?> Президент підписав закон про соцстандарти | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
02.11.2009, рубрика "Дайджест, Наше право"

Президент підписав закон про соцстандарти

20081030145134yuschenko203
Президент Ющенко підписав закон про підвищення соціальних стандартів і направив до Верховної Ради свої пропозиції щодо змін до закону про державний бюджет на цей рік.

Таким чином з 1 листопада має розпочатися щоквартальне підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплатні, а разом із ними пенсій, стипендій, зарплат бюджетників та інших соціальних видатків.

В уряді кажуть, що грошей на виконання цього закону немає. Представники Міжнародного Валютного фонду також закликали президента ветувати цей закон.

Урядовці сказали, що якщо президент його підпише, вони оскаржуватимуть цей закон у Конституційному Суді.

Одразу після того, як депутати від Партії Регіонів, Блоку Литвина, частини фракції НУНС та комуністи знайшли достатню кількість голосів і ухвалили закон про підвищення мінімальної зарплатні та прожиткового мінімуму, прем’єр-міністр закликала президента заветувати цей закон, порівнюючи його наслідки для української економіки із атомною бомбою, або ж із цукром для хворого на діабет.

Юлія Тимошенко зверталася до Віктора Ющенка із проханням не зволікати 15 днів, впродовж яких він має право обмірковувати своє рішення.

Раніше президент казав, що можливо не ветуватиме його, але врешті, як він заявив уп"ятницю, пан Ющенко таки його підписав.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2009/10/091030_yushchenko_social_ak.shtml

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 2 ноября 2009 г. в 6:56
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта