?> Працевлаштування інвалідів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.10.2006, рубрика "Дайджест"

У Чернігові опікуються працевлаштуванням інвалідів

12 жовтня в Чернігівському міському центрі зайнятості відбувся розширений ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Його організатори – працівники центру зайнятості та міська організація інвалідів „Шанс” мали на меті показати можливості служби зайнятості для працевлаштування інвалідів.

Цього разу на ярмарок завітало 87 громадян, які, незважаючи на вади у здоров’ї, прагнуть знайти і реалізувати себе в суспільстві. Перед ними виступили представники чернігівських підприємств, які пропонували вакансії саме для цих людей. Зокрема, на одному з найбільших підприємств м. Чернігова ВАТ „Хімволокно” працює 178 інвалідів. Зараз воно готове взяти ще 6 чоловік, хоча вакансії слюсарів-ремонтників для даної категорії громадян є досить проблемними. ПП ТК „Стиль” пропонувало роботу швачкам, а ТОВ „Булат-2” - вакансії менеджерів з продажу меблів.

Ті, хто ще не визначився і сумнівається у власних можливостях і схильності до певної професії, змогли пройти відповідне профдіагностичне обстеження.

Також до уваги відвідувачів були спеціальні стенди з вакансіями для інвалідів на підприємствах м. Чернігова.

Дізналися громадяни і про таку послугу служби зайнятості, як безкоштовне навчання або перекваліфікацію за професіями, актуальними на ринку праці. Бажаючі здобути професію швачки зможуть навчатися у групі, яка невдовзі розпочне заняття.

Загалом 8 присутніх на ярмарку представників підприємств, організацій запропонували громадянам з обмеженими фізичними можливостями 31 вакансію, 16 осіб виявили бажання прийти на співбесіду до роботодавців.

Прес-служба Чернігівської ОДА

http://www.kmu.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 13 октября 2006 г. в 17:10
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта