?> Прем’єр-міністру України Яценюку А.П. | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
06.05.2014, рубрика "Новини"

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Шановний Арсенію Петровичу!

Керуючись ст. 39 Конституції України, з метою звернути увагу керівництва держави та суспільства до умов життя ліквідаторів Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» 25 квітня 2014 року розпочала акцію протесту встановивши інформаційно-агітаційний намет біля будівлі Верховної Ради України.

Вимоги організаторів акції: виконання закону України «Про соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи» №796-XII від 28.02.1991 р. та виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини в частині пенсійного забезпечення. Термін акції безстроковий до виконання висунутих вимог.

Початок цієї акції не був спонтанним. Всеукраїнська спілка «Чорнобиль-86» постійно зверталось до відповідальних осіб щодо виконання закону України «Про соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи» №796-XII від 28.02.1991 р. та виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини в частині пенсійного забезпечення. Так, наприклад, звернення тільки до нового складу Уряду:

- 2 квітня 2014 р. міністр соціальної політики запросила до себе керівників Всеукраїнських «чорнобильських» організацій. Були підняти проблеми, були надані доручення підлеглим міністерства соціальної політики. Де результати?

- Листом за №1/04/10-1 від 10 квітня 2014 р. Всеукраїнська спілка «Чорнобиль-86» звернулась до в.о Генерального прокурора України. Отримали відписку, що нашого листа направлено до мінсоцполітики. Суть звернення до в.о. Генерального прокурора України – Про факти грубих порушень верховенства права посадовими особами Мінсоцполітики України і Пенсійного фонду України та неправомірні рішення судів щодо нарахування пенсій особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи». Дії Генеральної прокуратури для нас незрозуміли.

- Листом за №1/04/14-2 від 14 квітня 2014 р. Всеукраїнська спілка «Чорнобиль-86» звернулась до міністра юстиції України. Тема листа: «Про факти грубих порушень верховенства права посадовими особами Мінсоцполітики України і Пенсійного фонду України та неправомірні рішення судів щодо нарахування пенсій особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи». Відповіді поки немає.

В листах до Генеральної прокуратури та міністерства юстиції України ми наполягали терміново створити міжвідомчу (з представників ГПУ, Мінюсту, ВСУ та КСУ) робочу групу за участю представників Всеукраїнської спілки «Чорнобиль-86» по вивченню проблем та вирішення питань нарахування пенсій особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи.

На початку акції протесту наші вимоги були: виконання закону України «Про соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи» №796-XII від 28.02.1991 р. та виконання рішень національних судів та Європейського суду з прав людини в частині пенсійного забезпечення.

Але враховуючи подальші дії міністра соціальної політики щодо невиконання Конституції та Законів України, вимагаємо відмінити Постанову КМУ від 25 березня 2014 р. № 112 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань пенсійного забезпечення» та підняти питання про звільнення з посади міністра соціальної політики Денісової Л.Л.

Листування з посадовими особами згаданими вище додаємо.

З повагою,

Голова Всеукраїнської спілки

ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» А. Ф. Колядін

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 6 мая 2014 г. в 8:06
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта