлений на голосування. Підганяє Бюджет-2011. Ми впізнаємо усіх «Сенченків» і «Веліжанських» у Верховній Раді.

Анатолій КОЛЯДІН,
голова Всеукраїнської спілки «Чорнобиль-86»,
головний редактор газети «Пост Чорнобиль»

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 21 декабря 2010 г. в 16:38
и размещена в разделе Слово редактора.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта