?> Прес-служба Президента України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.04.2007, рубрика "Новини"

Новий пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи

Президент видкрив памятник

Президент відкрив у Білій Церкві Пам’ятний знак жертвам Чорнобильської катастрофи «Чорнобильський дзвін».

У своєму виступі під час церемонії відкриття Глава держави наголосив, що обов’язком держави є адекватно реагувати на наслідки Чорнобильської трагедії. Він відзначив, що за минулі три роки на подолання цих наслідків було витрачено більше, ніж за попередні 10–12 років. «Однак це не є повна відповідь на проблему, адже потрібно значно більше», – констатував В. Ющенко. При цьому він наголосив на необхідності впровадження відповідних державних програм.

За словами Президента, проблема Чорнобиля стосується всієї країни і зону потрібно активно розвивати. Він висловив переконання, що сьогодні слід дивитися на чорнобильську територію «не лише як на зону трагедії, а і як на зону перспективи». Насамперед йдеться про впровадження програм із розвитку лісового господарства, переробки деревини, генерування енергії, розвитку заповідників тощо. Третину зони можна розглядати як перспективну для виробництва біопалива, відзначив Президент. «Цю територію не можна забувати. Ми всі хочемо бачити живим, відновленим цей край. Я заохочую вас усіх, у тому числі місцеву владу, думати про зону відчуження з точки зору її розвитку», – сказав В. Ющенко.

Президент також зазначив, що невід’ємною частиною процесу відновлення зони є будівництво об’єкту «Укриття».

Крім того, В. Ющенко подякував ініціаторам і спонсорам спорудження пам’ятника. Міський голова Білої Церкви Василь Савчук висловив підтримку політиці Президента щодо забезпечення прав чорнобильців.

Присутні вшанували пам’ять загиблих внаслідок катастрофи хвилиною мовчання.

Участь у мітингу біля щойно відкритого пам’ятника взяла голова Київської ОДА Віра Ульянченко, а також учасники ліквідації аварії, постраждалі, родичі загиблих.

Біля пам’ятника було посаджено молоді дерева.

Прес-служба Президента України Віктора Ющенка

Надруковано «ПЧ» № 8 (56) квітень 2007

 

 

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 29 апреля 2007 г. в 8:33
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта