?> Прес-служба Української Православної Церкви | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.06.2005, рубрика "Духовність"

Хресна хода з іконою “Чорнобильський Спас”

Місто Суми відвідала чудотворна ікона Святителя Миколая з Чорнобиля

За благословенням єпископа Сумського та Охтирського Іова в Спасо-Преображенському кафедральному соборі перебувала чудотворна ікона Святителя Миколая. Ця святиня 18 сторіччя прибула до Сум з Чорнобиля з храму пророка Божого Іллі.

Цей Святий образ називають Хранителем землі Чорнобильської. Зафіксовано багато випадків зцілення безнадійних хворих, які з вірою вшановували образ.

В останній день перебування ікони в Сумах Владика Іов у співслужінні міського духовенства здійснив Божественну Літургію та відслужив молебен з акафістом Святителю Миколаю. Також з вшанованою святинею відбувся Хресний хід навкруги собору.

* * *

Предстоятель УПЦ благословив проведення хресних ходів з іконою “Чорнобильський Спас” на Донеччині і Дніпропетровщині

Ініціатором проведення є Всеукраїнська громадська організація “Союз Чорнобиль України” на чолі з Юрієм Андреєвим, яка на прохання жителів Донецької та Дніпропетровської областей, має намір пронести ікону “Чорнобильський Спас” територією регіонів.

На прохання організаторів Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир благословив узгодити час проведення хресних ходів з керуючими Дніпропетровською і Донецькою єпархією митрополитами Іринієм і Іларіоном.

Заходи “Союзу Чорнобиль України” пов’язані з належною підготовкою до відзначення скорботної дати — двадцятиріччя Чорнобильської трагедії, що випадає у наступному році.

Чернобыльский Спас 

Икона Чернобыльский Спас в Луганске

Икону, которую в областной центр доставили активисты Союза Чернобыль Украины во главе с Иваном Волчанским, у Свято-Владимирского кафедрального собора встречали глава облсовета Виктор Тихонов, заместитель главы облгосадминистрации Анатолий Путинцев, духовенство области. Митрополит Луганский и Старобельский Иоанникий отслужил молебен перед святыней чернобыльцев. Сегодня в области проживают более 19 тысяч ликвидаторов. Икона Чернобыльский Спас пробудет в Луганской епархии до 1 июля.

Прес-служба Української Православної Церкви
http://pravoslavye.org.ua 

Надруковано «ПЧ» № 6(18) червень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 5 июня 2005 г. в 13:27
и размещена в разделе Духовність.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта