?> Поспішили – людей насмішили… | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Поспішили – людей насмішили…

Розколоти рух чорнобильців і афганців на захист своїх законних прав – такою метою переймаються, ох, як багато людей не лише у високих кабінетах, але й в інтернеті. Приміром, 4 жовтня 2011 року в мережі «Світової павутини» появилось повідомлення «Острів Галіція», в якому керівників обласних організацій чорнобильців і афганців Прикарпаття звинувачено у зраді. Мовляв, вони не зявилися на оголошений на цей день мітинг під будинком ОДА по тій причині, що їх підкупила влада. Автори цієї фальшивки не потрудились зясувати реального стану речей і поспішили видати бажане за дійсне. Спростовуючи цей наклеп, ми, актив Івано-Франківської обласної організації «Спілка Чорнобиль», яку очолює Нестор Мартинець, заявляємо, що 4 жовтня 2011 року чорнобильці Прикарпаття не проводили запланованого мітингу по тій причині, що в результаті дводенних переговорів із керівництвом ОДА дату проведення мітингу перенесено у зв’язку з продовженням переговорного процесу, який має завершитись зустріччю активу Спілки з головою ОДА Івано-Франківщини Михайлом Вишиванюком, котрий приїде з відрядження найблищими днями. Фактично 4 жовтня перед будівлею ОДА не було ніякого мітингу. Ті два десятки чорнобильців, яких не встигли попередити про перенесення дати мітингу, організовано пройшли до приміщення обласної «Просвіти», де провели збори Спілки, а також нараду активу із своїм керівником Нестором Мартинцем. О сімнадцятій годині з конкретними напрацюваннями наради активу ми удвох з Нестором Михайловичем провели кількагодинну зустріч з першим заступником ОДА Романом Іваницьким. В результаті досягнуто домовленість про проведення «круглого столу» за участю не лише керівництва ОДА і пенсійного фонду, але й представників всіх гілок влади, зокрема, СБУ, прокуратури, виконавчої служби.

Результативна робота активу чорнобильців, очолюваних Нестором Мартинцем, вимірюється не бутафорськими фотографіями в інтернеті і брехливими звинуваченнями на адресу чорнобильців і афганців, чим відзначається вище згадана інформація «ОГ», а конкретною і послідовною роботою, умінням вийти на конструктивний діалог із владними структурами, терпеливим і впертим торуванням дороги до осягнення тактичної і стратегічної мети чорнобильців – повернення пенсій тим, у кого вони протизаконно відібрані. Тому авторам наклепницької фальшивки заявляємо: не вдасться вам, панове, розколоти чорнобильський правозахисний рух. Наші ряди міцні і монолітні. А брехня і наклепи бумерангом повернуться до їх авторів, котрі, як кажуть у народі, поспішили і тільки людей насмішили.

За дорученням ОО «Спілка Чорнобиль» Івано-Франківщини

Микола Симчич.

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 5 октября 2011 г. в 14:51
и размещена в разделе Наше право, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Поспішили – людей насмішили…" 2 комментария

  1. Михайло сказал(а):

    Питання не у грошових винагородах через усіх діючих виплатників і до того різними можливими методами, а просто поступок показує все!!!

  2. Михайло сказал(а):

    А у мене є дані, що приблизно тільки 8-м було і по своїх передчасно передзвонювали, щоб не їхали під ОДА за що уже ЗАВЧАСНО тим горе лідерам було проплачено.
    А Ви за кумирами чи чи Правдою йдете?

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта