?> Потрібна допомога!!! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
15.02.2014, рубрика "Соціальне партнерство"

Шановні пані та панове!

Дитячі онкологічні захворювання – одна з найпоширеніших причин смертності серед дитячого населення України( складає 30-40% ) і постійно зростає. Це одна з найважливіших медико – соціальних проблем охорони здоров’я. На жаль, дана проблема, на державному рівні не вирішується в повному обсязі. Кожен з нас не застрахований від виникнення цих захворювань в наших сім’ях.

Міжнародна благодійна організація «Крок у майбутнє» заснована в 2009 році – не прибуткова, не політична та незалежна організація, що докладає максимум зусиль, за допомогою не байдужих людей, у порятунку життів наших дітей. В рамках проекту «Діти проти раку» за допомогою зібраних коштів шановних добродіїв вже вдалось спасти життя 31 дитині!


До нашого благодійного фонду з відчаєм та проханням про допомогу звернулася мати 7-річного хлопчика Івана Кереканича , з діагнозом гостра гібридна лейкемія ( пізній мозковий рецидив). З жовтня 2010 року мати Івана бореться за життя своєї дитини. Пройдені численні обстеження, що підтверджують діагноз . З 14.10.2013 по теперішній час , Іван перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні інтенсивної хіміотерапії клініки «Охматдит». Єдиною можливістю курації з радикальною метою (одужання ) є проведення алогенної трансплантації стовбурової гемопоетичної клітини від альтернативного донора. Даний тип терапії не виконується в Україні з технічних причин. Клінікою рекомендовано проведення операції в м. Піза (Італія) в центрі трансплантації кісткового мозку. Ціна життя дитини – 120 000 Євро. Це надто велика сума для матері-одиначки, яка самотужки виховує двох дітей!

На сьогоднішній день проблема так і не вирішена. Хлопчик у важкому стані, Іванко всього на крок від смерті, як страшно це не звучить .

Станом на 5 лютого залишок невистачаючої суми складає 11 000 євро. Ці кошти необхідно внести на депозит клініці до 15 лютого поточного року.

Звертаємось до Вас, як до успішної людини - допоможіть дитині втриматись на краю і залишитись серед нас!

Ми віримо та маємо надію побачити Вас в числі небайдужих до долі Івана Кераканича – маленької людини з великим прагненням жити.

Мати буде щиро вдячна за будь – яку матеріальну допомогу в міру Ваших можливостей! При перерахуванні грошових коштів просимо Вас вказувати в призначенні платежу: на добровільну пожертву за № листа 

З повагою засновник МБО «Крок у майбутнє», Юрій Радчиков

ПАТ КБ «Приват Банк» р/р 26006060405244

МФО320649 ОКПО 36330077

МБО «МБФ Крок у майбутнє»

В призначенні платежу вказуйте : на добровільну пожертву за листом №009305


Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 15 февраля 2014 г. в 10:19
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта