?> Прес-служба Президента України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.12.2009, рубрика "Новини"

Звернення Президента України Віктора Ющенка з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні співвітчизники!

Сьогодні вшановуємо героїв, які захистили Україну, Європу і світ від найбільшої техногенної катастрофи XX століття, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції.

23 роки тому працівники станції, пожежники, військовослужбовці ціною свого здоров'я і життя відвернули трагедію планетарного масштабу та зменшили згубні наслідки аварії.

Багато з тих, хто прийняв на себе перший удар Чорнобиля, на жаль, не дожили до сьогоднішнього дня, залишивши біль і пам'ять у наших серцях. Схилімося в глибокій шані перед їхньою світлою пам'яттю.

Я високо ціную самовідданість нинішніх ліквідаторів, які продовжують працювати над мінімізацією наслідків аварії, перетворюють об'єкт «Укриття» на екологічно чисту систему.

Реабілітація забруднених територій, безпечність Чорнобильської атомної електростанції і Чорнобильської зони - це наш святий обов'язок перед прийдешніми поколіннями.

Нині в Україні проживає понад 200 тисяч учасників ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи. Проте суспільство не все зробило для того, щоб гідно винагородити їхній подвиг.

Закликаю всіх співгромадян виявити солідарність з чорнобильцями, не залишати їх наодинці з труднощами нашого непростого сьогодення.

Дорогі ліквідатори! Звертаюся до вас зі словами сердечної вдячності за усе пережите і звершене. Як Президент України і надалі докладатиму зусиль, щоб ви в усьому відчували постійну увагу й турботу держави.

Зичу вам і вашим родинам доброго здоров'я, щастя, успіхів та благополуччя.

Віктор ЮЩЕНКО

Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

www.president.gov.ua

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 14 декабря 2009 г. в 22:05
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта