?> Президент України вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської аварії | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.04.2010, рубрика "Новини"

Президент України вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської аварії

26.04.2010 10:50

Президент 0 

У день 24-ї річниці чорнобильської катастрофи Президент України Віктор Янукович поклав квіти до Меморіалу Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Церемонія відбулася біля північної брами Чорнобильської АЕС.

Разом з Главою держави квіти до Меморіалу поклали міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, Голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк, Генеральний директор ДСП “Чорнобильська АЕС” Ігор Грамоткін.

Президент 5

Президент також коротко поспілкувався із працівниками станції. Він підкреслив, що сьогодні головною метою влади є забезпечення успішного здіснення заходів на об’єкті “Укриття” із тим, щоб подібні катастрофи не могли повторитися у майбутньому.

Глава держави особливо подякував працівникам ЧАЕС за їхню роботу.

Президент 8

Віктор Янукович, крім того, повідомив про свій намір обговорити під час сьогоднішньої зустрічі з директором ЄБРР в Україні питання щодо надання коштів на об’єкт “Укриття”. Він нагадав, що на сьогодні брак фінансів на відповідні роботи становить близько 400 мільйонів євро.

Глава держави також повідомив, що ініціює проведення у наступному році до 25-річчя Чорнобильської трагедії великого міжнародного саміту з цієї тематики. "Щоб ми зібрали на цю подію всіх фінансових донорів, наших партнерів по об’єкту “Укриття”, - зазначив Віктор Янукович, нагадавши, що заявив про цю ініціативу, перебуваючи з візитом у Вашингтоні.

За словами Президента, підготовка до цього заходу вже фактично розпочинається. Ближчим часом, зазначив Глава держави, буде розглянуто поточну ситуацію навколо будівництва об’єкту “Укриття”, зокрема - щодо роботи підрядників.   

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

http://www.president.gov.ua/news/17003.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 26 апреля 2010 г. в 21:01
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта