?> Повідомлення про акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
16.05.2014, рубрика "Новини"

Повідомлення про акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України

Прем’єр-міністру України

Яценюку А.П.

№14/5-16 від 16.05.2014 р.

Шановний Арсенію Петровичу!

Листом до прем’єр-міністра України за номером 14/5-05 від 05.05.2014 р. повідомлялось про початок безстрокової акції протесту інвалідів-ліквідаторів, які встановили інформаційно-агітаційний намет біля будівлі Верховної Ради України з метою звернути увагу керівництва держави та суспільства до умов життя ліквідаторів.

Вже четвертий тиждень депутати Верховної Ради України та урядовці знайомляться з плакатами на наметі, де хто в бесіді з учасниками акції протесту уточнюють вимоги ліквідаторів.

Також керуючись ст. 39 Конституції України, листом 13/5-13 від 13.05.2014р. було повідомлено про проведення 15-16 травня 2014 року Всеукраїнською спілкою ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» і було проведено акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського, 12/2.

Результатів по обговоренню проблем у виконанні «чорнобильського» Закону в частині пенсійного забезпечення поки немає. Також нагадуємо, що безстрокова акція протесту ліквідаторів-інвалідів пов’язана з небажанням відповідальних осіб вирішення питання щодо невиконання національних судів України в площині пенсійного забезпечення ліквідаторів-інвалідів.

Питання не просте і вирішення лежить в політичної площині. Тому ще раз звертаємось до прем’єр-міністра України звернути увагу на наші вимоги і, що важливо, на наші пропозиції на вирішення проблем у виконанні «чорнобильського» законодавства.

Також наполягаємо на створенні міжвідомчої (з представників КМУ, Мінфіну, Мінюсту, Мінсоцполітики, Пенсійного фонду України, ГПУ, ВСУ та КСУ) робочої групи за участю представників Всеукраїнської спілки «Чорнобиль-86» по вивченню проблем та вирішення питань нарахування пенсій особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, та обговоренні пропозицій протестувальників.

Виходячи з цього, повідомляємо, що Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів продовжить акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського, 12/2. Акція буде продовжена з 19 по 23 травня цього року.

Початок акції – 10-00.

Вимоги організаторів акції: виконання закону України «Про соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи» №796-XII від 28.02.1991 р. та виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини в частині пенсійного забезпечення ліквідаторів.

З повагою,

Голова Всеукраїнської спілки

ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» А. Ф. Колядін

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 16 мая 2014 г. в 21:09
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта