?> Поширеність серцево-судинних захворювань серед українців зросла утричі | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
24.09.2010, рубрика "Здоров'я"

Поширеність серцево-судинних захворювань серед українців зросла утричі

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, хвороби системи кровообігу зумовлюють більш ніж половину всіх випадків смерті та третину причин інвалідності. За останні 25 років поширеність серцево-судинних захворювань серед населення України зросла утричі, а рівень смертності від них збільшився на 45%. Наразі, на жаль, Україна посідає одне з перших місць серед країн Європи за рівнем смертності від хвороб системи кровообігу та інсультів. Про це ІМК повідомили у прес-службі КМДА.

Щороку в Києві реєструється близько 3 тисяч випадків інфаркту міокарда та понад 6 тисяч інсультів. У 2009 році від серцево-судинних захворювань померло 17 тисяч 859 осіб, 21% з яких – хворі працездатного віку.

Щорічно в Києві 3,5-4 тисячі хворих із захворюваннями системи кровообігу визнаються інвалідами. Так, у 2010 році стали інвалідами у зв’язку з хворобами системи кровообігу 1621 особа.

Відповідно до рішення Всесвітньої ліги серця, щорічно в останню неділю вересня відзначається Всесвітній день серця. Цьогорічна тема – здоров’я на робочому місці, а девіз: "Я працюю зі здоровим серцем". Метою цього Дня є необхідність максимально привернути увагу людей до свого здоров’я, сформувати розуміння того, що на виникнення та перебіг хвороби можна й треба активно впливати. 

Джерело:  ІМК

http://www.imk.com.ua/ua/news/info/150252

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 24 сентября 2010 г. в 21:18
и размещена в разделе Здоров'я.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта