?> Послання від Президента України Фіделю Кастро | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.05.2006, рубрика "Дайджест, Чорнобиль і світ"

Юрій Поляченко передав Фіделю Кастро послання від Президента України

Юрій Поляченко передав Фіделю Кастро послання від Президента України, в якому висловлюється глибока вдячність кубинському народу за допомогу українським дітям,  котрі постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.

 1-6 квітня 2006 р. відбувся візит урядової делегації України на чолі з міністром охорони здоров’я Ю.В.Поляченком на Кубу з метою участі у заходах з нагоди 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи. В ході візиту Ю.В.Поляченко передав кубинській стороні особисте послання Президента України В.А.Ющенка Голові Державної ради і Ради міністрів Куби Ф.Кастро, в якому висловлюється глибока вдячність кубинському народу за значний внесок у надання допомоги українським дітям, які постраждали від наслідків  аварії на ЧАЕС; дана висока оцінка Програми допомоги зазначеній категорії громадян України, що здійснюється Кубою протягом 16 років.

Також відбулися зустрічі міністра охорони здоров’я України з міністром іноземних інвестицій та економічного співробітництва Куби М.Ломас, заступником голови Національної Асамблеї народної влади Х.Кромбетом, в.о. міністра охорони здоров’я Р.Ернандесом, керівництвом ряду медичних закладів Куби.

Юрій Поляченко відвідав лікувально-оздоровчий Центр „Тарара”, де проходять курс лікування та оздоровлення діти з України, що постраждали від наслідків Чорнобильської трагедії, взяв участь у науково-практичній конференції, присвяченій питанням  вдосконалення методів їх лікування.

Під час візиту відбулося засідання секретаріату міжурядової українсько-кубинської Комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва, передано запрошення кубинській стороні щодо проведення наступного, 9-го засідання Комісії в Києві у жовтні ц.р. В ході візиту обговорювалися питання щодо підвищення ефективності українсько-кубинського співробітництва у медичній сфері та, зокрема, лікуванні дітей-чорнобильців.

Прес-служба МОЗ

http://www.kmu.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 1 мая 2006 г. в 16:19
и размещена в разделе Дайджест, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта